PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ميشه كسي فرق بين xp sp2 و طح معمولی رو توضیح بده ... کدومش بهتره؟

jennnifer
27-01-2006, 13:20
یه چیزه دیگه چه جوری میشه این دو تا رو به هم تبدیل کرد ... اگه لینکی هم داره بدین ... ممنون

justmp3
27-01-2006, 13:32
xp sp2 یک سری مشکلات را در XP معمولی برطرف کرده و امنیت و سرعت را بالا برده...

برای دانلودشم به سایت اپدیت مایکروسافت برو...

میتونی cd را هم به صورت مجانی از همون سایت مایکروسافت سفارش بدی...

من سفارش دادم اومد :)

این برای دانلود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم برای سفارش CD :

موفق باشید

'POP'
27-01-2006, 13:58
...اینم برای سفارش CD :

سلام.
البته اسم "ايران" رو نداشت.(عجيب نيست...)
اما يك سؤال:
شما كه توي دبي هستيد ، احتمالا بحث كپي رايت اونجا جدي تره... . آيا CD ويندوز قانوني استفاده مي كنيد يا از اين قفل شكسته هاي ما؟
اگه ممنكه يك توضيحي بده .
ممنون.
ضمنا حجم SP2 بالاست و چون اين دوست ما به احتمال زياد مثل شما از DSL استفاده نمي كنند ، توصيه مي كنم CD Win Xp Sp2 رو از بازار تهيه كنند. راهنمايي:
;)

justmp3
27-01-2006, 14:00
من هم از ویندوز اصل استفاده میکنم هم یکی از ایران اوردم ....

اتفاقآ با اونم مشکل ندارم البته موفق نشدم Validate کنم اما اپدیت ها را دانلود میکنه :)

jennnifer
28-01-2006, 12:15
ممنون از راهنماييتون ... فقط يه چيزي xp sp2 بعد از يه مدت ميخواد اكتيو بشه ( 7 روز بيشتر نمونده ) ... من بايد از وصل شدنش به اينترنت جلوگيري كنم يا بزارم وصل بشه ... البته بعدش مدام ميخواد كه restart بشه .. ميشه كمك كنيد ... ممنون

jennnifer
28-01-2006, 12:17
راستي من سيديشو از بازار تهيه كردم ...

saberioon
28-01-2006, 12:39
من یک نکته را به توضیح دوستان اضافه کنم که در Xp Sp2 خود مایکروسافت نرم افزار Direcx9 را به صورت پیش فرض قرار داده است !

Mehdi_Best
28-01-2006, 14:33
jennifer جان سلام
شايد شما ويندوز مديا سنتر را تهيه كرده ايد؟ چون مديا سنتر هم سرويس پك 2 است و 60 روزه است و بايد اكتيو بشه (كه البته كركش هست)
اما ويندوز سرويس پك 2 معمولي نياز به اكتيو ندارد. من خودم از مركز كامپيوتر ايران سي دي آن را خريدم و فقط سريال بايد وارد كنيد. همين و بس.

justmp3
28-01-2006, 16:21
ولی من هر ویندوزی ریختم ازم خواسته که اکتیوش کنم ولی اصولآ Cd ویندوزم شامل Sp2 نبوده و بعد از نصب اون را اضافه کردم...

اما در مورد اکتیو شدن پیشنهاد میکنم هر کاری از دستتون بر میاد انجام بدین...

چون اگر وقتتون تموم یشه دیگه سیستم بالا نمیاد...

موفق باشید

Mehdi_Best
28-01-2006, 16:26
علي جان سلام
من هر ويندوزي اعم از سرويس پك 1 - سرويس پك 2 و بدون سرويس پك را نصب كرده ام فقط با همون سريال مشكلش حل شده ولي مديا سنتر را كه براي يكي دو نفر از دوستانم نصب كردم با كرك اكتيوش كردم چون 60 روزه بود.
البته شايد چون شما ايران نيستي از نسخه هاي اصلي ويندوز استفاده مي كني ولي ما كه از اين ويندوزهاي غيرقانوني استفاده مي كنيم و دستكاري شده است.

jennnifer
31-01-2006, 11:19
mehdi_best عزيز حق با شماست ويندوز من از نوع مديا سنتر اديتيشن با سرويس پك 2 است ... و هنگام فعال كردنش از من پروداكت كي ميخواد ولي سيدي كي ويندوز جواب نميده ... اگه ممكنه راهنمايي كنيد ...ممنون

jennnifer
31-01-2006, 11:26
mehdi_best عزيز حق با شماست ويندوز من از نوع مديا سنتر اديتيشن با سرويس پك 2 است ... و هنگام فعال كردنش از من پروداكت كي ميخواد ولي سيدي كي ويندوز جواب نميده ... اگه ممكنه راهنمايي كنيد ...ممنون

Mehdi_Best
01-02-2006, 12:50
دوست عزيز سلام
اين كرك را استفاده كنيد:

jennnifer
01-02-2006, 20:35
واقعا ممنون از راهنماييت ... درست شد ...

Cracki
01-02-2006, 22:02
مهدی جان من مدیا سنتر ندارم اما سی دی اون رو دارم . اگر یک روزی بخوام نصبش کنم این کرک رو که یک Patch هست
باید کجا اجرا کنم و روی چه فایلی؟

با تشکر.

Mehdi_Best
01-02-2006, 22:14
cracki جان سلام
وقتي مديا سنتر رو نصب كردي. اين كرك رو از روي هارد (فرقي نمي كنه از كجا) اجرا مي كني و پچ مي كني.
در هنگام اين كار سي دي ويندوز نبايد داخل سي دي رام باشه و اگر هم پيغام داد كه سي دي ويندوز را بگذاريد اين كار را نكنيد.
بعد ريست كرده و ويندوزتان اكتيو شده است. البته من هميشه در حالت safe mode اين كار را انجام داده ام. اما شنيده ام اين ورژن كه لينكش رو دادم در حالت عادي هم اين كار را مي كند.

shubtt
01-02-2006, 23:24
ویندوز اکس پی سرویس پک 1 + کرک + آپدیت سرویس پک 2
بهمراه آموزش تصویری + فرمت و پارتیشن بندی + نصب ویندوز + نصب کرک + کاسپر اسکای و وی ام ویر بزودی منتظر باش خبر
همین جا خواهم داد !

Cracki
02-02-2006, 05:53
مهدی جان ممنون بابت راهنماییت. زنده باشی.

shahramcat
03-04-2006, 18:02
من سي دي ويندوز XP Home Edition SP2 گرفتم که ۳۰ روز هستش . برنامه کرک که تو سي دي هم بود اينستال کردم تو SafeMode طبق گفته فايل Readme .

اما بعدش تا مي خواد بره تو ويندوز , سيستم رستارت ميشه ! نه تو Safemode ميره نه تو بقيه گزينها . البته تو فايل Readme نوشته فقط براي WinXP PRO , PRO SP1 , Home edition هست اين کرک . حالا نميدونم چرا گذاشتن تو اين سي دي !

کسي ميدونه بايد چه کار کنم يا برنامه کرک ديگه اي رو از کجا دانلود کنم ؟
ممنون ميشم اگر راهنمايي کنيد .