PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن msconfig و gpedit.msc و چند تا مشکل دیگه

asextor1
12-02-2009, 02:14
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
من چند تا مشکل دارم . 1. msconfig باز نمیشه حتی توی ادمین . 2. gpedit.msc هم به طور کامل باز نمیشه 3. logon screen رو که عوض میکنم دیگه صفحه welcome رو نشون نمیده 4. وقتی میخوام با دستور SFC /scannow فایل های ویندوز رو تعمیر کنم سریع میاد و پر میشه . 5. یکسری از نرم افزار ها اجرا نمیشن حتی پس از انیستال و اینستال مجدد و یکسری هم با اشکال اجرا میشه 6. توی Task Manager در سربرگ proccess نام یوزر ها رو نمینویسه

djsystem
12-02-2009, 08:49
خوب ویروس داری

. وقتی میخوام با دستور SFC /scannow فایل های ویندوز رو تعمیر کنم سریع میاد و پر میشه
این کارواز توی safe mod انجام بده ببین چی میشه

behnam_tr
12-02-2009, 10:00
به احتمال 90 درصد ويروسي هستي ( البته كامپيوترت نه خودت !!!)
با
انتي آپديت شده يه حالي به سيستم بده بعد با برنامه هاي ترميم ويندوز دوباره يه حال ديگه به سيستم بده.......!!!

MehranVB
12-02-2009, 10:26
کامپیوتر شما ویروسی شده، یه آنتی ویروس قوی مثل NOD32 یا Kaspersky یا BitDefender آپدیت شده نصب کن، مشکل حل میشه!

mahdi7610
12-02-2009, 12:07
سلام

سیستم شما الوده به ویروس هست .

تمامی مشکلات با ریپیر کردن ویندوز حل خواهد شد .

ولی بعد از ریپیر کردن ویندوز حتما باید با انتی ویروس اپدیت شده سیستم را چک کنید . وگرنه دوباره مشکلات ایجاد خواهد شد .

موفق باشید .

asextor1
13-02-2009, 01:57
ای بابا نه که من خیلی از آنتی ویروس خوشم میاد شما هم هی بگید آنتی ویروس تازه اونم آپدیت شده با این اینترنت زغالی . به هر حال ممنونم خودم ویروس داشتنش رو میدونم ولی خوب هر کار میکنم نمیشه پاکش کرد . یعنی پاکش میکنم ولی وقتی به اینترنت وصل میشم دوباره میاد . اسم ویروس هم services.exe هست . البته این ویروس اصلا پوشه ها رو مخفی نمیکنه و تا حالا به غیر از چیزایی که گفتم کار خاصی نکرده . در واقع ورژن دیگه ای از همون ویروس سرویس قبلیه . اگه در مورد پاک کردنش راهنماییم کنید ممنون میشم .

s2010
13-02-2009, 02:12
به احتمال 90 درصد ويروسي هستي ( البته كامپيوترت نه خودت !!!)
با
انتي آپديت شده يه حالي به سيستم بده بعد با برنامه هاي ترميم ويندوز دوباره يه حال ديگه به سيستم بده.......!!!
بنظرمن این روش رودنبال کنی بهتره.............:8: