PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با مودم ADSL TP-Link TD-8811

Djhamid2007
14-02-2009, 12:19
من مودم ADSL TP-Link TD-8811 دارم که از دیشب دیگه با پورت شبکه اش نمیتونم به اینترنت وصل بشم و الان دارم از Usb اون استفاده میکنم.مشکل اینه که اطلاعاتی رو سند و ریسیو نمیکنه و مثل اینکه اصلاً اینترنتی وصل نیست.

ashi-khan
15-02-2009, 04:36
سلام من هم همین مودم رو دارم. مشکلمم هم شبیه همین مورده.
منم الان با usb کانکت شدم.
زمانی که از لن استفاده میکنم در حالت connecting through wan .... میمونه بعدش هم ارور 678 - the remot computer ....
رو میده.
از خود مودم تنظیمش کردم که میاد بالا سیستم اتوماتیک آنلاین بشم تاثیری نداشت فقط یه اتفاق جالب افتاد فقط برنامه skype کانکت شد ولی یاهو و هیچ چیز دیگه ای یا اینترنت ارتباط نداشت !!!
مشکلش چیه !!؟
ممنون

Djhamid2007
15-02-2009, 21:33
کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟

Pami
17-02-2009, 01:29
به احتمال زیاد تو قسمت Properties پورت Lan سیستمتون IP ها رو پاک کردین و برای همین با این پورت نمیتونین به IُSP خدمات دهنده وصل شین ، باید دوباره با اون شرکتی که قرارداد بستین تماس بگیرین و IP هاتونو بخواین ...

morteza_jacobi
19-11-2009, 13:41
من این مودم برای دوستم بود گرفتم تست کنم اگه خوبه واسه خودم بگیرم ولی یه احمق بازی درآوردم و رفتم Firmware رو از سایتش دانلود کردم و آپگرید کردم ولی وسطش یک دفعه گیر کرد و هرکاری کردم دیگه هنگ کرد و مجبور شدم خاموش روشن اش کنم و الان فقط LAN اون کار می کنه و دیگه توی درایور های ویندوز پورت USB رو نمیشناسه و در کل دیگه کار نمیکنه ؟!؟ در ضمن من ویندوزم 7 هست مشکل ماله اون نیست ؟ الان چیکار می تونم بکنم ؟؟!؟!؟ کمکم کنین ترخدا مودم خودم هم نیست

saeed774
01-12-2009, 01:21
من این مودم برای دوستم بود گرفتم تست کنم اگه خوبه واسه خودم بگیرم ولی یه احمق بازی درآوردم و رفتم Firmware رو از سایتش دانلود کردم و آپگرید کردم ولی وسطش یک دفعه گیر کرد و هرکاری کردم دیگه هنگ کرد و مجبور شدم خاموش روشن اش کنم و الان فقط LAN اون کار می کنه و دیگه توی درایور های ویندوز پورت USB رو نمیشناسه و در کل دیگه کار نمیکنه ؟!؟ در ضمن من ویندوزم 7 هست مشکل ماله اون نیست ؟ الان چیکار می تونم بکنم ؟؟!؟!؟ کمکم کنین ترخدا مودم خودم هم نیست

خوش به حالتون باز Lan شما كار ميكنه برا من هيچكدوم كار نميكنه .منم Firware رو آپگريد كردم كه اين بلا سرم اومد و حالا موندم چيكار كنم ؟ الانم با مودم معمولي كانكت شدم . حتي وقتي قبلا 192.168.1.1 رو ميزدم وارد تنظيمات ميشد ولي الان ديگه هيچ چيزي نمياد و واردش نميشه .
از دوستان كسي پيشنهادي نداره ؟ يا بايد بخاطر يه ديوونه بازي تو خرج بيوفتيم . حتي دكمه Resest پشت مودم هم كار نميكنه .

شما دوست عزيز دكمه پشت مودم كه زيرش Reset نوشته رو با يك سوزن به مدت 15 ثانيه فشار بده تا مودم ريست بشه ولي تنظيمات به حالت كارخونه برميگرده .اگه تنظيمات ISP شركت رو بلدي اين كارو انجام بده .

بيبي
20-01-2010, 23:58
نمیشه نمیشه نمیشه با reset پشت مودم فقط تنضیمات ریست میشه...
منم مثل saeed774 آپدیت کردم ولی مدل مودمم v1 بود که اشتباهی به v5 آپدیت کردم و به بیچارگی رسیدم. حالا هم که میخوام به v1 آپدیت کنم ارور میده: Fatal error during image uploading
تو رو خدا کمک کنید!!!

بيبي
22-01-2010, 15:48
کسی نیست توی این فروم به این معروفی با این همه سابقه جواب مارو بده؟ ای داد بی داد!!!

numberone
29-01-2010, 15:58
یه بیست لیتری بنزین بگیر بریز روش اتیشش بزن خوب میشه

alpacino_2010
09-02-2010, 12:29
برای حل مشکلتون به لینک زیر بروید . ایجا جای مناسبی برای دادن پست شبکه نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

irevanescence
25-11-2010, 17:20
برای TD-8810 رو از اینجا گرفتم درست شد.

ولی دفه آخرم باشه از این کارا میکنم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]