PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار سازمان سنجش......کمک......

mahmood-gt2
26-01-2006, 09:32
آقا من این نرم افزار سازمان سنجش رو که تازگی اومده، وقتی run می کنم همه کاراکتر ها رو ? نشون می ده . اون کاری که گفته توی regional option قسمت install right to left رو چک بزنید هم انجام دادم ولی همون جوری ? نشون می ده.

چه جوری می شه فهمید که چه فونتی لازم داره؟

راستی چه جوری میشه توی این انجمن یه عکس رو attach کرد.بلد نیستم....... اگه می دونید بگید که یه print screen از صفحه براتون می فرستم.

(این پست رو توی قسمت کامپیوتر هم گذاشتم چون نمی دونستم که این ایراد مال چیه، توی هر دو گذاشتم..... هر کی می دونه، بگه)

Marichka
28-01-2006, 01:38
سلام
وقتی شما گزینه مربوطه رو چک می زنید سی دی ویندوز تو دستگاه هست که این قابلیت رو نصب کنه براتون؟
اگه اینطوره ممکنه نیاز داشته باشین یه سری فونت نصب کنین. داخل نرم افزار هم اگه بگردین شاید فونت وجود داشته باشه.
اگه باز هم مشکل باقی بود بگین یه سری فونت براتون آپلود کنم.

mahe ziba
28-01-2006, 04:47
ببخشيد ممكنه كمي در مورد اين نرم افزار سازمان سنجش يعني اسمش و كاربردش توضيح بدين؟ براي چه كاري هست؟ مرسي

mahmood-gt2
28-01-2006, 11:30
ممنون دوستان، حل شد. این نرم افزار برای کنکور ارشد طراحی شده. همه رشته های ارشد رو از سال 79 تا 84 داره (سئوال + کلید پاسخ). همچنین سر فصل دروس مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی رو برای همه رشته ها و گرایش ها داره. خرید آن از طریق پست ممکن است. برای اطلاعات بیشتر به پیک سنجش هفته قبل یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید.

mahe ziba
29-01-2006, 18:30
ممنون دوستان، حل شد. این نرم افزار برای کنکور ارشد طراحی شده. همه رشته های ارشد رو از سال 79 تا 84 داره (سئوال + کلید پاسخ). همچنین سر فصل دروس مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی رو برای همه رشته ها و گرایش ها داره. خرید آن از طریق پست ممکن است. برای اطلاعات بیشتر به پیک سنجش هفته قبل یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید.

مرسي از توضيحات. جالبه.

amir_mohammad_a
18-02-2006, 13:45
من 3 تا از اين سي دي ها رو دارم . از سايتشون نتونستم رمز رو بگيرم. اما يكي از دوستام از رو سرورشون رمز من رو به من داد. همون دي ماه چند تا ايميل بهشون داديم كه سرورتون مشكل داره اما جواب نگرفتيم.
يه نامه سرگشاده هم منتشر كرديم اما فقط 2-3 تا وبلاگ منتشر كردند و هنوز سرورشون همون مشكلات رو داره.
همين كارها رو مي كنند كه .........
خدا به كنكوري ها رحم كنه

mahmood-gt2
18-02-2006, 14:28
البته من کارم به این جا ها نکشید ولی شماره تلفن هم داده که اگه نتونستید با اینترنت، ریز رو دریافت کنید، زنگ بزنید به تلفنی رمز رو بگیرید؟

این کار رو هم کردید؟ جوابگو نبود؟

amir_mohammad_a
20-02-2006, 14:14
نميدونم به سايتشون سر زدي يا نه. منظور من از مشكل سرورشون اين بود كه به راحتي ميشد رمز ها رو در آورد. تمام فايل ها و فولدرهاش رو تغيير داد كه ما هم اين كار و كرديم. اما بعد از يه روز دوباره سايت قبلي رو كپي كردن اما باز همون مشكل امنيتي رو داشت. ما هم هر چي به ايميلشون نامه نوشتيم. به رييسشون ايميل زديم انگار نه انگار كه هك كردن سايتشون براشون مهم باشه. شايدم اصلا برنامه نويس ندارن ;)

mahmood-gt2
20-02-2006, 14:23
نه والله....... من فقط رفتم توي سايت و رمز رو گرفتم. ما اين كارا ازمون بر نمي آد.

حالا شما كوتاه بيا. شايد اون جوري راحت ترن

majdirasuol
02-11-2008, 10:53
سلام من ازشون یه ارشد ویه دونه سراسری گرفتم رمزشو هم از سایتش گرفتم مشکلی نداشت ولی مسئله اینجا بود که من ویندوزمو عوض کردم بعد حالا میخوام دوباره نصب کنم کد تولید شده فقط یه عدد اشتباه میاره
بعد بهشون گفتم میگه باید زسایت دوباره بگیری
حالا اینم که فقط دوبار میشه ازش رمز گرفت
موندم چه کنم حالا اگه من دوباره ویندوز عوض کنم دیگه فرصت گرفتن رمز جدید رو ندارم
یعنی نرم افزار بلامصرف میشه
دوستان من چه کنم
خواهشا
یا حق

milakosat
23-01-2013, 10:41
سلام
فقط این نیست من رجبستری سیستمم رو بدون عوض کردن ویندوز تعمیر کردم دوباره کد اکتیو میخواد مشکل از نرم افزار تازه با بعضی از آنتی ویروس ها هم مشکل داره یعنی یا برنامه نویساش ناوارد بودن یا کلاهبرداریه یک ماهه باهاشون تماس میگیرم منو پاس میدن به یک شماره دیگه.

نخرید نخرید