PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اورجینال یا کپی ، مسئله این است !

ParsiKade
18-02-2009, 20:49
سلام به همه ی برادران پی 30 ورلد :31:
راستش من توی یه تصمیم گیری مهم دچار مشکل شدم که خوب واسم مهمه نظر اعضای اینجا رو هم بدونم.

من همه ی کارهام روی یک لپ تاپ انجام میشه یعنی من Desktop ندارم ... در نتیجه کل اطلاعاتم هم رو همین لپ تاپه !

از اول یه ویندوز ویستا Home Basic روی لپ تاپ بود که خوب همونطور که می دونید ویندوزی که روی خود لپ تاپ ارائه میشه اورجینال هست.

ولی من الان می خوام ویندوزم رو عوض کنم ... یعنی نمی دونم باید عوض کنم یا نه !

بنظر شما ویندوز Home Basic ویستا بهتره که اورجینال هست یا اینکه یه ویندوز XP یا 7 کرک شده ( که بهتره ) ...

من تا الان فکر می کردم ویندوز اصل با کپی شده تفاوتهای زیادی داره، که مهم ترینش اینه که ویندوز اصل آپدیت میشه ولی کرک شده ، نه ! که از هرکی می پرسم می گه با اینکه ویندوزش کرک شدست هر روز آپدیت می کنه !

حالا دو تا سوال دارم !
شما بودید ویندوز ویستا اورجینال رو انتخاب می کردید یا یه ویندوز بهتر کرک شده !؟
اصلا فرق ویندوز اصل با کرک شده در چیه ؟! :13:

پ.ن : ببخشید نوشتم طولانی شد :46:

Hossein bandarie
18-02-2009, 23:11
ويندوز اصل علاوه بر پشتيباني مايكروسافت دوام بالاتري هم داره و نمي خواد زود به زود عوضش كني . اگه من بودم اين كار رو مي كردم :
در صورتي كه ويندوز اصل جوابگوي نيازم بود اون رو نصب مي كردم . ولي اگه نياز به xp يا 7 داشتم سراغ كرك شده مي رفتم .

ParsiKade
19-02-2009, 00:15
من که تا حالا از مایکروسافت پشتیبانی نگرفتم و فکر هم نکنک نیازی پیدا کنم بهش :دی

از نظر دوام هم منظور شما رو نمی فهمم ... چرا دوامش بالاتره ؟ مثلا چون اگه خراب بشه ریکاور می شه کرد ؟ یا ... ؟!

Hossein bandarie
19-02-2009, 09:48
براي كپي كردن ويندوز يه سري فايل رو دستكاري مي كنن كه باعث ميشه عمر مفيدش نسبت به اصل كمتر بشه .
در ضمن دوست عزيز وقتي نياز به پشتيباني مايكروسافت نداري پس معطل چي هستي ؟:31:

ehsankalak
19-02-2009, 10:01
یکی از مشکلاتی که ویندوزای کرک شده دارن اجرا نشدن یا با پیغام خطا اجرا شدن یه سری از برنامه هاست ( که البته برای کاربرای خونگی پیش نمیاد ) درکل ویندوزای کرک شده مشکل آپدیت هم ندارن ولی .....
لینوکس یه چیز دیگست !!!