PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب مادربرد و کارت گرافیک ...مسئله اینست!!!

dooste.man83
18-02-2009, 17:03
سلام به همه دوستان یک مادربرد و کارت گرافیک میخوام حدود پولی که دارم هم 150 تا 170 هستش
من کارت گرافیک عالیم نمیخوام چون بازی نمیکنم و بیشتر میخوام مادربرد خوب و بهتر باشه
در ضمن نمیدونم مادربردی که کارت گرافیک هم داشته باشه و onboard باشه بگیرم یا یک مادربرد جدا با کارت گرافیک جدا و روی هم رفته کدوم بهتره؟؟؟

مادربرد intel میخوام که احتمالا روش cpu 4 هسته ای بندازم و رم 1066 یا بالاتر بخوره و چه بهتر که چیبستش هم p45 باشه و از بین ASUS و GIGABYTE

برای کارت گرافیک هم اگه جدا باشه میخوام رم 512 و چه بهتر که فن هم نداشته باشه حدود قیمتشم تا 50 تومن باشه که بقیش رو بزارم رو مادربرد

دوستان هر نظری داشتین بگین...نظر خودم ایناست که میگم اما نمیدونم خوبه یا نه شما اگه پیشنهاد های بهتری داشتین حتما بگین

ASUS - P5Q SE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Intel P45 chipset-LGA775-Dual Channel DDR2 1200MHZ - PCI Express-SOUND 8 Channels +Gigabit LAN+ 6xSATA 2 + 12 USB 2.0-Support 45nm Multi-Core, Core 2 Extreme / Core 2 Duo
و
GIGABYTE- GeForce 8400GS - 512MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
512MB DDR-TV OUT+DVI-DDR2-DirectX 10 - GV-NX84S512HP

واسه مادربردی که گرافیکش onboard هستش

ASUS - P5Q-VM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Intel P45 chipset-LGA775-Dual Channel DDR2 1200MHZ - PCI Express-SOUND 8 Channels +VGA 256MB ( UP TO 1849 MB ) + Gigabit LAN+ 6xSATA 2 + 12 USB 2.0-Support 45nm Multi-Core, Core 2 Extreme /
Core 2 Duo

خوب حالا نظراتتون رو لطف کنید بگید ... حدود قیمت چیزهایی که پیشنهاد میدینم لطف کنید بگید...
از دوستانی که کمک میکنن خیلی ممنونم و منتظر جوابتونم...:20: