PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آنتی Firewall وآنتی spam که با آنتی ویروس NOD32 مچ باشد ..

tigerms
19-02-2009, 13:49
.

با سلام خدمت دوستان:

دوستان در صورت امکان آخرین ورژن از آنتی ویروس Nod32 رو به همراه کرک واتو آپدیت در اینجا معرفی کنید.

ویک نرم افزار که هم آنتی فایروال وهم برنامه زد جاسوسی باشه رو هم در اینجا معرفی کنید که با این آنتی ویروس کاملا مچ باشد. در صورت امکان نرم افزار به همراه کرک واتو آپدیت باشد.

نکته : من الان کسپر اسکی اینترنت سکوریتی اتو آپدیتت دارم ولی به شدت سرعت اینترنت وسیستم رو میاره پایین مخصوصا موقع استفاده از مرور گر فایر فوکس که 100% سی پی یو رو اشغال میکنه. خلاصه کسپر آنتی ویروس بسیار عالی هست ولی سرعت سیستم رو به شدت کاهش میده.برای همین میخوام از NOD 32 استفاده نمایم.

با تشکر

.

Mohsen6558
19-02-2009, 15:48
Nod به دو بخش تقسیم می شه
Anti virus
Smart Security
Anti virus فقط آنتی ویروس هست اما Smart Security هم هم فایرووال داره هم آنتی اسپم
آنتی ویروس ، فایروال ، آنتی اسپایور و غیره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

K A R I M I
19-02-2009, 18:31
پیشنهاد من :
Nod32 + Comodo

tigerms
19-02-2009, 18:40
nod به دو بخش تقسیم می شه
anti virus
smart security
anti virus فقط آنتی ویروس هست اما smart security هم هم فایرووال داره هم آنتی اسپم
آنتی ویروس ، فایروال ، آنتی اسپایور و غیره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز اینو که خودم میدونم من میخوام برنامه تک کاره باشه مثلا نود 32 آنتی ویروس ویک برنامه که کنار این نصب بشه آنتی فایروال خوب چون به شخصه تجربه کردم که هر کدوم از برنامه های تک کاره بسیار خوب پاسخ دادند وامنیت سیستتم رو بردن بالا

پیشنهاد من :
Nod32 + comodo

دوست عزیز یعنی این 2تا کنار هم خوب جواب میدن شما تست کردید؟؟

ممنونم

.

Mohsen6558
20-02-2009, 19:15
اگه تو انجمنی که معرفی شد مطرح کنین نتیجه بهتری می گیرین و در کل فکر نمی کنم بهتر از فایرووال nod فایرووالی باشه

x_2007
20-02-2009, 23:52
دوست عزیز پیشنهاد من به شما Avira Premium Security Suite هست

یکبار این برنامه رو امتحان کنید فکر نکنم دیگه دنبال نود 32 برید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]