PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حرفه ای ها بگن مشکل این فیلم چیه که پخش نمیشه!!!

avecina.ir
04-02-2009, 20:02
سلامم... مشخصات صدا و تصویر ای و کدک این فیلم اینه که توووی عکس زیر میبینین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با دوربین دیجیتال 10 مگاپیکسلی! فیلمبرداری شده.روووی دو تا سیستم که سلرون 1.7 و 2.66 داشتن و هر دوتایی Jet Audio7 و K Lite Mega Codec که خدااای پخش همه ی فرمتهاست امتحان کردم جت اودیوی بدبخت که هنگ میکرد ولی کی لایت کدک فقط صدا ره پخش میکرد و تصویر نشون نمیداد یا فقط یگ تصویر ثابت نشون میداد.بدبخت صاحب فیلما ره گفته بودم حافظه ی دوربینش سرعت مناسب نداشته و بد فیلم گرفته:13:
حالا اوووومدم رووووی سیستم خودم که دقیقن همون نسخه ویندوز و نرم افزارها نصبه راحت با همون جت اودیو7 و همون نسخه ی کی لایت کدک باز میشه!! چقدرم کیفیت فیلمبرداریش عالی بوده! خلاصه اینهمه با فرمتهای خفن ویدییوی کار کرده بودم اینجوریشه ندیده بودم!!
ضمنن این فرمت ویدیویی MJPEG ره هم تا حالا برخورد نداشته بودم!

Benygh
04-02-2009, 20:26
این نوع فیلم ها معمولا چون توسط دوربین گرفته میشند فشرده شده نیستند و باید شما با کدک هایی مثل Divx و ... فشرده کنی ...
شاید اون موقع هم بتونی کیفیت رو داشته باشی و هم فایل کم حجم تر و سبک تر بشه !

avecina.ir
04-02-2009, 20:43
اصلن ببین بحث کانورت کردن هنوز نیستش.دلیل پخش نشدنش تووووی دو تا سیستم سلرون با وجووود این برنامه های پخش کننده ی تاپ منه برده توووو لاک ضمنن فکر میکنم این فرمت MJPEG یخورده فشرده سازی کرده.چونکه اگه با اوووون کیفیت بالایی که دیدم فشده نشده بودش لابد بیت ریتش به 10Mb/s میرسید!

Benygh
04-02-2009, 20:47
شما برای امتحان هم شده یک تبدیل انجام بدید .
خواهید دید که فیلم شما خیلی کم حجم تر خواهد شد !

avecina.ir
04-02-2009, 21:40
حاج بنی اصلن منظور منه نمیگیری چرا؟؟؟؟؟
بابا من خودم خداااای کانورت هستم....
عرضم اینه چرا ویدیوووو ره توووی اون سیستمها نشون نمیداد ولی توووی سیستم خودم نشون میداد
الانه لابد یکی پیدا میشه بدون خووووندن پستهای قبلیم میگه برو کدک نصب کن یا کی لایت کدک یا ..... نصب کن!!!!!!!! جان بچه هااااتون اول درست پستها ره بخونین

moslem.b
04-02-2009, 22:07
دوست عزیز ورژن K Lite Mega Codec هر دو سیستم یکیه ؟

مطمعن هستی قبل از K Lite Mega Codec کدک دیگه ای رو سیستم نصب نبوده ؟

اگه بنی جان میگه کانورت کن واسه این میگه که این مشکلات برطرف شه

گاهی اوقات نصب چند نوع مختلف کدک باعث ایجاد اختلال تو کار کدک های دیگه میشه که حتی بعد از پاک کردنشون مشکل برطرف نمیشه

اگه می خوای مقایسه ی دقیقی انجام بدی یه ویندوز و یه کدک رو روی هر دو سیستمی که از نظر سخت افزاری شبیه هستن نصب کن اون موقع اگه فقط روی یکیشون اجرا شد میتونی بگی چرا رو یکی شد رو اون یکی نشد !

MichaelQwerty
04-02-2009, 22:17
حاج سینا این دوستان که نظر میدن مثل شما از جزئیات نرم افزاری و سخت افزاری اون pc اطلاعات کاملی ندارن و هر کسی اون قدری که میدونه میگه
و نظر من اینه که آیا سخت افزاری هم کامپوتر شما مثل اونه ؟ (هر چند احتمال ضعیف که دلیلش سخت افزاری باشه)

avecina.ir
05-02-2009, 01:44
راستش بلحاظ نسخه ی ویندوزی و نرم افزاری و کدکها هر سه تا سیستم یکسان هستن فقط اون دوتایی که نتونستن این فرمت جدید ره پخش کنن سلرون قدیمی هستن هر چند که اورکلاکشونم کرده بودم....همچین چیزی تا حالا ندیده بیدم عجیبن غریبا!