PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز رو دوباره نصب نکن

hadi beiki
14-02-2009, 14:09
سلام
اقا من خیلی زود ویندوزم (vista) خراب میشه باید چه کار کنم تا کمتر مشکلی بهم بخوره
ایا نرم افزاری هست که vista رو از نو نصب نکنه و اون رو سالم بکنه ؟

Ship Storm
14-02-2009, 19:57
خوب دوست عزیز مشک میتونه از نصب نرم افزارهای نامناسب و همچنین ویروس ها باشه در ضمن میتونی ریکاوری کنی

farshidk
14-02-2009, 20:17
ضمنا میتونی یک بار ویندوز و نصب کنی و بلافاصله با Acronis True Image 9.5 از پارتیشن C یک ایمیج تهیه کنی، هر موقع که ویندوزت اشکال پیدا کرد دوباره از روی همون ایمیج ریکاور کن و سیستم به حالت پایدار اولیه بر میگرده . ارزش امتحانشو داره

F@$hist
14-02-2009, 20:59
ولی من فکر کنم بدونم درخواست این دوستمون چیه ...

یه برنامه ای روی سی دی های mrt هست (سری جدید !) مال ویندوز ایکس پی ... وقتی که سیستمت مشکلی پیش می آد با یه ریست کردن همه ی تنظیمات و مشکلات رو رفع و یه ویندوز نو تحویل شما می ده !

خیلی جالبه ! اگه کسی پیداش کرد یه توضیحی هم در مورد نحوه ی کارش بده !

zeus7610
15-02-2009, 12:28
از قابلیت system restore میشه استفاده کرد. ولی بستگی به مشکلات و علت اون داره. همیشه جواب نمیده. اگه از درایوت یه ایمج بگیری هم مشکلت حل میشه که با نرم افزارهای مختلف مثل norton ghost میشه

ehsankalak
15-02-2009, 12:54
ولی من فکر کنم بدونم درخواست این دوستمون چیه ...

یه برنامه ای روی سی دی های mrt هست (سری جدید !) مال ویندوز ایکس پی ... وقتی که سیستمت مشکلی پیش می آد با یه ریست کردن همه ی تنظیمات و مشکلات رو رفع و یه ویندوز نو تحویل شما می ده !

خیلی جالبه ! اگه کسی پیداش کرد یه توضیحی هم در مورد نحوه ی کارش بده !

تو مایه های دیپ فریز میزنه !!:13:

F@$hist
15-02-2009, 13:40
تو مایه های دیپ فریز میزنه !!:13:

درسته همین دیپ فریز منظورم بود ... :20:

hadi beiki
15-02-2009, 13:50
آقا اگه ممکنه به طور کامل شرح بدین؟:13:

Diego
15-02-2009, 13:59
آقا اگه ممکنه به طور کامل شرح بدین؟:13:
شما حتما خوب از ویندوزت نگهداری نمیکینی وگرنه ویستا بهاین زودی ها پایداری شو از دست نمیده.
نرم افزاری فریز کردن طرز کارشون اینه که شما ویندوزت رو نصب میکنی+برنامه های مورد نیازت+تنظیمات مربوطه و بعد در بهترین حالت ویندوزت را با استفاده از اون نرم افزار درحالت فریز قرار میدی.بعد باهر بار ری استارت شدن سیستم به حالت فریز شده بر میگرده.یعنی تغییرات جدید با ری استارت شدن دوباره از بین میرن و شما همیشه ویندوزی سرحال خواهی داشت ولی این کار بیشتر به درد کافی نت ها و آموزشگاه ها میخوره...شما از نرم افزارهای ایمیج گیری استفاده کن.