PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم هنگ میکنه سی پی یو بی جهت روی 100 میمونه و سیستم هنگ میکنه

vahid-k
12-02-2009, 01:43
با سلام سیستم من بی جهت و بدون اینکه برنامه سنگینی باز کنم هنگ میکنه مثلا بیشتر اپرا و یا یولترا که برای باز کردن سایت های بسته است قفل میکنه و سی پی یو یا صدردصد میره و هی بالاو پایین میشه و از 80 پایین تر نمیاد و یک دفعه سیستم هنگ میکنه در ضمن من دانلود آفلاین دارم و از این چهت نمیتونم بیشتر فایل ها رو بگیرم لطفا بگید مشکل از کجاست در ضمن تو تسک منیجر هم میرم و اونجا برنامه ای که بیشترین پردازش رو به خودش میگیره همین اپرا و یا یولترا هستش البته بعضی برنامه های دیگه هم هست ولی اینا بیش از بقیه باعث هنگ کردن سیستم میشه و هیچ آنتی ویروسی هم نتونست ویروسی پیدا کنه از شما خواهشمندم که مشکل منو جل کنید

vahid-k
12-02-2009, 01:47
راستی وقتی هم برنامه رو میبندم تا از هنگ کردن جلوگیری بشه بعد از 2 یا 3 دقیقه ویندوز هنگ میکنه و باید ریست کنم

rezasat
12-02-2009, 02:07
عزیزم فکر کنم ویندوزت مشکل برداشته ویندوز عوض کن و در ضمن اگر خیلی وقته که داخل کیست را تمیز نکردی در فکر یک خاک گیری درست حسابی هم باش

vahid-k
14-02-2009, 18:48
هم ویندوزم رو تازه عوض کردم و هم اینکه سیستم پاکه پاکه نمیدونم از سی پی یو هستش یا ویروسه و یا اینکه هاردم بد سکتر داره البته با برنامه hdd تست کردم بدسکتوری پیدا نکرد به هر حال منتظرم کمکم کنید

mr.reza
20-02-2009, 13:50
یه سوال که شاید بی ربط باشه به نظرت اما برای من در مشکل مشابه کمک کرد !! اگر فایروال ویندوزت خاموشه روشنش کن !!!!

fdaliry
24-02-2009, 23:04
کنترل الت دلیت را بگیر
پروسسها را مشاهده کن
زمانی که برنامه ای در حال اجرا نیست
system idle process
بیشترین پردازش سی پی یو را داره
اگه چیزی از اون بیشتر بود پس ویروسه