PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرمت کردن درایو c ویندوز رو پاک نمیکنه چرا؟

composer_kuchulu
08-02-2009, 12:47
این به چه دلیل میتونه باشه با اینکه از توی داس درایو ویندوز فرمت میشه که مجددا با ری استارت کردن ویندوز میاد بالا.و درایو سی هم مجددا پر شده.کار ویروس یا وارم میتونه باشه؟

samansat
08-02-2009, 12:50
يه سيدي ويندوز xp بزار توي سي دي رام ؛ بعد از طريق بوت اون سي دي ويندوز رو فرمتش كن . ببين ميشه يا نه !

javadshahvand
08-02-2009, 12:52
این به چه دلیل میتونه باشه با اینکه از توی داس درایو ویندوز فرمت میشه که مجددا با ری استارت کردن ویندوز میاد بالا.و درایو سی هم مجددا پر شده.کار ویروس یا وارم میتونه باشه؟

dos فرمت ntfs رو نمی شناسه باید با بوت xp یا پارتیشن مجیک اینکار رو انجام بدی

s2010
08-02-2009, 13:07
dos فرمت ntfs رو نمی شناسه باید با بوت xp یا پارتیشن مجیک اینکار رو انجام بدی
بنظرمن این روش صحیحتره:11:

saeed774
08-02-2009, 14:15
بهترين راه نصب ويندوز اينه که قبلا با استفاده از برنامه Hiren Boot CD که داخلش پر از نرم افزار هاي تحت داس هست درايو c رو فرمت کني
لينک دانلود با حجم 175 mb و ورژن 9.7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

يا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

redgolden_reza
24-02-2009, 16:54
با سلام درایو ویندوز من c وntfs است که با cd ویندوز xp هم وقتی بوت می کنمش فرمت نمیشه و نمی تونم ویندوز عوض کنم مشکل چه می تونه باشد؟
با تشکر

fdaliry
24-02-2009, 22:59
با سلام درایو ویندوز من c وntfs است که با cd ویندوز xp هم وقتی بوت می کنمش فرمت نمیشه و نمی تونم ویندوز عوض کنم مشکل چه می تونه باشد؟
با تشکر

دوست عزیز احتمالا سی دی ویندوز خرابه
با ی سی دی دیگه امتحان کن

picher_s
25-02-2009, 12:51
با تشکر
سلام.
عزیز پس شما سوالتون رو هم بد پرسیدید و هم جای اشتباه(اخه ایروزها تمام ویروسا با Format /U میرن...)!
//من قبلا با این مشکل در یه سیستم با هارد sata مواجه شدم;
دم MRT گرم یه Fdisk با پشتیانی NTFS در بوت cdهاش گذاشته;
اول تو Setup مادربردت تنظیمات هادرت رو اگه Sataست درست کن بعد CDروبزارو...
شما از اون استفاده کن انشالله و تعالی حل میشه;
موفق و پیروز باشید.