PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ریستارت شدن پس از نصب دی وی دی رایتر

pashangparsi3
15-02-2009, 22:34
با درود
سرانجام یک dvdRW سامسونگ 22X ساتا با جعبه ی سبز رنگ خریداری کردم.

پس از نصب روی رایانه. زمانی که برای نمونه یک dvd فیلم را روی آن می گذارم همین که قصد کپی کردن فایل های روی dvd رو دارم رایانه ریستارت می شه!

پاور من 450 هست.

پیش از این هم روی رایانه dvd رام داشتم. درسته که درست کار نمی کرد (بعضی از dvd ها رو نمی خوند و بعضی رو می خوند) ولی ریستارت نمی شد!

مشکل از چیست؟

با سپاس

ardalan_zapata
15-02-2009, 23:05
شما یکبار کابل ساتا رو دربیار بعد همینطور یک د ی وی دی بزار ببین همینطور میشه
تنها گمانی که من میتونم بزنم اینه که مشکل از پاور باشه
تا نظر دوستان دیگه چی باشه

pashangparsi3
16-02-2009, 00:19
شما یکبار کابل ساتا رو دربیار بعد همینطور یک د ی وی دی بزار ببین همینطور میشه
تنها گمانی که من میتونم بزنم اینه که مشکل از پاور باشه
تا نظر دوستان دیگه چی باشه

ببنید

من dvd رو که می زارم مشکلی پیش نمیاد و می تونم فایل های درون dvd رو ببینم. ولی همین که می خوام فایل رو از روی dvd به هارد کپی کنم و dvd رام شروع می کنه به خوندن (چرخیدن با شتاب زیاد dvd) رایانه ریستارت می شه!

انگار قدرت این چرخش رو نداره یا همچین چیزهایی.

پاور 450 فکر نمی کنم برای یک هارد ساتا و یک dvd ساتا کم بیاره؟ ممکنه از پاور باشه؟

ardalan_zapata
16-02-2009, 11:16
ببنید

من dvd رو که می زارم مشکلی پیش نمیاد و می تونم فایل های درون dvd رو ببینم. ولی همین که می خوام فایل رو از روی dvd به هارد کپی کنم و dvd رام شروع می کنه به خوندن (چرخیدن با شتاب زیاد dvd) رایانه ریستارت می شه!

انگار قدرت این چرخش رو نداره یا همچین چیزهایی.

پاور 450 فکر نمی کنم برای یک هارد ساتا و یک dvd ساتا کم بیاره؟ ممکنه از پاور باشه؟

همون دیگه
وقتی که میخاد کپی کنه معمولا وات بیشتری مصرف میکنه
پاور 450 Real هست یا نه ؟
مارکش چی هست؟

pashangparsi3
16-02-2009, 22:35
همون دیگه
وقتی که میخاد کپی کنه معمولا وات بیشتری مصرف میکنه
پاور 450 Real هست یا نه ؟
مارکش چی هست؟

بدبختانه با نصب دوباره ویندوز باز مشکل بر طرف نشد.

بحث سر این هست که من یک dvd rw دیگه رو آزمایش کردم و اون بدون هیچ مشکلی کار می کنه.

البته تنها تفاوت میون این دو dvd rw این هست که dvd مشکل دار (سامسونگ تازه خریداری شده) ساتا هست و dvd rw بدون مشکل غیر ساتا.

در این میان هارد بنده هم ساتا هست. شک من در این هست که چون هارد و dvd ساتا هستند این مشکل به هم می زنه. آیا همچین چیزی منطقی هست؟

esool
17-02-2009, 02:25
من یه همچین مشکلی با مودمم داشتم که تا می خواست شروع کنه به شماره گرفتن سیستمم ریستارت می شد
ویندوزمو عوض کردم درست نشد ولی
هاردمو فرمت کردم خالی خالیش کردم ویندوزمو عوض کردم درست شد
البته شاید مشکل من هیچ ربطی به مشکل شما نداشته باشه

pashangparsi3
19-02-2009, 02:01
دی وی دی رایتر را روی یک رایانه ی دیگر آزمایش کردم و مشکلی نداشت.

از دید دوستان مشکل از چیست؟ راهی به نظر شما نمیاد؟

esmoeil
11-03-2009, 01:27
چون نمی دونی مشکل از کجاست باید به روش سعی و خطا مشکل رو حل کنی ؟ یعنی کابل ساتا رو روی مادر برد عوض کن اگه نشد از تبدیل ساتا به آی دی ای استفاده کن اگه نشد با یه پاور دیگه امتحان کن و ...