PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار انتقال تصاویر بوسیله وبکم

rw280s
05-02-2009, 01:57
با سلام.
من یه شرکت کوچک دارم و می خوام بتونم تصویر دوربینی که توی شرکت کار میذارم رو از توی خونه بصورت آنلاین ببینم.
1 تا 2 دوربین هم کافیه.
چه نرم افزاری لازم دارم و چه تجهیزاتی-هزینه کم-
با تشکر

Ship Storm
05-02-2009, 02:23
دوست عزیز این نیازمند نصب تجهیزات و دکل های مخابراتی هم روی شرکت شما و هم روی منزل شماست
ما شرکتی رو توی جاده ساوه این عملیات رو براش انجام دادیم مدیرعاملش ولنجک بود دیگه نمیره شرکت از همونجا شرکت رو کنترل میکنه نزدیک 5 میلیون تجهیزات برد(البته بماند چون طرف آشنا بود اصلا دست مزد به اون صورت نگرفتیم هزینه نصب این قطعات بین 12 تا 21 میلیون برای فواصل نزدیک و برای فواصل دور مثل تهران تا ابهر(نرسیده به زنجان) حدود 40 میلیون تومان هزینه داره)

zeus7610
05-02-2009, 09:35
دوستمون درست گفت. ولی اینکار با هزینه پائینتر هم امکان پذیره در مقیاس کوچکتر.
شما 2 تا adsl خوب دو طرف می گیری بعلاوه Ip Valid بعد از طریق --- و اینترنت می تونی تصاویرو داشته باشی. ولی خوب تو اینترنت دیدی که بعضی وقتها تصاویر یه کم ایست داره. هزینه --- از ماهی 20 تومن با بالاست. adsl هم که 10 تومن به بالا و آی پی ولید هم حدود سالی 10-15 تومن.

rw280s
05-02-2009, 23:31
دوست عزیز این نیازمند نصب تجهیزات و دکل های مخابراتی هم روی شرکت شما و هم روی منزل شماست
ما شرکتی رو توی جاده ساوه این عملیات رو براش انجام دادیم مدیرعاملش ولنجک بود دیگه نمیره شرکت از همونجا شرکت رو کنترل میکنه نزدیک 5 میلیون تجهیزات برد(البته بماند چون طرف آشنا بود اصلا دست مزد به اون صورت نگرفتیم هزینه نصب این قطعات بین 12 تا 21 میلیون برای فواصل نزدیک و برای فواصل دور مثل تهران تا ابهر(نرسیده به زنجان) حدود 40 میلیون تومان هزینه داره)

با تشکر فکر کنم این روش از طریق فرکانس باشه و ما اینقدر بودجه نداریم و لی تشکر از راهنماییتون

rw280s
05-02-2009, 23:35
دوستمون درست گفت. ولی اینکار با هزینه پائینتر هم امکان پذیره در مقیاس کوچکتر.
شما 2 تا adsl خوب دو طرف می گیری بعلاوه Ip Valid بعد از طریق --- و اینترنت می تونی تصاویرو داشته باشی. ولی خوب تو اینترنت دیدی که بعضی وقتها تصاویر یه کم ایست داره. هزینه --- از ماهی 20 تومن با بالاست. adsl هم که 10 تومن به بالا و آی پی ولید هم حدود سالی 10-15 تومن.

ip valid رو باید از کجا بگیرم؟
آیا میشه بوسیله برنامه هایی مثل TeamViewer این تصاویر رو انتقال داد.
روشی که شما گفتید با توجه به اینکه در منزل adsl دارم و اونجا هم میشه adsl وصل کرد کاملا عملی است.ولی اگه میشه یه توضیح کامل با جزئیات بدید.
با تشکر

zeus7610
07-02-2009, 14:42
توضیح کامل رو نمیشه اینجا داد. اینجا بخش درخواست نرم افزاره. باید این تاپیک رو انتقال داد. بله میشه انتقال داد. و برای گرفتن ip valid هم می تونید از isp ها درخواست کنید. از همونجایی که adsl میگیرین می تونید ip هم تهیه کنید.

huti_421
07-02-2009, 20:00
ببخشید دوستان اینجا بخش درخواست نرم افزار

لطفا برای توضیحات بیشتر به بخش مربوط مراجعه کنید !!!