PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به چیزای فلزی دست میزنم دستمو برق میگیره...یا الکتریسیه!

B L A S T E R
06-02-2009, 19:26
سلام...
یه ساله این مشکلو دارم...
مثلا وقتی سوار تاکسی میشم پیاده میشم که درو ببندم برق میگیرتم...حتی بعضا جرقه هم به چشم دیدم:18:
خیلی هم درد داره!!:41:
البته همیشگی نیس!!
نمیدونم..اگه راهی هست بگید..به هرکی گفتم خندیده!!
:40::11:

rezaete
06-02-2009, 19:30
حتما وقتی لباس هایی که تازه شسته شده رو میپوشی اینجور میشی ... نه ؟
فک کنم مایع لباسشویی ضد الکتریسیته بتونه کمکتون کنه ...

B L A S T E R
06-02-2009, 20:47
نه به اینا نیست!!
همه اینارو امتحان کردم!!جواب نداده!

Benygh
06-02-2009, 21:08
به نظر من لباس های شما باعث این مشکل میشه !
چند تا از دوستان من هم این مشکل رو داشتم ...
لباس های رو هم زیاد می پوشید ؟

B L A S T E R
06-02-2009, 21:52
به نظر من لباس های شما باعث این مشکل میشه !
چند تا از دوستان من هم این مشکل رو داشتم ...
لباس های رو هم زیاد می پوشید ؟
نه...یه پیرهن با یه کاپشن!
من از بعضیا شنیدم علتش کم خونیه!

DNA13
06-02-2009, 22:15
این مشکل به طور معمول در زمستان ایجاد می شه که برای برطرف کردنش(چون گاهی هم به دلیل الکتریسیته خطرناکه)باید از نرم کننده های ضد الکتریسیت/ لوسیون برای پوست/کاغذ خشک کن و مالیدن آن به زیر و روی لباس/نرم کننده ی مو/اسپری ضد الکتریسیته در ماشین وکاغذ خشک کن به صندلی ماشین استفاده کرد.خطرناک بودنش در مورد مواد آتشگیر(ایجاد الکتریسیته در جایی مثل پمپ بنزین خطرناکه)اما با رعایت این موارد و البته پایان زمستان مشکل حل می شه.

hoomaan
31-03-2009, 01:14
من هم همین مشکل رو دارم از بچگی . با احترام به نظر دوستان به لباس و آهن خون و اینها بستگی نداره . تنها راهش اینه که باهاش بسازیم .من خودم دیگه برام عادت شده قبل دست زدن به چیزی که میدونم الان جرقه میزنه اول مچ دستمو یا ساعدمو میزنم که دردش کمتر بشه ( شاید باور نکنین ) . ولی الان اینکار رو به صورت ناخودآگاه میکنم و تقریبا مسئلم حل شده .

ebicross
01-04-2009, 06:03
منم همینطوری هستم. مخصوصا تو ماشین. نه فقط ماشین خودمون.
اصلا لباس رو هم نمیپوشم.
الان به هر ماشینی که میخوام دست بزنم و یا میخوام پیاده بشم اول سر انگشتمو میزنم که کمتر درد بگیره.