PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست چند برنامه برای uiq + چند سئوال

MehranVB
05-02-2009, 11:02
سلام،
یه سری برنامه UIQ میخواستم:
1- یه آنتی ویروس خوب و به روز واسه UIQ سونی اریکسون
2- یه برنامه مثل Talk it! که بتونه لغات رو تلفظ کنه
3- برنامه ای واسه پسورد گذاشتن روی گوشیهای سیمبین سونی اریکسون (و همینطور برای پسورد گذاشتن روی فایلها)
4- برنامه ای که بشه با اون فیلمهای با کیفیت DVDRIP رو دید و اگه بشه زیرنویس هم برای اونا گذاشت
5- یه برنامه چت خوب قوی. یه برنامه واسه چت دیدم ولی اصلاً اجرا نمیشد. آیا Yahoo MSG نسخه سیمبین داره؟
6- یه برنامه GPS که بشه با اون مثل N82 روی گوشیهای سیمبین سونی اریکسون عمل کرد. (اگه از اینترنت هم استفاده کنه مشکلی نداره...)
7- برنامه ای برای ادیت کردن تگ های ID3 فایلهای MP3 و WMA
8- برنامه ای که بشه با اینترنت تلویزیون نگاه کرد.
9- گوشی من فونتای فارسی رو نمیخونه! (UIQ3)
اگه هر کدوم از این برنامه ها توی انجمن وجود دارن بگین تا سرچ کنم!

و یه سئوال: دقیقاً چطور باید یه برنامه رو Register (یا ساین) کرد و راهی برای پیچوندن یا کرک کردنش وجود داره؟

Vallio
05-02-2009, 18:03
سلام،
یه سری برنامه UIQ میخواستم:
1- یه آنتی ویروس خوب و به روز واسه UIQ سونی اریکسون
2- یه برنامه مثل Talk it! که بتونه لغات رو تلفظ کنه
3- برنامه ای واسه پسورد گذاشتن روی گوشیهای سیمبین سونی اریکسون (و همینطور برای پسورد گذاشتن روی فایلها)
4- برنامه ای که بشه با اون فیلمهای با کیفیت DVDRIP رو دید و اگه بشه زیرنویس هم برای اونا گذاشت
5- یه برنامه چت خوب قوی. یه برنامه واسه چت دیدم ولی اصلاً اجرا نمیشد. آیا Yahoo MSG نسخه سیمبین داره؟
6- یه برنامه GPS که بشه با اون مثل N82 روی گوشیهای سیمبین سونی اریکسون عمل کرد. (اگه از اینترنت هم استفاده کنه مشکلی نداره...)
7- برنامه ای برای ادیت کردن تگ های ID3 فایلهای MP3 و WMA
8- برنامه ای که بشه با اینترنت تلویزیون نگاه کرد.
9- گوشی من فونتای فارسی رو نمیخونه! (UIQ3)
اگه هر کدوم از این برنامه ها توی انجمن وجود دارن بگین تا سرچ کنم!

و یه سئوال: دقیقاً چطور باید یه برنامه رو Register (یا ساین) کرد و راهی برای پیچوندن یا کرک کردنش وجود داره؟

نرم افزار هاتون رو میتونید توی این بخش پیدا کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

وبرای این سوالتون برید توی این قسمت :

هک Uiq3 و اعمال تغییرات در فایل های سیستمی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید