PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کنید : autorun.inf

dr_dr
13-02-2009, 01:20
سلام
من یک مشکل پیدا کردم و سیستمم یک ویروس گرفته و خودش رو داره در تمام فایل های کامپیوترم کپی می کنه (حتی آنتی ویروس من رو هم آلوده کرده) با اسکن کردن نوتستم از بین ببرمش فقط فعالیت هاش رو آنتی ویروسم شناسایی می کنه و فایل هایی رو که اون داره خودشو توشون کپی کی کنه نشون می ده و قرنتینه می کنه از ویژگی های این ویروس اینه که فولدر هایی همانند فولدر های موجود در کامپیوترم می سازه و وقتی من بر روی این فولدر ها یا فایل های آلوده کلیک می کنم با پیغام زیر روبرو می شوم که چند بار اجرا می شود در ضمن این ویروس عملیات کپی کردن فولدر ها رو به شکل خاصی انجام می ده ( و شاید اصلا فولدر نمی سازه بلکه فابلی با آیکون فولدر مانند می سازه)
Cannot create file"c:\autorun.inf".Access is denied
در ضمن این ویروس در هر درایو 5 فایل می سازه که به شرح زیر است
autorun.inf
My Document.exe
NewFolder.exe
Windows.exe
yahoo.exe
تنها چیزی که توی اینترنت در مورد این ویروس پیدا کردم و به درد بخور بود این دو لینک زیره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاش ویروسش ایرانی نبود تا آنتی ویروسش پیدا می شد اما
از همین جا به نویسنده این کرم می گم مطمئن باشه یه روز حالشو با ویروسی که خودم نوشتم می گیرم

آنتی
13-02-2009, 12:56

picher_s
13-02-2009, 13:43
سلام
یکی از بچه ها تو همین تاپیک آنتیش رو نوشته بود به مسیر زیر برو اونجا بچه ها آنتیش رو گذاشتن:

انتی(limotorsh2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) :

vahidalvand
19-02-2009, 20:37
با سلام اگر به ویروس جدیدی برخورد کردی می تونی اونو برای پایگاه آنتی ویروست بفرستی تا آنالیز بکنه و ......... در اکثر آنتی ویروسها گزینه submit , واسه این کاره

armin_1242000
06-05-2011, 14:59
سلام به همه ی دوستان. لپ تاپه من ویروس autorun.inf گرفتتش ک به صورت فلدره و توش هم یه فلدر به اسمه ImmunityFolder... که هردو خالی هستن. با Eset پیداش نکرد. اسمه درایو هامو local disk کرده اما با safe mode که میام بالا اسمه درایو ها درسته. این ویروس پاک نمیشه چون ارور میده میگه مسیره فایل پیدا نمیشه. توروخدا کمک کنید.