PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیپ های غزه

peyman1
04-02-2009, 21:53
سلام به همه رفقای پی سی وردی، امیدوارم هر جا هستید شادو سر حال باشید.:20:
یه سلام ویزه هم به رفیق خوبم آرش،:10:
یه چند وقتی بود که امتحانا و درسای دانشگاه امونمو بریده بود بخاطر همین بیخیال همه چی شده بودم ، منظورم یاد گرفتن افتر افکته(البته یه دلیل دیگش ترکیدن کامپیوترم بود) خلاصه حالا دوباره میخام شروع کنم.:46:
خوب داداش آرش میشه بگی این کلیپ هایی که تو اخبار برای حمایت غزه ساخته شده بود رو چجوری ساخته بودن،
منظورم اینکه حرکت د.ربین و ...
در ضمن اگه پرس تی وی رو دیده باشی اونم از همین کارا میکنه(گویا مد شده) من فکر میکنم با افتره، البته میدونم اون آتیشا و ... کلیپ های حاضرین ولی اینکه چه جوری تلفیق شدن؟
پیشاپیش از دوستانی که به سوالم جواب میدن متشکرم.:46:

Javad_Ed
04-02-2009, 23:50
نمونش رو میزارین ؟
من ندیدم!
یا یادم نیست ...

Animators
05-02-2009, 00:18
من فکر کنم البته مطمئن نیستم ولی شاید با افتر بسازند و اون انیمیشن هاش رابا مکس.
حتما می پرسم و جواب قطعی را براتون میارم.

arash_irani
05-02-2009, 01:26
سلام به همه رفقای پی سی وردی، امیدوارم هر جا هستید شادو سر حال باشید.:20:
یه سلام ویزه هم به رفیق خوبم آرش،:10:
یه چند وقتی بود که امتحانا و درسای دانشگاه امونمو بریده بود بخاطر همین بیخیال همه چی شده بودم ، منظورم یاد گرفتن افتر افکته(البته یه دلیل دیگش ترکیدن کامپیوترم بود) خلاصه حالا دوباره میخام شروع کنم.:46:
خوب داداش آرش میشه بگی این کلیپ هایی که تو اخبار برای حمایت غزه ساخته شده بود رو چجوری ساخته بودن،
منظورم اینکه حرکت د.ربین و ...
در ضمن اگه پرس تی وی رو دیده باشی اونم از همین کارا میکنه(گویا مد شده) من فکر میکنم با افتره، البته میدونم اون آتیشا و ... کلیپ های حاضرین ولی اینکه چه جوری تلفیق شدن؟
پیشاپیش از دوستانی که به سوالم جواب میدن متشکرم.:46:
سلام دوست من
ممنون از محبتت عزیز
خب من فکر میکنم اون کلیپی رو میگین که از عکسها ساخته شده بودن و حالت نیمه 3D داشتن درسته؟؟؟
خب اگر درست منظورتون رو فهمیده باشم که زیاد سخت نیست و فقط یکم با افتر بتونی کار کنی حله

ببین شما در فتوشاپ بک گراند رو از عکس جدا میکنی و جای خالی اون کارکتر رو با ابزار Clone یا برچسب تا حدودی که معلوم نشه پر میکنید و یا اصلا میزارید روی یک بک گراند دیگه
خلاصه چندین عکس رو در هم مخلوط میکنی مثلا آهن قراضه ها و کارکتر ها و مثلا پرچم و بک گراند
حالا یک فایل PSD با چند لایه دارین اون فایل رو به افتر برده و به حالت کامپوزیشن ایمپورت میکنین و به جز لایه بک گراند همه رو 3D میکنین و در محور Z فاصله ها رو تغییر میدین و یک لایه دوربین هم اضافه میکنین
حالا با حرکت دوربین (زوم و گردش و جابجایی ) میتونین یه همچین کلیپی داشته باشین

شاید کمی گنگ باشه ولی مراحل رو برو جلو و اگر هم با افتر کار کرده باشی دقیقا متوجه منظورم میشی

ممنون و موفق باشید
یا حق

komeylk
06-02-2009, 14:16
دوست عزيز بسيار ممنون از پاسختون كه حتما هم درسته