PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Ddrii یا ddriii ؟ چقدر با هم فرق دارن؟

a.toraby
15-02-2009, 18:55
ddr2 با ddr3 خیلی تفاوت داره؟ آخه من الان یه رم 1 گیگ ddr2 اصل آمریکایی دارم. می خوام مادر بورد بگیرم نمی دونم برم به سمت ddr3 یا اینکه مادربورد ddrII بگیرم تا از این رم هم بتونم استفاده کنم!؟
در هر صورت لطفاً بهترین مارکی که می شناسین با قیمت کمتر از 50 تومن پیشنهاد بدین

Pain
15-02-2009, 19:02
سلام
خرید DDR3 فقط در سیستمهای Core I7 ارزش خرید دارند! اونهم به صورت Triple !
تو سیستم های پایین تر استفاده از رم های DDR2 به صرفه تر و بهتر هست!
در ضمن اگه مشخصات سیستم و اون رم آمریکایی رو بزارید بهتر میشه نظر داد!

a.toraby
15-02-2009, 20:57
آقا چند وقت پیش برای شرکت یه سرور hp وارد کردیم که دو تا رم یک گیگ هم اشنتیون گذاشته بود توش. خیلی برام جالب بود. آخه اولین بار بود که رم رو توی یک پک پدرمارد دار و با شناسنامه می دیدم. فقط بدیش به اینه که 667 بیشتر نیست :(
راستی یه سوال دیگه این DDRII 667 با مثلاً 1333 خیلی سرعتشون فرق می کنه؟ مثلاً تو گیم چه تأثیری داره؟

Stream
15-02-2009, 21:04
آقا چند وقت پیش برای شرکت یه سرور hp وارد کردیم که دو تا رم یک گیگ هم اشنتیون گذاشته بود توش. خیلی برام جالب بود. آخه اولین بار بود که رم رو توی یک پک پدرمارد دار و با شناسنامه می دیدم. فقط بدیش به اینه که 667 بیشتر نیست :(
راستی یه سوال دیگه این DDRII 667 با مثلاً 1333 خیلی سرعتشون فرق می کنه؟ مثلاً تو گیم چه تأثیری داره؟
مشخصات اون رمها چیه؟

اگه روی سرور اشانتیون دادند احتمال داره رمها Buffered SDPRAM باشند و توسط مادربردهای معمولی قابل پشتیبانی نباشند. اون رمها به کلی از نظر ساختار با رمهای معمول بازار تفاوت دارند و فرکانسشون رو نمیشه با اینها مقایسه کرد.

avecina.ir
15-02-2009, 21:24
راستی یه سوال دیگه این DDRII 667 با مثلاً 1333 خیلی سرعتشون فرق می کنه؟ مثلاً تو گیم چه تأثیری داره؟سلامم...یکی از نزدیکان منم واسه یکی از ارگانهای مهم از همین سرورهای چرت hp خریده بود سه میلیون خرده ای تومن با وجودیکه پردازندش از سری Q9000 بودش....والا موندم اینا با این قیمتای نجومیشون چرا رم 667 دارن میذارن؟؟:13:

a.toraby
15-02-2009, 21:25
نمی دونم. اصلاً فکرشو نکرده بودم. تنها چیزی که جلب توجه می کنه اینه که روش به جای non-ecc نوشته ECC. ولی چیزی در مورد Buffered SDPRAM ننوشته

avecina.ir
15-02-2009, 21:28
از تووی سربرگ spd برنامه ی cpu-z میتونی چک کنی

a.toraby
15-02-2009, 21:38
از تووی سربرگ spd برنامه ی cpu-z میتونی چک کنی

متوجه نشدم چی شد؟؟

ardalan_zapata
15-02-2009, 21:43
متوجه نشدم چی شد؟؟

منظورشون اینه که برنامه CPu-Z رو از لینک زیر بگیر و از سربرگ SPD مدل رم رو چک کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید