PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرسنجی | کیت 2 سیمکارت

Oracle_Eldorado
13-02-2009, 19:41
با سلام خدمت دوستان .
من الآن یه خط دائمی دارم گفتم بد نیست کنارش یه IranCell هم داشته باشم .
ماشالاه ایرانسل هم زده به حراجی !
2 سیمکارت میخری 7 تومن ، 10 تومن شارژ داره و الی آخر !
منم گفتم یدونه بگیرم ، ولی نمیخوام یه گوشی دیگه داشته باشم .
گفتم یه کیت 2 سیمکارته بخرم . اینجا قیمت 15 تومن هست .
از یه طرف هم 30% انتن دهی گوشی رو کاهش میده .
خواستم ببینم نظرتون چیه ؟
یه گوشی دیگه بخرم یا کیت 2 سیمکارته ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید :11:

matin_vv
13-02-2009, 21:11
به نظرم اگر يه گوشي 40 تومني سامسونگ بگيري بهتره.
چون كيت هاي دو سيمكارته، حالت سوييچ دارن، يعني مثلاً 10 ثانيه اين سيمكارتت فعاله، 10 ثانيه اون يكي سيمكارت. بعدش هم انواع برشيش جوريه كه بايد سيمكارت رو ببري، كه خب خيلي كار جالبي نيست.
من هم همين مشكل رو داشتم، يه سامسونگ c260 خريدم، الانم خيلي راضيم.

Oracle_Eldorado
14-02-2009, 10:26
به نظرم اگر يه گوشي 40 تومني سامسونگ بگيري بهتره.
چون كيت هاي دو سيمكارته، حالت سوييچ دارن، يعني مثلاً 10 ثانيه اين سيمكارتت فعاله، 10 ثانيه اون يكي سيمكارت. بعدش هم انواع برشيش جوريه كه بايد سيمكارت رو ببري، كه خب خيلي كار جالبي نيست.
من هم همين مشكل رو داشتم، يه سامسونگ c260 خريدم، الانم خيلي راضيم.

والا دوست عزیز گوشی 10 تومنی هم پیدا میشه ! ولی من نمیخوام یه موبایل دیگه بندازم دنبال خودم !
همین n73 به اندازه کافی بزرگ هست :31: یه گوشی دیگه هم کنارش باشه دیگه ...
بعدشم در مورد برش تا اونجایی که من دیدم کیت رو برش میدن نه سیمکارت رو .
به هرحال منتظر نظرات بقیه دوستان هم هستم ... :11:

Hadi King
14-02-2009, 16:39
کیت‌های موجود در بازار دو نوع هستند:
1-غیر برشی : که نیاز به عملیات خاصی نداره، یکی از سیم کارتها در محل عادی سیم کارت در گوشی قرار می‌گیره و سیم کارت دوم بوسیله یک مدار به سیم کارت اول مرتبط میشه و هر دو سیم کارت روی یک کیت سوار هستند که البته سیم کارت دوم زیر باطری موبایل باقی می‌مونه که همین مسئله باعث میشه درب باطری بعضی از گوشی‌های نازک بسته نشه و بنابراین روی این گوشی‌ها نمیشه از اون استفاده کرد.

2-برشی : این کیت مشکل جا برای سیم کارت دوم رو نداره چون ابتدا قسمت طلائی دو سیم کارت جدا میشه و هر دو روی یک کیت هم اندازه یک سیم کارت عادی قرار می‌گیره و مثل یک سیم کارت معمولی در محل سیم کارت گوشی قرار می‌گیره.

برای دوستانی که از مدل برشی استفاده می‌کنند چند نکته رو اضافه می‌کنم:

- برچسب محل دقیق برش سیم کارت درون بسته‌ها قرار دارد و استفاده از آن بسیار ساده می‌باشد.
- از آنجایی که هر زمان ممکن است مایل به استفاده از سیم کارت در حالت عادی و بدون کیت باشید، دو خشاب پلاستیکی در بسته‌بندی تعبیه شده که می‌توانید قسمت طلایی سیم کارت را داخل آن قرار داده و به حالت اول بازگردانید.(دو برچسب هم اندازه سیم کارت هم برای محکم کردن خشاب و قسمت طلایی در بسته‌ها وجود دارد)
- ضمناً برای رفاه حال بیشتر مشتریان و فروشندگان، انبرهایی برای این منظور تهیه شده که به سرعت قسمت طلایی را بدون برش اضافه جدا می‌کند و در اینصورت خشاب اولیه هم، مجدداً قابل استفاده است

gladiator.shiraz
15-02-2009, 13:36
این کیت ها معمولا شارژ زیاذی از گوشی میگیرن و احتمالا باعث خرابی گوشی ... من خودم دنبالش بودم ولی یه گوشی ارزون بخری بهتره....

Oracle_Eldorado
16-02-2009, 20:33
کیت‌های موجود در بازار دو نوع هستند:
1-غیر برشی : که نیاز به عملیات خاصی نداره، یکی از سیم کارتها در محل عادی سیم کارت در گوشی قرار می‌گیره و سیم کارت دوم بوسیله یک مدار به سیم کارت اول مرتبط میشه و هر دو سیم کارت روی یک کیت سوار هستند که البته سیم کارت دوم زیر باطری موبایل باقی می‌مونه که همین مسئله باعث میشه درب باطری بعضی از گوشی‌های نازک بسته نشه و بنابراین روی این گوشی‌ها نمیشه از اون استفاده کرد.

2-برشی : این کیت مشکل جا برای سیم کارت دوم رو نداره چون ابتدا قسمت طلائی دو سیم کارت جدا میشه و هر دو روی یک کیت هم اندازه یک سیم کارت عادی قرار می‌گیره و مثل یک سیم کارت معمولی در محل سیم کارت گوشی قرار می‌گیره.

برای دوستانی که از مدل برشی استفاده می‌کنند چند نکته رو اضافه می‌کنم:

- برچسب محل دقیق برش سیم کارت درون بسته‌ها قرار دارد و استفاده از آن بسیار ساده می‌باشد.
- از آنجایی که هر زمان ممکن است مایل به استفاده از سیم کارت در حالت عادی و بدون کیت باشید، دو خشاب پلاستیکی در بسته‌بندی تعبیه شده که می‌توانید قسمت طلایی سیم کارت را داخل آن قرار داده و به حالت اول بازگردانید.(دو برچسب هم اندازه سیم کارت هم برای محکم کردن خشاب و قسمت طلایی در بسته‌ها وجود دارد)
- ضمناً برای رفاه حال بیشتر مشتریان و فروشندگان، انبرهایی برای این منظور تهیه شده که به سرعت قسمت طلایی را بدون برش اضافه جدا می‌کند و در اینصورت خشاب اولیه هم، مجدداً قابل استفاده است

خوب دوست عزیز روی n73 غیر برشی جواب میده ؟
این 2 مدل چقدر تفاوت قیمت دارن ؟

این کیت ها معمولا شارژ زیاذی از گوشی میگیرن و احتمالا باعث خرابی گوشی ... من خودم دنبالش بودم ولی یه گوشی ارزون بخری بهتره....

من تاحالا نشنیده بودم گوشی رو خراب کنه .
میشه بگید کدوم قسمت گوشی رو خراب میکنه ؟
آخه یه گوشی ارزون بگیری بارت سنگین میشه .
این از خودش جا میگیره ، چه برسه یه گوشت کوب دیگه هم بزارم کنارش ! :31:

armin_software
16-02-2009, 21:34
من تاحالا نشنیده بودم گوشی رو خراب کنه .

من هم شنیدم که میگن گوشی رو خراب می کنه.
ولی اطلاعات دوستان رو که خوندم
اگه از روش غیر برشی بری نباید خراب کنه!

matin_vv
16-02-2009, 21:39
يه مشكلي كه وجود داره اينه كه مدل غير برشي تو بعضي از گوشيها كه نصب ميشه باعث ميشه درپوش باتري درست بسته نشه. و اين ممكنه باعث خرابي بشه و يا افتادن باتري رو سبب بشه.
نگيري بهتره، من از هر كي شنيدم گفتن نگير!

Oracle_Eldorado
16-02-2009, 22:07
پس باید برم دنبال کسایی که این کار رو انجام دادن !
خیلی ممنون از همه ی دوستان عزیز ...

gladiator.shiraz
16-02-2009, 22:12
هر جور مایلی .... ما دلمون نمیخاد گوشی نازنین شما خراب شه ........ولی برو بگیر نصب کن اگه راضی بودی به ما هم اطلاع بده چون منم دلم نمیخاد 2 تا گوشی تو جیبم بذارم.........

Ni_nigc
04-04-2009, 10:40
خریدین ما رو هم بی اطلاع نزارین .
ممنون

Oracle_Eldorado
04-04-2009, 10:55
خریدین ما رو هم بی اطلاع نزارین .
ممنون

والا دوست عزیز اینطوری که دوستان فرمودن که کیت مشکلی داره و به گوشی آسیب میرسونه ،
از اونجایی هم که من تو کرمانشاه دست کسی ندیدم !!!
دیگه جرات نکردم بخرم .
میخواستم ایرنسل بگیرم که دیگه از اونم صرف نظر کردم .
چون من جا واسه یه گوشی دیگه ندارم !!!
همین n73 هم خودش کلی جا میگیره .
درکل اگه کسی خریده یه خبری هم به ما بده .

Ni_nigc
08-04-2009, 12:51
دوستان اگه کسی خرید به ما هم آمار بده .
منتظریم

Ni_nigc
11-04-2009, 13:19
راستی دوستان N96i چینی اومده که دو سیمکارت می خوره و در آن واحد هر دو می تونن فعال باشه .
125 هزار تومان
نیازی به سوییچ کردن سیم کارت ها نیست

Hadi King
11-04-2009, 15:50
راستی دوستان n96i چینی اومده که دو سیمکارت می خوره و در آن واحد هر دو می تونن فعال باشه .
125 هزار تومان
نیازی به سوییچ کردن سیم کارت ها نیست
دوست عزيز گوشي هاي چيني زيادي اومده كه دو سيم كارت ميخوره همين گوشي هاي بلوتوث هم هســـت كه دو سيم كارتـــه هستن:11:

ولي ما بحثمو رو كيت هايي هستش كه بايد رو گوشي نصب كرد يعني با نصبش ايرادي به گوشي نميرسونــــه من دربارش تحقيق ميكنم هر كي نصب كرده ازش ميپرســـم اطلاعاتش رو ميارم به دوستان :40:
موفق باشيد!:40:

Ni_nigc
11-04-2009, 16:22
ممنون دوست عزیز .
من این جریان رو برای کسی گذاشته بودم که راجع به این گوشی ها سوال کرده بود و احتمالا جای دیگه یی سوال رو مطرح کرده بود .

Oracle_Eldorado
12-04-2009, 12:07
دوست عزيز گوشي هاي چيني زيادي اومده كه دو سيم كارت ميخوره همين گوشي هاي بلوتوث هم هســـت كه دو سيم كارتـــه هستن:11:

ولي ما بحثمو رو كيت هايي هستش كه بايد رو گوشي نصب كرد يعني با نصبش ايرادي به گوشي نميرسونــــه من دربارش تحقيق ميكنم هر كي نصب كرده ازش ميپرســـم اطلاعاتش رو ميارم به دوستان :40:
موفق باشيد!:40:

دوست عزیز اگه به نتیجه ای رسیدی ما رو هم بی خبر نزار .
ممنونت میشم . :11: