PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس explorer.exe

mohsen_blid
16-02-2009, 18:18
سلام خدمت تمام دوستان
سوالم اینه که چطور میشه این ویروس رو حذف کرد من قبلا چنین ویروسی رو حذف کردم اونم با نصب دوباره ویندوز اما می خوام راهی بجز نصب دوباره ویندوز را داشته باشم
با نود 32 هم سعی کردم ولی نشد

mohsen_blid
17-02-2009, 19:43
کسی نمیدونه
ایا نرم افزاری هست که یه درایو بسازه و وقتی ما فایل ویروسی رو توش میریزیم اجازه نده اون ویروس خودشو تکثیر کنه و نذاره در سیستم پخش بشه و با حذف درایو یا فرمتش اون ویروس هم از بین بره
ممنون

MichaelQwerty
17-02-2009, 22:06
وقتی فایل ویروس تو درایوی بریزی پخش نمیشه فقط زمانی ویروس اجرا میشه که کاربر اجراش کنه
آیا شما منظورت اینه که ویروس اجرا کنی و مثلا با یه Restart هر خرابی تو ویندوز ایجاد شده به حالت قبل برگرده ؟؟

mohsen_blid
18-02-2009, 08:44
ببیینید من تو یه تاپیک در همین انجمن به نام ( ویروس داخل سی دی) عنوان کردم که داخل سی دی اموزشیم ویروس هست و می خوام اون رو از بین ببرم ولی از این قضیه می ترسم که زمانی فایل ها رو با ایمیج کرفتن وارد سیستم کردم سیستمم الوده به این ویروس بشه و دیگه نشه اونو حذفش کرد و مجبور بشم دوباره ویندوز حذف و نصب کنم و این برای من دردسر بزرگ محسوب میشه
می خواستم طوری این کار رو انجام بدم که با دردسر بزرگ روبرو نشم
مثلا فایل های که ایمیجشون رو گرفتم وارد درایو مجازی بشه که دیگه نتونه ویروس از اون خارج بشه و با فرمت کردن درایو او ویروس رو بتونم حذف کنم و اثاری از این ویروس نباشه

re_live_01
18-02-2009, 09:18
دوست عزیز ویروس را نمی شه از روی سی دی از بین برد ولی میشه از اجرای ویروس جلوگیری کرد
روش اول
شما یک ویروس کش قوی مثل سیمانتیک و مکافی و.... را روی سیستم خود نصب کنید اگه ایمیج را اجرا کنید خودکار ویروس را می شناسه و به شما دستوری می ده که با این ویروس چکار کنه
روش دوم
شما می تونید بجای دبل کلیک یا راست کلیک بروی درایو موردنظر برای اجرای برنامه مورد نظرتون از نوار بالای مای کامپیوترتون استفاده کنید و آدرس برنامه راتایپ و اجرا کنید

موفق باشید

re_live_01
18-02-2009, 09:27
دوست عزیز ویروس را نمی شه از روی سی دی از بین برد ولی میشه از اجرای ویروس جلوگیری کرد
روش اول
شما یک ویروس کش قوی مثل سیمانتیک و مکافی و.... را روی سیستم خود نصب کنید اگه ایمیج را اجرا کنید خودکار ویروس را می شناسه و به شما دستوری می ده که با این ویروس چکار کنه
روش دوم
شما می تونید بجای دبل کلیک یا راست کلیک بروی درایو موردنظر برای اجرای برنامه مورد نظرتون از نوار بالای مای کامپیوترتون استفاده کنید و آدرس برنامه راتایپ و اجرا کنید

موفق باشید

MichaelQwerty
18-02-2009, 15:12
بله یادمه که یه پست در این باره گذاشته بودی
نترس از CD یه Image بگیر ویروس با این کارا فعال نمیشه
بهتره از محتویات کل CD یه کپی بگیری و به درون یه پوشه در یکی از درایو هات پست کنی (مستقیما در درون درایو نریز) و بعد با یه آنتی ویروس قوی پوشه رو اسکن کن

aghrabhacker
30-11-2009, 16:33
سلام به همه .....
بچه ها آنتی ویروس explorer.exe و Newfolder و auto Run ......
دانلود کنید ... helpe فارسی هم داره)فینگلیش)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SevenCity
13-12-2010, 22:38
میدونم تایپیک قدیمیه اما ما اومدیم این فایل بالایی رو اجرا کردیم تو سند باکس هم اجرا شد اما نمیدونم چرا تو هر درایو یه فولدر Explorer.exe و autorun.inf ساخته و تو هر کدومم یه متنه

البته با ناد مشکل explorer.exe حل شد
فقط میخواستم بدونم اینی که رو سیستمم اجرا کردم خطرناک هست یا نه؟ حذفم نمیشه!

با آنلاکر حذف شد!