PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کامپایل کدها در زمان اجرا در c++

SuB
06-02-2009, 02:22
سلام

در حال نوشتن یک بازی هستم. می‌خواستم برای لود شدن هر مرحله از روی یک فایل، دستوراتی که اون مرحله رو می‌سازن، درون فایل بزیزم و بعد دستورات رو در هنگام لود مرحله اجرا کنم.

این کار رو چطوری می تونم انجام بدم.

منظورم اینه که مثلاً توی یه فایل بنویسم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و بعد این خط رو از فایل بخونم و اجراش کنم بطوریکه بعد از اجرای این خط، توی برنامه‌ام a با اشاره به جایی که مقدار آن 2 است را داشته باشم.

mahdi7s
06-02-2009, 18:49
سلام

منم یه مدتی به فکر انجام این کار بودم ولی...(این سوال منم هست)
و بهتره سوال اینطور باشه=> چه طور یه رشته رو به کد تبدیل کنیم؟

حالا چرا می خواین اینقدر برنامه رو بپیچونید خوب کداتونو تو یه فضای نام جدا بریزید بعدشم هر کجا کارشون داشتید فضای نام رو ضمیمه کنید.

SuB
06-02-2009, 19:37
سلام

منم یه مدتی به فکر انجام این کار بودم ولی...(این سوال منم هست)
و بهتره سوال اینطور باشه=> چه طور یه رشته رو به کد تبدیل کنیم؟

حالا چرا می خواین اینقدر برنامه رو بپیچونید خوب کداتونو تو یه فضای نام جدا بریزید بعدشم هر کجا کارشون داشتید فضای نام رو ضمیمه کنید.

یعنی میشه اصل برنامه فایل exe باشه و یک فایل رو ضمیمه خودش کنه?

mahdi7s
06-02-2009, 19:47
یعنی میشه اصل برنامه فایل exe باشه و یک فایل رو ضمیمه خودش کنه?

من که در مورد exe صحبت نکردم!

میگم اگه می خواین کدهاتون خوانایی بیشتر داشته باشه فضاهای نامی ایجاد کنید که کدهایی که می گین می خواین از یه فایل بگیرین رو از اون فضاهای نامی که ایجاد کردین بگیرین.

_H2_
08-02-2009, 01:18
سلام
1) اولاً این کار شما از نظر سرعت و امنیت چندان منطقی نیست (یعنی یکم کم بیشتر از چندان!!!)
شما میتوانید کد هر مرحله را به صورت یک dll واحد کامپایل کنید و در پوشه ای قرار دهید و بعد برنامه برای هر مرحله به dll آماده کامپایل شده همان مرحله وصل شود.
این راه بسیار منطقی و حرفه ای است.

2) کامپایل runtime کدهای string زبانهای C#.Net و VB.Net با چند خط کد قابل انجام است (حتی کدهای یکدیگر، اصولاً فرقی ندارد.)

موفق باشید.