PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 سوال فنی

saladii
17-02-2009, 14:05
من یک هارد اکسترنال seagate خریدم.4تا سوال دارم:

1-وقتی safety remove رو می زنم با اینکه هیچ برنامه ای تو هارد باز نیست اما بسته نمی شه.ایراد از چیه؟

2- چجوری می تونم پارتیشن بندیش کنم؟

3-وقتی از هارد استفاده نمی کنم،از برق بکشمش یا کابل usb رو جدا کنم یا هیچ کدومو؟

4- هارد اکسترنال desktop هم مثل پاسپورتی قابل حمل و نقل و ضد ضربه هست؟

سوالام یکم زیاد شد ;)

ممنون

Ship Storm
19-02-2009, 09:08
2- چجوری می تونم پارتیشن بندیش کنم؟

هادرهای اکسترنال مکستور که خودشون نرم افزار دارن واسه پارتیشن بندی من سیگیت رو کار نکردم
هاردهای مکستور یه کنترل پنل خودش داره که همه کاری میتونی بکنی

3-وقتی از هارد استفاده نمی کنم،از برق بکشمش یا کابل usb رو جدا کنم یا هیچ کدومو؟

اگه استفاده نکردن از هارد مدت زمان زیادی رو شامل میشه بهتره از برق بکشیش

1-وقتی safety remove رو می زنم با اینکه هیچ برنامه ای تو هارد باز نیست اما بسته نمی شه.ایراد از چیه؟

بعضی اوقات یکسری ناهماهنگیتو خود ویندوز بوجود میاد که مانع این کار میشه اگه ویندوز سالم و یا ویندوزی که تازه نصب کردید داشته باشید نباید چنین مشکلی وجود داشته باشه

saladii
19-02-2009, 09:21
با تشکر از توجهت.برای اینکه ویروسی نشه وقتی به سیستم های مختلف وصلش می کنم باید چکار کنم؟

Ship Storm
22-02-2009, 09:10
با تشکر از توجهت.برای اینکه ویروسی نشه وقتی به سیستم های مختلف وصلش می کنم باید چکار کنم؟

برای جلوگیری از ویروسی شدن میتونید از نرم افزار های امنیتی پروتابل استفاده کنید و یا اینکه نرم افزارهایی که قابلیت readl Only له هارد میده و اجازه write رو روی هارد نمیده فکر کنم این قابلیت توی هاردهای مکستور باشه دقیق برسی نکردم ولی یک کنترل پنل خیلی خوبی داشت که فکر کنم توش چنین قابلیت هایی رو داشته باشه
ولی بهترین راه اینه که فایل هاتون رو توسط Kaspersky Internet Security 2009 چک کنید و بعد کپی کنید