PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایوهام باز نمیشه!!!!

alitablo
16-02-2009, 22:42
سلام بچه ها
خواهش میکنم کمک کنید
از 6 تا درایوی که دارم 4 تاش باز نمیشه
درایو c که درایو ویندوزمه این ارور رو میده:
Access is denied
سه درایو دیگه هم این ارور رو میده:

This file does not have a program associated with it for performing this action. create an association in the folder option control panel

التماس می کنم کمک کنید
حیاتیه
دمتون گرم

s2010
17-02-2009, 02:01
quote=boy_kochak;3485943]دوست عزیز شما میتونید از طریق نرم افزار های Hiren's_BootCD_9.6_with که با boot شدن کامپیوتر بالا می آیند از طریق نرم افزار های Backup گیری مثل Acronis True Image یا Partition Saving رو از اجرا کرده و ببین وارد محیط درایور هات میشه که به احتمال 90% میشه و از درایورهات Backup بگیر و بعد درایورهایی که داری رو میتونی با نرم افزار های Partition بندی مثل Partition Magic Pro ابتدا چک کرده که آیا مشکلی دارند یا نه و بعد یک بار fromat دیگر تغییرش بده و بعد دوباره عوضش کن برای مثال : اگر درایوت با فرمت NTFS آن را به FAT32 تغییر بده و دوباره این عملیات رو برعکس تکرار کن .... موفق باشی

اینم URL برای دانلود Hiren's BootCD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید 3 0 d o w n l o a d .com/archives/utility/useful_tool/download_hirens_bootcd_keyboard-patch_full/

[/quote]

djsystem
17-02-2009, 12:05
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برا درایو c
برای 3تای دیگه هم اول دستور chkdsk /f /r رو انجام بده اگه درست نشد sfc /scannow رو تو cmd بنویس و اجرا کن در مورد دومی cd ویندوز زو هم بزار تو سیستم