PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چراغ جلو های 405 ......

rezidentevilone
17-02-2009, 22:02
سلام.....

چراغ جلو های 405 خیلی کم نوره....:41: من چند تا تاپیک خوندم پیشنهاد زنون کرده بودند...:21:

رفتم پرسیدم... 130.000 تومن قیمت دادن بهم....:31:

حالا این 130.000 تومن که پول 3 تا رم کروشیال بالستیک هست!!! فقط دو تا لامپه ؟ یا کاسه چراغ رو هم شامل می شه؟

اگه بتونید عکس بزارین ممنون می شم...:10:

D r i v e r
19-02-2009, 19:27
مثلا این عکسی که میبینی یه کیت کامل زنون هست
شامل لامپ و ترانس و....
فکر نکنم قیمتشم بگم ایراد نداشته باشه!!!
دوستان اشاره میکنن که داره!!!
خوب قیمتم نمیگم!!!
اینم عکسهاش
فقط اینو بگم روی برندی که انتخاب میکنی خیلی دقت کن!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

D r i v e r
19-02-2009, 19:33
راستی اینو یادم رفت بگم!!!
اگه کاسه چراغ هات سالم هستن و مثلا آب بهشون نفوذ نمیکنه و داخلشون نسوخته و ...(همشون به دلیل غیر استاندارد بودن و غیر اصلی بودن رخ میده!!) لازم نیست عوض کنی مگه ایمکه بخوای جلوه ی خاصی به ماشینت بدی!!
اینم بگم که راهنمایی و رانندگی به این لامپها گیر میده!!!(راستی چرا گیر میده؟؟ به خدا همه چیز ایران عجیب و غریب هست!!)
اینم عکسی از تفاوت معمولی و زنون!!!:

rezidentevilone
24-02-2009, 22:15
راستی اینو یادم رفت بگم!!!
اگه کاسه چراغ هات سالم هستن و مثلا آب بهشون نفوذ نمیکنه و داخلشون نسوخته و ...(همشون به دلیل غیر استاندارد بودن و غیر اصلی بودن رخ میده!!) لازم نیست عوض کنی مگه ایمکه بخوای جلوه ی خاصی به ماشینت بدی!!
اینم بگم که راهنمایی و رانندگی به این لامپها گیر میده!!!(راستی چرا گیر میده؟؟ به خدا همه چیز ایران عجیب و غریب هست!!)
اینم عکسی از تفاوت معمولی و زنون!!!:

به این دلیل که نور خفن چراغ شما موجب کور شدن راننده ی مقابل می شه!....:31:

یکی سمند داشته باشه زنون هم انداخته باشه... نور بالا هم باشه... از روبروی شما بیاد... به نظر شما چیزی قابل تشخیصی باقی میمونه؟!!!!:13:

قیمت مشکلی نداره بگی... اما آدرس رو می گن که نباید بگی تا تبلیغ نشه... که البته من خودم با این هم موافق نیستم... و باید آدم های منصف رو همه بشناسند...

حالا قیمت چنده؟ این پک کامل که شما عکس ازش گزاشنتی ؟:5:

tatu_lover1366
25-02-2009, 00:54
به نظر من این بی فرهنگ بودن بعضی از رانندههای کشورمون نباید باعث جلوگیری از استفاده مردم از تکنولوژی بشه
تا کی میخوان یاد نگیرن که چه موقع باید از سو بالا استفاده کرد
پلیس هم اگر واقعا استدلال شما رو داشته باشه چرا بجای گرفتن ماشینهایی که از تکنولوژی چراغ زنون استفاده کردن نمی ره ملتی رو که تو خیابون یک شهر با سو بالا حرکت می کنند رو جریمه کنه؟
توضیح اینکه طبق مقررات خود راهنمایی حرکت با چراغ سو بالا در معابر شهری خلاف مقررات هستش

D r i v e r
25-02-2009, 01:54
اینی که من ازش عکس گذاشتم فکر میکنم میگن 150 تومن
من اصلا از قیمت ها خبر ندارم
من برام این مهم بود که چرا توی کشور های خارچی این لامپها محدودیت ندارن
البته اینجا خیلی چیزا با کشور های خارجی فرق میکنه :دی

rezidentevilone
25-02-2009, 21:02
اینی که من ازش عکس گذاشتم فکر میکنم میگن 150 تومن
من اصلا از قیمت ها خبر ندارم
من برام این مهم بود که چرا توی کشور های خارچی این لامپها محدودیت ندارن
البته اینجا خیلی چیزا با کشور های خارجی فرق میکنه :دی

کشور های خارجی و پیشرفته که از زنون روی مرسدس بنزشون استفاده می کنند همه ی خیابان ها و اتوبان ها شون دارای چراغ هست اون هم با کیفیت بالای نور...:46:

ما زنون می ندازیم تا جاده رو بتونیم بهتر ببینیم... تا اگر خندقی سر راهمون دیدیم بتونیم یه جوری ردش کنیم!!!:31: