PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد ارتباط دو کامپیوتر از طریق مودم ADSl

computer manager
16-02-2009, 03:10
سلام دوستان
میخواستم ببینم امکانش هست که دو تا پی سی رو به وسیله خط تلفن و مودم adsl به هم وصل کرد و بدون کانکت به اینترنت فایل ترنسفر کرد؟
ممنون.

huti_421
16-02-2009, 19:49
بله ...

Work Group کردن رو برای همین کار گذاشتن دیگه

شما با یه کابل شبکه و تنظیمات درست میتونید این کارو بکنید

یا با یه Router میتونید بیسیم کامپیوتر ها رو share کنید :

راه اندازی شبکه ما بین دو کامپیوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

computer manager
17-02-2009, 21:32
بله ...

Work Group کردن رو برای همین کار گذاشتن دیگه

شما با یه کابل شبکه و تنظیمات درست میتونید این کارو بکنید

یا با یه Router میتونید بیسیم کامپیوتر ها رو share کنید :

راه اندازی شبکه ما بین دو کامپیوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نه منظورم این بود که با خط تلفن این کارو انجام بدیم.
من اینور شهر اونم اون ور شهر.
مثل برنامه hyper terminal که به صورت آفلاین دو تا پی سی رو به هم وصل میکرد.

فاطـمه
22-02-2009, 12:35
بله خود ویندوز چنین امکاناتی رو فراهم می کنه
یک نمونش استفاده از همون هایپر ترمینال هست
اگه تو کار کردن با این نرم افزار مشکل دارید بگین راهنمایی تون کنم

mshiraz.2009
22-02-2009, 13:01
اگه بتونی به هم وصلشون کنی با یه کابل شبکه می تونی از Net Meeting هم استفاده کنی.

pars-learning
22-02-2009, 21:33
بله خود ویندوز چنین امکاناتی رو فراهم می کنهیک نمونش استفاده از همون هایپر ترمینال هستاگه تو کار کردن با این نرم افزار مشکل دارید بگین راهنمایی تون کنم

فاطـمه
23-02-2009, 07:43
اگه بتونی به هم وصلشون کنی با یه کابل شبکه می تونی از net meeting هم استفاده کنی.
چون فاصله خیلی دوره این کار تقریبا غیر عملیه:20:

simia
23-02-2009, 09:17
سلام دوست عزیز
تا اونجا که من می دونم با مودم ADSL نمی شه، مگر اینکه با مخابرات هماهنگ بکنید.
ولی طریق مودم معمولی Dial Up می تونید این کار را به سادگی انجام بدید. شما از طریق Network Connections ، گزینه Create a new connection را انتخاب کرده و با انتخاب حالت Advanced ، پارامترهای Accept incoming connections را برای کامپیوتر مقصد تنظیم می کنید. برای کامپیوتر مبدا نیز تنظیمات مشابه را انجام می دید.
بعد از ایجاد کانکشن، از طریق منوی Dial up connection با وارد کردن شمار تلفن مبدا، عمل اتصال دو مدم به هم انجام میگیره و با توجه به سطح دسترسی کاربر فعال می تونید از کامپیوتر دیگه استفاده کنید.
شاید این کار اندکی پیچیده به نظر بیاد. از کتابهای MCSE Windows xp می تونی استفاده کنی

mshiraz.2009
24-02-2009, 07:08
یه راه دیگه هم هست که هر دوتون از یه شرکت خط گرفته باشین.

ehsankalak
24-02-2009, 08:55
گشتم نبود نگرد نیست و نمیشه !!!!

♥ Pegah ♥
24-02-2009, 15:32
نرم افزار های دیگه ای هم برای تبادل اطلاعات از طریق خط تلفن هست

مثل

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ntlog
27-02-2009, 11:01
سلام ، دوست عزیز اگه منظورت این هست که تو با خط تلفن و مودم ADSL برای هر کامپیوتر بخوای با تکنولوژی ADSL همچین کاری بکنی باید خدمتت عرض کنم که ممکن نیست ، شاید شما از عملکرد اکسس سرور ADSL خبر ندارید . با این روش هیچ زمان چراغ مودم ADSL شما روشن نمیشه . تو تکنولوژی ADSL یه زوج سیم از اتاق بوق به سرور وصل میشه تا شما تو خونه چراغ ADSL مودمتون روشن بشه . ساده تر از این باید بگم که عملکردش به سادگی مودم DialUp نیست .

Prince O.P
02-03-2009, 15:46
سلام ، دوست عزیز اگه منظورت این هست که تو با خط تلفن و مودم ADSL برای هر کامپیوتر بخوای با تکنولوژی ADSL همچین کاری بکنی باید خدمتت عرض کنم که ممکن نیست ، شاید شما از عملکرد اکسس سرور ADSL خبر ندارید . با این روش هیچ زمان چراغ مودم ADSL شما روشن نمیشه . تو تکنولوژی ADSL یه زوج سیم از اتاق بوق به سرور وصل میشه تا شما تو خونه چراغ ADSL مودمتون روشن بشه . ساده تر از این باید بگم که عملکردش به سادگی مودم DialUp نیست .
Salam.Aya rahi baraye ijade chenin shabakeyi vojud dare ke bejozt enteghale fileha(FTP)baghye protocolha & portha ham faeal beshan.yaani 2ta sistem ya LAN ke az ham fasele darano intori ba ham shabake konim?masalan age har 2 taraf az service 1 sherkat estefadeh konan?ya hatta ba providereshun bararye estefadeh az pahnaye bande sim telephon (& na IN) be komake ADSl hamahang konan?
MERC

happyboy_maram
22-05-2009, 00:00
شماميتوني با استفاده از --- هم اين كارو انجام بدي

187200
10-04-2013, 00:45
با سلام خدمت شما عرض کنم که بنده کارم فیلم وسریال هستش بهترین راه برای تبادل اطلاعات بین سیستم خونه و مغازه چیه واضع تر بگم میخوام فیلم و سریال هارو خونه بزارم و تو مغازه فقط رایتش کنم یعنی فیلم ها داخل هارد سیستم خونه باشه و تو مغازه فقط رایتش کنم از مغازه تا خونه 10 کیلومتر میشه از طریق اینترنت پر سرعت میشه از طریق تلفن ثابت میشه یا از هر طریقی توضیح بدید ممنون میشم