PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواهش ميكنم كمكم كنيد.

roohoravan
27-01-2006, 15:27
با سلام.خسته نباشيد.آقا من در ريجستري دستكاري كردم ويكهو ويندوز به هم ريخت.نه وارد درايوها ميشه نه وارد docoment و ريستري هم جواب نداد و سي دي ويندوز را هم براي تعمير گذاشتم ونشد.safe mode هم جواب نميده.آن پيغام خطا كه نميگذاره وارد سيستم بشم حتي داخل run هم نميشه.آن خطا اينه. c:/windows/explorer.exe ودر زير اين هم مينويسه application not found اگر امگان داره مرا كمك كنيد.در ضمن درdocoment و مطالب لازمي دارم كه اگه ويندوز را نصب كنم حذف ميشه.با تشكر

reza12100
27-01-2006, 15:46
فایل explorer.exe را(حالا به هر صورتی ) زدی پاک کردی-خوبه ویندوزت بالا میاد
دوتا کارمیتونی انجام بدی
1-با یک cd boot برو تو محیط داس و انچه تو document احتایج داری تو یک درایو دیگه کپی کن بعد یک ویندوز جدید بریز
2-متونی ویندوز رو ویندوز نصب کنی و هیچ چیز هم حذف و delet نمیشه
شاید بتونی از system restore استفاده کنی
start>all programs>accessories>system tools>system restore

roohoravan
27-01-2006, 15:53
با سلام وعرض ادب.امكان داره بگيد من در محيط داس چي بايد بنويسم.آخه من مبتدي هستم.اگه زحمتي نيست برايم بنويسيد كه در اين محيط چي وچه جور بنويسم.راه ديگري نداره كه ويندوز نصب نكنم.درضمن از كمك شما صميمانه سپاسگزارم.ياعلي

roohoravan
27-01-2006, 16:19
با سلام وعرض ادب.امكان داره بگيد من در محيط داس چي بايد بنويسم.آخه من مبتدي هستم.اگه زحمتي نيست برايم بنويسيد كه در اين محيط چي وچه جور بنويسم.راه ديگري نداره كه ويندوز نصب نكنم.درضمن از كمك شما صميمانه سپاسگزارم.ياعلي

reza12100
27-01-2006, 16:27
خواهش میکنم
وقتی وارد محیط داس شدید _حالا با CDBOOT یا دیسک بوت -وارد درایو d میشی به طریق زیر
D:
بعد یک dir میگری تا محتویات درایو ت را ببینی
یعنی جلوی D: تایپ میکنی dir
بعد وارد فولدی میشی که میخوای فیلهاش را کپی کنی
اما برای وارد شدن به فولدر مورد نظر یا هر فولدر دستور زیر را وارد میکنی
d: cd folder name(اسم فولد را تایپ میکنی بعد از cd )
و در نهایت برای کپی کردن فیل مورد نظر دستور زیر را تایپ میکنی
COPY <path1><filename1> <path2><filename2>
به عنوان مثال میخوای فایل douc1.ini را از document در درایو d تو درایو e کپی کنی
اینطوری تایپ میکنی
d:\doucument>COPY douc1.ini E:\ (you can chose other drive to copy your file(
فاصله بین دستور کپی و فایل مورد نظر و درایو که میخوای توش کپی کنی باید رعایت بشه

'POP'
27-01-2006, 18:38
ببين System Restore را قبلا فعال و يك Restore Point ساختي يا نه؟
;)