PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 3gp بعد از تبدیل صدا نداره با برنامه Total Video Converter

بهنازی
08-02-2009, 14:07
با سلام
با برنامه Total Video Converter این 3gp رو تبدیل به vcd میکنم صدا نداره چرا اینجوریه و چجوری باید حلش کنم ؟
در ضمن فایلهای دیگه رو که با این برنامه تبدیل به vcd میکنم برنامه نرو دوباره خودش یخ بار دیگه تبدی میکنه این علتش چیه؟
ممنون میشم جواب بدین

با تشکر

بهنازی
08-02-2009, 21:22
لطفا جواب بدین

Olis
08-02-2009, 21:29
با سلام
با برنامه total video converter این 3gp رو تبدیل به vcd میکنم صدا نداره چرا اینجوریه و چجوری باید حلش کنم ؟
در ضمن فایلهای دیگه رو که با این برنامه تبدیل به vcd میکنم برنامه نرو دوباره خودش یخ بار دیگه تبدی میکنه این علتش چیه؟
ممنون میشم جواب بدین

با تشکر

والا من جواب قانع كننده اي ندارم

شايد نسخه ي تريال هست و از عمد صدا نداره

sinasignal
23-05-2009, 18:27
با سلام
با برنامه Total Video Converter این 3gp رو تبدیل به vcd میکنم صدا نداره چرا اینجوریه و چجوری باید حلش کنم ؟
ممنون میشم جواب بدین

با تشکر

این تاپیک رو دوباره بالا آوردم چون شاید مشکل افراد دیگه هم باشه :

اون برنامه قسمت VCD فرمت PAL صدا نداره میتونی از NTSC استفاده کنی

مسئله نرو هم برای همین مسئله PAL و NTSC هستش بهتره که اگه PAL رو قبلا انتخاب میکردی الان NTSC رو بزنی و یا برعکس . دقت نکردم ولی این مشکل رو فکر کنم بشه تو تنظیمات نرو درست کرد و درآخر اگه دیدی درست نشد برو یه نسخه قدیمی نرو رو پیدا کن اونا این مشکل رو ندارن (انکدینگ دوباره)

بهتر بود این تاپیک در قسمت میکس و مونتاژ بود

daryani
24-05-2009, 11:17
با سلام
ممنون میشم جواب بدین

با تشکر

من هم همين مشكل رو داشتم ولي ديگه با T.V.C كار نمي كنم
بهترين برنامه تا اين لحظه به نظر من McFunSoft Video Solution هست .
اين برنامه رو امتحان كنيد حتما ازش راضي ميشين:20: