PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کليدهاي 2و3و8و9 از کار افتاده

kourosh_sos
10-02-2009, 17:40
سلام دوستان اميدوارم حالتون خب باشه آقا ما خبر مرگمون حموم بوديم بعد گوشي زنگ خورد گوشي رو دادن بهم تو حموم صحبت کردم و بعد گوشي رو گذاشتم رو جا لباسي بعد اومدم بيرون ديدم که بخار گرفته اومدم سريع با دستمال پاکش کردم بعد اومدم sms بدم ديدم کليد 2و3و8و9 و کليد پاورش کار نميکنه يادمه يه مقاله خونده بودم که گفته بود تو همچين مواقعي گوشي رو بزارين تو کيسه برنج تا نمش گرفته بشه منم اينکارو کردم ولي درست نشد الان 3 روز ميشه که انطوري شده بايد چيکارش کنم ؟

s2010
10-02-2009, 17:43
اول یه سشواربگیربهش بعد روشن کن ببین چی میشه

Punisher_2008
10-02-2009, 18:04
حتما مشکل از کیپدش هست که مشکل پیدا کرده

اگه با سشوار درست نشد باید کیپدش رو عوض کنید قیمت دقیق ندارم!

Sasuke-7
10-02-2009, 19:55
سلام دوستان اميدوارم حالتون خب باشه آقا ما خبر مرگمون حموم بوديم بعد گوشي زنگ خورد گوشي رو دادن بهم تو حموم صحبت کردم و بعد گوشي رو گذاشتم رو جا لباسي بعد اومدم بيرون ديدم که بخار گرفته اومدم سريع با دستمال پاکش کردم بعد اومدم sms بدم ديدم کليد 2و3و8و9 و کليد پاورش کار نميکنه يادمه يه مقاله خونده بودم که گفته بود تو همچين مواقعي گوشي رو بزارين تو کيسه برنج تا نمش گرفته بشه منم اينکارو کردم ولي درست نشد الان 3 روز ميشه که انطوري شده بايد چيکارش کنم ؟
باید شما uif گوشیتونو عوض کنید قیمتش هم از 7 تومان شروع میشه به بالا (بستگی به مدل گوشی داره)

kourosh_sos
10-02-2009, 21:54
باید شما uif گوشیتونو عوض کنید قیمتش هم از 7 تومان شروع میشه به بالا (بستگی به مدل گوشی داره)

دوست عزيز اين uif چي هست ؟ در ضمن کار ديگه از سشوار گذشته مدل گوشيمم k550 هستش

Sasuke-7
11-02-2009, 04:49
دوست عزيز اين uif چي هست ؟ در ضمن کار ديگه از سشوار گذشته مدل گوشيمم k550 هستش
uif صفحه کیبورد اصلیته که دکمه های پلاستیکی روش قرار می گیره همچنین led هایی که می بینید روشن میشه برای uif هستش خوب شما باید 8 تومان بدید برید uif بگیرید و بدید براتون بندازن روی گوشی!
موفق باشید!

total_overdose
11-02-2009, 11:25
سلام
دوست عزیز کارایی رو که که میگم مو به مو انجام بده انشا الله نتیجه می گیری.
اول از همه بگم اگه دلو جرعت باز کردن گوشی نداری این کارو نکن.
باز کردن کا 550 خیلی راحته.
کاور رو را که بر میداری میرسی به (احتمالا) 6 تا پیچ که باید بازشون کنی.
راستی یادم رفت بگم مشکل گوشیت به احتمال 90 درصد اکسیده شدن برد هست.کیتشو که دراوردی ال سی دی رو ازش جدا کن وبزار یجایه مطمعن.
قسمت کیپد هم جدا کن.
قسمتی که کابل کیپد وصل شده به گوشی احتمالا اکسیده شده(حتی شاد یه حالت کفک زدگی بوجود بیاد وبتونی خودت ببینیش).
مقدار خیلی کمی الکل با یه پنبه میزنی هم به محلهایی که کیپد و برد گوشی بهم وصل میشن و با یه مسواک
رو اون قسمتا میکشی .
اینقدر میکشی تا تمیز بشه.
اگه نتیجه نگیری باید بری سراغ جاهایه دیگه.