PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست كمك و راهنمايي براي نوشتن برنامه اي با access

sourena
04-02-2009, 21:58
سلام.براي يك پروژه كلاسي،ميخوام بدونم چج.ري ميتونم با access برنامه اي براي آژانس اتومبيل كرايه نوشت كه تمام نيازهاي يك آژانس رو توش ثبت كرد .مثل جستجوي مسافر بر اساس كد اشتراك،نام خانوادگي،شماره تلفن،نام خانوادگي راننده،شماره ماشين،مسير حركت!
اين پروژه رو پسر خالم بايد تحويل بده كه سر كلاسها شركت نكرده!از من كمك خواسته،ولي متاسفانه رشته تحصيلي من علوم ارتباطات است و در برنامه نويسي سر رشته ندارم.ممنون ميشم كه كمكم كنيد چون من فقط برنامه access رو توي مجموعه آفيس دارم.منتظر كمكهاي گرم دوستان عزيز پي سي ورد هستم.

0861
31-03-2009, 21:11
سلام.براي يك پروژه كلاسي،ميخوام بدونم چج.ري ميتونم با access برنامه اي براي آژانس اتومبيل كرايه نوشت كه تمام نيازهاي يك آژانس رو توش ثبت كرد .مثل جستجوي مسافر بر اساس كد اشتراك،نام خانوادگي،شماره تلفن،نام خانوادگي راننده،شماره ماشين،مسير حركت!
اين پروژه رو پسر خالم بايد تحويل بده كه سر كلاسها شركت نكرده!از من كمك خواسته،ولي متاسفانه رشته تحصيلي من علوم ارتباطات است و در برنامه نويسي سر رشته ندارم.ممنون ميشم كه كمكم كنيد چون من فقط برنامه access رو توي مجموعه آفيس دارم.منتظر كمكهاي گرم دوستان عزيز پي سي ورد هستم.

شما باید با اصلاح بانک اطلاعاتی آشنا باشید اگر نه که به مشکل برمی خورید و برای آشنا با این بانک این سایت را به شما معرفی میکنم امید وارم که کمکتون کنه اگر چیزی دستگیرتون نشد بگو تا راهنمائی کنم.

roya_borhany
01-04-2009, 13:44
سلام. برای نوشتن این برنامه لازمه که شما با برنامه نویسی آشنایی داشته باشید. پروژه سختیه ولی میشه نوشت. حداقل بگید تا کجاش پیش رفتید تا بشه بهتر بهتون کمک کرد. کتابهای جامع بانک اطلاعاتی هم می تونه بهتون کمک کنه