PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك سوال در مورد برنامهMagic ISO Maker

nazifaraby
25-01-2006, 05:49
من براي تبديل فايلهاي bin به فايلهاي تصويري از اين برنامه استفاده ميكنم.اما يك مشگل اساسي با اين برنامه دارم.اون هم اين كه اين برنامه تمام فايل bin رو به طور كامل به فايل تصويري تبديل نميكنه.مثلا اگر يك فايل 815 مگ رو با اين برنامه تبديل كنم و اون فايل يك فيلم مثلا يك ساعت و نيمي باشه .اين برنامه فقط يه فايل يك ساعت و ده دقيقه اي از اون فيلم رو ميده.بنابراين تمام فيلمهايي كه من با اين برنامه تبديل ميكنم نصفه درميان! نميدونم متوجه منظورم شدين يا نه؟ نظرتون چيه؟ من چه كار كنم؟

اگر يكي از دوستان محبت كنه روش كار با اين برنامه رو بگذاره بينهايت لطف كرده.من چيز زيادي از help اش نفهميدم.ممنون...

nazifaraby
26-01-2006, 05:38
دوستان نظري ندارن؟!

nazifaraby
27-01-2006, 03:47
بچه ها يه كمكي بكنين.من يه عالمه فيلم نصفه نيمه دارم :(

arkadas
27-01-2006, 04:25
سلام دوست گرامی
راستش تا برنامه مورد نظر شما زیاد کار نکرده ام،مدتیست گرفتمش ولی به کارم نیومده،ولی فکر کنم نرم افزارIsoBusterکارتون رو به خوبی راه بیندازه!و این قابلیت رو داره که بدون مشکل فایل های binرو تبدیل کنه!
در انجمن بارها معرفی شده و حجمش هم کمه!
+++++++++
به شما قول می دهم که اگر کسی جواب سوالی رو بدونه حتما کمک می کنه و اینکه کسی جواب نداده رو به حساب بی توجهی دوستان نزارید.

sorset
27-01-2006, 07:41
سلام
علت این است که این برنامه Trial است
و باید کرک شود

arkadas
27-01-2006, 12:08
پیرو گفته دوستمون که منطقی به نظر میرسه و من هم فکر کنم درست باشه،من لینک کرک آخرین ورژنشو براتون اپلود کردم که 5.1 می باشه،اگه از ورژن دیگه ای استفاده می کنید بگید تا کرک اون رو بزاریم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nazifaraby
27-01-2006, 15:56
خودم هم اول فكر ميكردم چون اين برنامه كرك نداره درست كار نميكه.همين تازگي ورژن 5.1 اونو با كركش دانلود كردم.اتفاقا يكي از دوستان توي همين انجمن ها لينكش رو برام گذاشت.اما در عملكرد برنامه هيچ تفاوتي ايجاد نشد!! خلاصه موندم تو اين قضيه!! اخه فقط مربوط به يه فيلم نيست براي همه فايلهاي بين همين مشكل رو دارم.
از پيگيري شما هم خيلي ممنونم.من اون برنامه اي رو كه معرفي شدم دانلود كردم.امتحانش ميكنم و خبرش رو ميدم بهتون.انشاالله اين يكي جواب بده.

nazifaraby
27-01-2006, 16:07
من اين برنامه IsoBuster 1.9 رو دانلود كردم اما كرك يا سريالش رو ندارم.يعني بود اما جواب نداد.ميشه زحمتش رو بكشيد؟
ممنونم...

MaFia
27-01-2006, 16:28
كرك

Crack:------------------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
(265Kb)

خود برنامه با كرك

IsoBuster 1.9 Pro Full

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nazifaraby
28-01-2006, 01:58
دوستان دستتون درد نكنه..arkadasعزيز اين برنامه IsoBuster هموني بود كه بايد باشه! خيلي راحت تر و سريع تر از برنامهMagic ISO Maker فايلها رو تبديل ميكنه.و البته خيلي كاملتر! تا ثانيه اخر فيلم ها رو تبديل كرد.

MaFia ممنون به خاطر لينكها.دارم سعي ميكنم بگيرمشون.

مرسي...

nazifaraby
28-01-2006, 02:24
من همين الان كرك سالم اين برنامه رو هم گرفتم.البته دو تا لينك اول سالم بودن و لينك اخري مشكل داشت.به هر حال خيلي ممنون از همگي.

MaFia
28-01-2006, 02:28
دو لينك اول هم كرك بود كه شما نياز داشتي

arkadas
28-01-2006, 02:29
من همين الان كرك سالم اين برنامه رو هم گرفتم.البته دو تا لينك اول سالم بودن و لينك اخري مشكل داشت.به هر حال خيلي ممنون از همگي.
سلام
خواهش میکنم....
در مورد لینک آخر هم بگم که لینک غیر مستقیم و سالمه!فقط وارد اون صفحه که می شوید روی فری کلیک کنید و یک صفحه می اید و کدی را باید وارد کنید و بعدشم دانلود......

nazifaraby
29-01-2006, 22:13
خوب اره.كرك برنامه رو هم از همون لينك اولي گرفتم! مرسي...
از RapidShare قبلا فايل گرفتم.اما اين يكي يه مشكلي داشت.بعد از دريافت فايل پيغام خطا ميده!به هر حال بهش نيازي ندارم همون كرك كافي بود.ممنون...