PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه یه فایل اجرایی از برنامه نوشته شده در c++ داشته باشیم

farnazesteki
17-02-2009, 22:03
چگونه یه فایل اجرایی از برنامه نوشته شده در c++ داشته باشیم بدون اینکه وارد این برنامه شویم بطور واضح تر یعنی اینکه تا روی این فایل کلیک می کنیم فایل اجرا شده ولی وارد برنامه زبان c++ نشود.
مرسی

fdaliry
26-02-2009, 20:12
دوست عزیز باید ازش فایل .exe بسازی
تو منوهای برنامه Make exe وجود داره

CppBuilder2006
27-02-2009, 04:28
سلام
اگه از ++Visual C یا از کامیلرهای Borland استفاده می کنید وقتی برنامه شما یه بار با کامپالر اجرا شد فایل اجرایی درست میشه. باید بگردید و اونو توی کامپیوترتون پیداش کنید.
فقط یه مشکل هست. اگه از کامیالر های جدید استفاده می کنید فایل اجراییتون به تنهایی توی رایانه های دیگه اجرا نمیشه. برای این که اجرا بشه باید کنارش چندتا dll هم باشه.

hesam_1
08-08-2010, 14:23
فقط یه مشکل هست. اگه از کامیالر های جدید استفاده می کنید فایل اجراییتون به تنهایی توی رایانه های دیگه اجرا نمیشه. برای این که اجرا بشه باید کنارش چندتا dll هم باشه.

سلام.
چطوری از اجرا شدن یا نشدن اون به تنهایی مطمئن شیم؟ صرف جدید بودن کامپایلر کافیه؟
اگه اجرا نشه، چه جوری باید dll ها رو اضافه کرد؟
MIG
22-08-2010, 15:30
من یه برنامه نوشتم با ویژوال سی پلاس پلاس می خوام برا استادم بفرستمش اما 56 مگه. نمیشه با میل فرستاد . ممکنه بفرمایید که کدوم قسمت هاش رو باید بفرستم .من کل پوشه ای که تو قسمت project بود و اسم پروژه ام رو بود رو خواستم بفرستم که خیلی زیاده. لطفا راهنمایی کیند. (سورس برنامه رو باید حتما بفرستم)

p d
22-08-2010, 17:01
چطوری از اجرا شدن یا نشدن اون به تنهایی مطمئن شیم؟

راحت ترين راهش:
ميتونيد فايل exe رو به داخل صفحه سياه داس بكشيد بعد enter تا اجرا بشه، اگه خروجي داشته باشه ، خورجي ميده و اگرم نداشته باشه اجرا ميشه ولي هميشه اجرا شدن تغيير خاصي اجرا نميكنه تا براي شما مشخص باشه، فقط اينكه بعد از enter كردن اجرا ميشه.

اگه اجرا نشه، چه جوری باید dll ها رو اضافه کرد؟
اين فايل ها رو خوده كامپايلر اضافه ميكنه، بعد از اجرا كردن يا make كردن.
همون طور كه ميدونيد فايل هاي exe در زبان ++c/c قابليت جابجايي نداره، به همين خاطر خوده سورس و جابجا ميكنن.
_______

من یه برنامه نوشتم با ویژوال سی پلاس پلاس می خوام برا استادم بفرستمش اما 56 مگه. نمیشه با میل فرستاد . ممکنه بفرمایید که کدوم قسمت هاش رو باید بفرستم .من کل پوشه ای که تو قسمت project بود و اسم پروژه ام رو بود رو خواستم بفرستم که خیلی زیاده. لطفا راهنمایی کیند. (سورس برنامه رو باید حتما بفرستم)

خب چرا كل فايل و اپلود نميكنيد و لينك و براش بفرستيد ؟

MIG
22-08-2010, 21:00
خب چرا كل فايل و اپلود نميكنيد و لينك و براش بفرستيد ؟

نه بابا نمیشه تا پوستمو بکنه ! یه راه دیگه بدید لطفا یعنی کسی تا حالا برنامه سنگین میل نکرده؟

Mehran NZ
06-09-2010, 14:07
دوست عزیز برنامت و که نوشتی پروژه رو کامپایل نکن همین جوری پوشه رو فشرده کن و براش بفرست حجمش خیلی کم می شه
خود ایشون بعد پروژه رو باز و کامپایل می کنن متوجهی چی می گم؟!