PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کجا بخرم؟

alikalantar
15-02-2009, 19:02
من میخوام 2شنبه هفته بعد قبل تعطیلی از ساری بیام تهران واسه خرد لپ تاپ. یه مرکز فروش خوب که بتونم انواع مختلف رو ببینم و مقایسه کنم کجاس. یه پاساژی، بازاری... . ممنون میشم راهنمایی کنین یه جایی نرم کلاه سرم نره.
ممنون.

ravani_13
15-02-2009, 20:31
سلام داداش

بهترین جایی که شما میتونی بری مجتمع تجاری پایتخت هست که اول خیابون میرداماد هست

چند طبقه که همه لپ تاپ فروشی هستن .

مواظب باش گول نخوری مثلا یارو نگه من روی این سونی cd اورجینال xp رو هم اضافه میدم در صورتی که اصلا رو خودش باید باشه و هست و این مزیتی نیست - یه سی دی هم با خودت ببر و همون جا که پول رو دادی قبل رفتن بگو واسم همه چیزش رو تست بکنین

صدا
ال سی دی
یه بار صفحه مشکی و یه بار صفحه ی سفید رو بزار بک گراند ببین پیکسل سوخته نداشته باشه یا خش و .... روی نمایشگر

یه سی دی بزار ببین درایور تق تق نکنه

و ............................

بهت پیشنهاد میکنم صبح بری 2 دور کل مغازه ها رو قیمت بگیری و مدل ها رو از نزدیک ببینی و مقایسه بکنی بعدش ظهر بیا اینترنت یه مشورت نهایی با بچه های همین سایت یا جای دیگه بکن و عصر هم برو بخر . فقط زود تصمیم نگیر که پشیمون میشی .

معمولا از 9 صبح تا 8-9 شب بازه .

موفق .....

موفق .....

alikalantar
16-02-2009, 13:24
سلام داداش

بهترین جایی که شما میتونی بری مجتمع تجاری پایتخت هست که اول خیابون میرداماد هست

چند طبقه که همه لپ تاپ فروشی هستن .

مواظب باش گول نخوری مثلا یارو نگه من روی این سونی cd اورجینال xp رو هم اضافه میدم در صورتی که اصلا رو خودش باید باشه و هست و این مزیتی نیست - یه سی دی هم با خودت ببر و همون جا که پول رو دادی قبل رفتن بگو واسم همه چیزش رو تست بکنین

صدا
ال سی دی
یه بار صفحه مشکی و یه بار صفحه ی سفید رو بزار بک گراند ببین پیکسل سوخته نداشته باشه یا خش و .... روی نمایشگر

یه سی دی بزار ببین درایور تق تق نکنه

و ............................

بهت پیشنهاد میکنم صبح بری 2 دور کل مغازه ها رو قیمت بگیری و مدل ها رو از نزدیک ببینی و مقایسه بکنی بعدش ظهر بیا اینترنت یه مشورت نهایی با بچه های همین سایت یا جای دیگه بکن و عصر هم برو بخر . فقط زود تصمیم نگیر که پشیمون میشی .

معمولا از 9 صبح تا 8-9 شب بازه .

موفق .....

موفق .....

آقا خیلی از جوابت ممنون. من میخوام یه del vostro 1510 بخرم. مشخصاتشو با خوندن اطلاعات همین سایت انتخاب کردم. یه سوال. درایور و اینجور چیزاشم فروشنده باید بهم بده یا نه؟ لوازم جانبیشو هم همونجا دارن؟
خیلی از راهنماییت ممنونم. :40::40::40:

ravani_13
16-02-2009, 22:19
ببین فروشند باید همه چیز رو کامل به شما بده از لحاظ لوازم جانبی اگه منظورت موس و کیف و ... هست معمولا اکثر گارانتی ها میدن ولی گارانتی های درست و حسابی خیر نمیدن - درایو های xp رو هم معمولا باید خودت اونجا بگیری حد اکثر 10 تومن بیشتر نمیشه .

Pami
17-02-2009, 23:54
روانی راست میگه ، به نظر من رفتی پاییتخت هول نشی زود یه دونه بخری بشکن بزنی بری بیرون بعدش که رفتی خونه ببینی سرت کلاه رفته !!! پاییتخت بهترین جای ایران برای خرید لپ تاپ هست اما توش گرگ هم هست که باید مواظب باشی گول نخوری ، لوازم جانبی شما نهایتا تو ماوس و کیف و یه اسپیکر کوچولو اگه لازمت بشه خلاصه میشه که همه رو با 30-40 تومن میشه تهیه کرد ...
فقط یه چیزی اگه وسترو 1510 میگیری به پیشنهاد من ساخت مالزی رو بخر ... اگه گیرت اومد البته

ravani_13
18-02-2009, 00:05
اگه بخواد 1510 رو با کانفیگ بالا بگیره خود به خود مالزی میشه چون 2 تا کانفیگ های بالای این سری فقط ساخت مالزی هستن .

alikalantar
18-02-2009, 10:25
اين رو بيدا كردم. قيمتش و امكاناتش خوبه؟

پردازنده: Intel Core 2 Duo 2.5 GHz - Cache 6 MB - Bus 800 MHz
هارد ديسك: 320 گيگابايت
حافظه رم : 4096 مگابايت
كارت گرافيكي: 1536 مگابايت - Geforce 8400
صفحه نمايش: 15.4 اينچ - WXGA Anti-Glare
سيستم عامل : Vista
قيمت: 1140000 تومان

ساخت مالزي و بدون كارانتي
سيستم عامل اينا رو نميشه عوض كرد؟

mahmood1361
18-02-2009, 12:43

پردازنده: intel core 2 duo 2.5 ghz - cache 6 mb - bus 800 mhz
كارت گرافيكي: 1536 مگابايت - geforce 8400
صفحه نمايش: 15.4 اينچ - wxga anti-glare
سيستم عامل : vista

عزيز قيمتت بالاست من امروز با اينكه گران شده 1080000 تومان مالزيش با باتري 6 سلولي

Pami
18-02-2009, 14:05

پردازنده: intel core 2 duo 2.5 ghz - cache 6 mb - bus 800 mhz
كارت گرافيكي: 1536 مگابايت - geforce 8400
صفحه نمايش: 15.4 اينچ - wxga anti-glare
سيستم عامل : vista

چرا عزیز خیلی راحت میشه از شر ویستا راحت شد و xp سرویس پک 3 رو ریخت ...

alikalantar
18-02-2009, 17:09
عزيز قيمتت بالاست من امروز با اينكه گران شده 1080000 تومان مالزيش با باتري 6 سلولي

2 تا سوال دارم.
اول: 6 سلولی چیه؟(احتمالن میگی اینجا جای مطرح کردنش نیست!!!)
دوم: از کجا قیمت داری؟ منم میتونم بخرم؟

ممنون.

alikalantar
18-02-2009, 17:13
چرا عزیز خیلی راحت میشه از شر ویستا راحت شد و xp سرویس پک 3 رو ریخت ...

نصبش مث سیستم خونگیه دیگه درسته؟ چندان تفاوتی نباید داشته باشه...

Pami
19-02-2009, 01:19
نصبش مث سیستم خونگیه دیگه درسته؟ چندان تفاوتی نباید داشته باشه...

آره فقط بعضی از دستگاه ها مثل Fujitsu Siemens برای نصب با بوت هارد رو هنگام نضب سیستم عامل نمیشناسن که این مشکل با درایور های موجود قابل حله و یه مشکل دیگه هم که هست بعضی دستگاه ها درایور XP براشون بطور راحت در دسترس نیست و نمیتونن دانلود کنن که نهایتش میتونی بری بخری یا اگه باز هم پیدا نکردی از بچه های انجمن میتونی لینک دانلود بگیری ... راحته