PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برگرداندن فایل ها به حجم 160 گیگ

jamy_khoshtip
06-02-2009, 13:41
سلام .

من 160 گیگ اطلاعات داشتم . همه پرید .

دنبال یک برنامه 100% عملی هستم که فایل های من رو برگردونه .

خوشبختانه من همین دیروزش هاردم رو دیفرگ کرده بودم . اگر یک نرم افزاری رو به من بگید تا اطلاعاتم برگرده ممنونم .

پیشاپیش ممنونم.

Benygh
06-02-2009, 14:03
سلام
شما از نرم افزار getdataback استفاده کنید ...
من با این نرم افزار بیش از 200 گیگ اطلاعات رو به صورت سالم بازیابی کردم .

Mohsen6558
06-02-2009, 14:24
دوست عزیز رکاوری بیش از نرم افزار به این ربط داره که بعد از پاک شدن چیکار کرده باشین

Runtime GetDataBack 3.66 NTFS & FAT Data Recovery Software ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jamy_khoshtip
06-02-2009, 14:28
ممنونم.

من هم با همین برنامه دارم ریکاوری می کنم .

فقط منظورتون رو نفهمیدم ؟ " دوست عزیز رکاوری بیش از نرم افزار به این ربط داره که بعد از پاک شدن چیکار کرده باشینگ"

jamy_khoshtip
06-02-2009, 14:30
کار خاصی نکردم .

فقط و فقط با این برنامه و نرم افزار فایل ها رو برگردوندم . دارم بر می گردونم !

Mohsen6558
06-02-2009, 14:30
ببنید باید الگوریتم رکاوری رو بلد باشین
وقتی فایلی حذف می شه در واقع آدرس اون حذف می شه و فایل بصورت فیزیکی باقی می مونه و از نظر منطقی پاک می شه حالا اگه شما چیز دیگه ای رو کپی کنین در اونجا فایل جدید جایگزین می شه و اون وقت هست که رکاوری سخت و گاهی ناممکن می شه
زیاد به نرم افزار ربط نداره

jamy_khoshtip
06-02-2009, 14:33
نه من هیچ کاری رو انجام ندادم .

هیچ چیزی کپی نکردم و ....

خالی خالی . الان 95 درصد رفته . الگوریتم های قشنگی داره . تو همه مبنایی هم داره .

ممنونم. اگر نشد بازم میام .

jamy_khoshtip
06-02-2009, 14:39
آقا درست شد .

فقط نام فایل ها و ..... رو چرت و پرت می نویسه .

چی کار کنم. تک تک فایل ها رو بشینم نام نویسی کنم ؟

s2010
06-02-2009, 14:44
سلام
شما از نرم افزار getdataback استفاده کنید ...
من با این نرم افزار بیش از 200 گیگ اطلاعات رو به صورت سالم بازیابی کردم .
کاملادوستمون درست میگن من امتحان کردم جواب داد................:8:

Benygh
06-02-2009, 15:18
نه !
اینکارو نکنید !
یک اسکن کامل که کرد برید فایل رو در مرحله ای سیو کنید که بعد مجبور به اسکن نشید .
فایلتون رو باید درست نشون بده !
شما باید اون رو کپی کنید توی یک هارد دیگه !
اگه تو همین هارد کپی کنید هم قبلی ها از دست میره هم دیگه راهی نیست برشون گردونید!
عکس هم بذارید ...

jamy_khoshtip
06-02-2009, 15:25
سلام .

ممنونم . من همه چیز رو برگردوندم. ولی بعضی از عکس ها رو نشون میده و بعضی ها رو هم نه .

آهنگ همه قاطی شده و رمیکس .

موزیک هام اشکالی نداره ولی عکس ها رو چی کار کنم . ؟

mashhadkhafan
08-02-2009, 17:38
سلام
من داشتم با ويندوزهاي لايو كه توي سي دي هست و بوت و بالا مياد كار مي كردم يعني داشتم هكس فايل هاي سم رو مي ديدم كه يهو يه يس اومد منم زدم كه بعد از ريست كردن و خارج شدن از وندوز لايو ديدم ميگه اصلا" هارد شما پارتيشن نداره و و بايد پارتيشن بندي بشه حالا من يك عالمه اطلاعات دارم كه هاردمم 320 هستش و پر پر هست حالا موندم كه چي كار كنم
در ضمن من پرسيدم گفتند كه يكسري نرم افزار هستند كه اطلاعات قسمتهاي پارتيشن نشده رو نشون ميده حالا جون هركي دوست داريد بگيد چي كار كنم
در ضمن من هم اينترنت پر سرعت دارم هم اينكه 20 تا سيستم دورو برم هست فقط بگيد چي كار كنم
باي

honarkhak
17-02-2009, 16:50
سلام. بخشی از اطلاعاتی که در فلش داشتم را پاک کردم حالا نیاز به اونها دارم کاری میشه کرد