PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با‌ boson netsim‌

MIG
05-02-2009, 19:19
سلام من شديدا به كار با نرم افزار boson netsim‌ احتياج دارم لطفا اگه كسي كار كرده منو راهنمايي كنه
:41::41::41::41::41:

ebilove
07-02-2009, 02:24
سلام

شما چه مشکلی دارید

خوب دو قسمت هست یه قسمت شبیه سازی و راه اندازی شبکه

یه قسمت کانفیک ها و ...

MIG
08-02-2009, 10:26
سلام
من بلد نيستم باهاش كار كنم شما پي دي افيي چيزي نداريد كه كار با اين ابزار رو اموزش بده؟

MIG
10-02-2009, 00:16
كسي نبود ؟؟؟؟

Mahdak
10-02-2009, 01:39
كسي نبود ؟؟؟؟

شما از روی Lab هاش می تونی همه چیز رو یاد بگیری
با زدن lab view می تونی pdf مربوط به بحث اون lab رو ببینی و هم زمان می تونی load lab رو انتخاب کنی که محیط کار رو هم برات load می کنه و می تونی تمام command های توی آموزش رو بنویسی و تست کنی و بعداً اگه خواستی رو محیط مورد نظر خودت config رو انجام بدی توی designer می تونی تجهیزات رو از منو انتخاب کنی و ارتباط ها رو مشخص کنی و مرحله مهم اینه که برای اینکه نتونی configشوون کنی و به محیط console شوون وصل شی باید از منوی file ، load to ... رو انتخاب کنید ! باز اگه اشکالی بود بپرسین من الآن boson رو سیستم ام نصب نیست و مدتی می شه کار نکردم اگه کامل مراحل رو ننوشتم بگین نصب می کنم و دقیقتر براتوون می گم.

MIG
10-02-2009, 14:43
از پاسختون ممنون .اگه سوالي داشتم مي پرسم.بازم ممنون

MIG
19-02-2009, 22:17
سلام ممكنه شما كه با اين نرم افزار كار كرديد ترتيب قسمت هاشو برام مشخص كنيد كه اول بايد كدوم قسمت رو بخونم و كار كنم . ترتيب sequentinal خوبه ؟ چون واقعا برام ضروريه .ممنون ميشم

Mahdak
19-02-2009, 23:21
سلام ممكنه شما كه با اين نرم افزار كار كرديد ترتيب قسمت هاشو برام مشخص كنيد كه اول بايد كدوم قسمت رو بخونم و كار كنم . ترتيب sequentinal خوبه ؟ چون واقعا برام ضروريه .ممنون ميشم

stand Alone Labs به نظر کامل تر می رسه ولی sequential Labs تمامی مباحث CCNA رو پوشش می ده
من خودم sequential Labs رو کار کردم.