PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2تا درایو e , f نیستن ؟؟؟ ریست کردم میبینم نیستن .... کمک

MESHKIPOSH
06-02-2009, 16:01
من کلا 4تا درایو دارم و الان درایو F , E نیستن
یعنی چی
ویندوز SP3 Xp
هاردم هم 160 هست
کمک کنید
.
.
لطفا پست 4 همین صفحه رو بخونید تا متوجه بشید ....... بسیار مشکل عجیب و مهم .......... من به پایداری اطلاعات در کامپیوتر شک کردم

MESHKIPOSH
06-02-2009, 16:30
اومدم دوباره ویندوز نصب کنم که ببینم اونجا درایو ها رو نشون میده یا نه که فقط دو تا فضای خالی ( پارتیشن delete شده نشون میده ) زدم پارتیشن جدید بسازم که یه صفحه آبی رنگ میاد که توش پر از پیغام و خطاست
چی کار کنم .... چطور یه دفعه اینطور شد ؟؟؟؟ کلی اطلاعات تو اون 2تا درایو داشتم :(
خدایا
کمک کنید

Samba
06-02-2009, 16:46
nدوست عزيز نمي خوام سذيتتون كنم ولي هارد من كل درايواش ژريد و همون اخطاري كه به شما نشون داد به من

هم نشون داد و انا لله و انا اليه راجعون

ولي فكر كنم با Hiren's boot cd بتوني هاردت رو برگردوني ولي اطلاعاتشو ديگه بايد ريكاوري كني كه شانست كمه

البته من با دانش كم خودم گفتم دوستان حرفه اي اگه بتونن كمك كنن بايد ممنون شي

موفق باشي

راستي اگه مي توني سوالت رو تو انجمن سخت افزار هم مطرح كن شايد به جواب رسيدي

MESHKIPOSH
07-02-2009, 13:15
دوستان خواهشا خوب بخونید و جواب بدید
ببینید همونجور که در پست قبل نوشتم 2تا درایو ها نبودن و وقتی برای نصب ویندوز xp رفتم متوجه شدم که فضای خالی و پارتیشن بندی نشده نشون میده ( 2تا فضای خالی به اندازه 2 درایو از دست رفته ) و وقتی هم میزدم که پارتیشن جدید بسازه نمیساخت ( انگار دستور نمیرفت ، با اینکه درست صفحه و مرحله ی ساخت پارتیشن جدید هم نشون میداد ولی در آخر انگار کاری انجام نشده بود ) من یکی از درایو هام که بود ( D ) رو هم پاک کردم ولی اصلا صفحه سیاه شد و کلا بهم ریخت و ویندوز هم پاک شد ... ویندوز هم که میخواستم نصب کنم بعد از بوت شدن صفحه سیاه میشد و دیگه بالا نمیومد .... یعنی هیچی به هیچی
خلاصه با سیدی ویندوز 98 در داس فرمت کردم و .... اما هم با نورتون گاست و هم با نصب ویندوز یا اروور میداد یا صفحه سیاه میشد
بعد اومد کابل هارد رو قطع کردم و سی دی ویندوز گذاشتم ، وارد مرحله ی اول بررسی سیستم در نصب ویندوز که شد ، کابل هارد رو وصل کردم و تونستم ویندوز نصب کنم و بعد از اون هم با نورتون گاست بک آپی که داشتم رو برگردوندم و همه چیز ردیف شد اما اطلاعات درایوهای دیگم به غیر از ویندوز که تقریبا همه چیزم توش بوده الان پاک شده
.
.
حالا سوال من اینه که به چه دلیل این اتفاق افتاده ؟؟؟؟؟ ویروس بوده ؟ یا هارد مشکل داشته ( اگه هارد مشکل داشته پس چرا الان دوباره درست شده ) ؟یا ... واقعا نمیدونم ، یعنی جای سوال و تعجب داره .. من قبلا اطلاعات ذخیره شده در هارد رو پایدار میدونستم و فقط در صورت خرد شدن هارد فکر میکردم اطلاعات پاک میشه یا در صورتی که خودم پاک کنم ، اما الان اصلا اطمینان ندارم
... واقعا چرا این اتفاق افتاده ؟؟؟؟؟ ( خواهشا کامل بخونید که ببینید دقیقا چه کارایی کردم و چه اتفاقی افتاده )

ar.behnam
07-02-2009, 17:46
تنها خودت میدونی که چیکار کردی فکر کنم،در ضمن با این کارای عجیب غریبی که شما انجام دادین و نمیدادین اطلاعاتتو از دست نمیدادی ،موفق باشید

EHSANRF
07-02-2009, 18:45
هارد عزیز شما دچار بیماری بدسکتور شده است.

EHSANRF
07-02-2009, 18:46
شما با نرم افزار HDD Regenerator به احتمال زیاد کارت راه بیفته. هرچند خیلی طول میکشه ولی ارزشش رو داره.

ar.behnam
07-02-2009, 23:19
هارد عزیز شما دچار بیماری بدسکتور شده است.
بعید میدونم ، اگه هم شده باشه نرم افزاری نه سخت افزاری

MESHKIPOSH
08-02-2009, 18:48
تنها خودت میدونی که چیکار کردی فکر کنم،در ضمن با این کارای عجیب غریبی که شما انجام دادین و نمیدادین اطلاعاتتو از دست نمیدادی ،موفق باشید
کارهایی که بعد از پاک شدن 2 تا از پارتیشن هام انجام دادم عجیب نیست ، ترفندهایی بوده که به کار بردم ، چون بعد از پاک شدن 2 تا پارتیشن ، اون 2 پارتیشن پاک شده حتی به پارتیشن جدیدی تبدیل نمیشدن و من مجبور شدم FDisk کنم دیگه

MESHKIPOSH
08-02-2009, 18:49
حالا دلیل پاک شدن دو تا پارتیشن رو میخوام بدونم ..... یعنی به خاطر بد سکتور داشتن هارد ، 2 تا پارتیشن بدون هیچ دلیلی پاک شدن ؟؟؟؟؟
این هم فراموش کرده بودم که بذارم تا ببینید ....
هاردم 160 مکستور هست ... و ویندوزم هم بک آپ هست (با نورتون گاست بک آپ گرفتم و دوباره از اون استفاده میکنم ) استفاده از نورتون گاست که نمیتونه دلیل بوجود آمدن این مشکل باشه ؟؟؟؟ چون من هر 20 روز یه بار دوباره از بک آپی که گرفتم استفاده میکنم
بعد از پاک شدن بدون دلیل 2تا از درایوها ، وقتی میخواستم دوباره پارتیشن بسازم این پیغام رو نشون میداد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MESHKIPOSH
09-02-2009, 14:45
شما با نرم افزار HDD Regenerator به احتمال زیاد کارت راه بیفته. هرچند خیلی طول میکشه ولی ارزشش رو داره.
از HDD Regenerator استفاده کردم اما هیچ بدسکتوری پیدا نکرد ، خیلی برام عجیبه ... هاردم خیلی صدا میده ، اما هیچ بدسکتوری پیدا نکرد
این بد سکتور نرم افزاری و سخت افزاری رو میشه توضیح بدید و اینکه HDD Regenerator برای نرم افزاری هست یا سخت افزاری ؟؟ و وقتی با HDD Regenerator بد سکتوری پیدا نشد چه باید کرد ؟؟؟

MESHKIPOSH
12-02-2009, 11:36
کسی کمک نمیکنه ؟