ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تخیل

u.n.s
04-02-2009, 14:04
تخیل یه عامل خیلی مهم برای جذب مخاطبان عادی
خیلی از ماها این ول کردیم رفتیم دنبال واقع گرایی البته اینم خوبه اما اون بهتره
بیشتر مردم دوست دارن صحنه های رو ببینن که تا حالا ندیدن
یعنی کلید اساسی فیلم های پر فروش جهان
پس چه بهتر کارامون دریم باشه
منتظر نظر شما هستم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SSS_HHH_OOO
04-02-2009, 15:18
خوب این حرفت رو قبول دارم...
ولی چندتا مسئله هست..
اولیش اینه که ما تو این هنر هنوز تو عصر کلاسیک هستیم...شباهت کارهای الان سه بعدی کارا رو میتونی با نقاشیهای قرن 18 و 19 ببینی..
دوم اینکه ما تا نتونیم یه چیزی رو خیلی قشنگ و واقعی خلق کنیم نشون میده تخصص لازم رو نداریم....منظروم اینه که حتی اگه فانتزی هم کار کنی باز باید رندر ها تکسچرهای حرفه ای بسازی تا کار جذابیت پیدا کنه که کار رئال یه تمرین خوبه...
سوم هم اینا فقط تمرینه...در حد انیمیشن دیگه قرار نیست ما نظر بدیم که چی بسازن..کسی نظر میده که از نظر هنری کاملا به مسئله احاطه داره...ما فقط برای اینکه نمونه کارهای خوب داشته باشیم اینا رو میسازیم..

u.n.s
05-02-2009, 14:56
خوب این حرفت رو قبول دارم...
ولی چندتا مسئله هست..
اولیش اینه که ما تو این هنر هنوز تو عصر کلاسیک هستیم...شباهت کارهای الان سه بعدی کارا رو میتونی با نقاشیهای قرن 18 و 19 ببینی..
دوم اینکه ما تا نتونیم یه چیزی رو خیلی قشنگ و واقعی خلق کنیم نشون میده تخصص لازم رو نداریم....منظروم اینه که حتی اگه فانتزی هم کار کنی باز باید رندر ها تکسچرهای حرفه ای بسازی تا کار جذابیت پیدا کنه که کار رئال یه تمرین خوبه...
سوم هم اینا فقط تمرینه...در حد انیمیشن دیگه قرار نیست ما نظر بدیم که چی بسازن..کسی نظر میده که از نظر هنری کاملا به مسئله احاطه داره...ما فقط برای اینکه نمونه کارهای خوب داشته باشیم اینا رو میسازیم..

حرف ها شما صحیح اما.................
قبل از هر چی خودتون دست کم نگیرید
اینم خارجی

b3dnet
05-02-2009, 19:13
ممنون از این نکته
ولی زیاد به این چیزا توجه نکن
خیلی از این چیزا تحریفات خوده ایرانیا هستش...
برای دادن اعتماد به نفس میان از این چیزا تو کتاباشون مینویسن....
ولی بازم ممنون ...
اینم نباید فراموش کرد که ایرانیها مغز های متفکری دارن که میتونن همه کاری انجام بدن ولی چون امکانات و پشتیبانی ندارن نمیتوننن...

Animators
06-02-2009, 01:52
ندارن نمیتوننن...

جمله ی درستی نیست

Snap CG
09-02-2009, 23:30
به نکته خوبی اشاره کردید. ولی من یه جایه کارو خوب نفهمیدم.
منظورت از خلاقیت اینه که چرا کانسپت نمیدیم و از روی مدل های آماده مدل میزنیم درسته؟
فکر کنم اول باید یه انجمن برای کانسپت آرتیستا تشکیل بدیم مشکل از اونجاست.
البته درسته افراد زیادی هستند که همه کار یک انیمت رو خودشون به تنهایی انجام میدن خوب معلومه که زندگیشون رو روی عشق کارشون میزارن.
کار گروهی هم نیاز به سازماندهی مالی و برنامه ریزی دقیق و حرفه ای داره.
به نظر من ما یه انجمن کانسپت آرت کم داریم.

SSS_HHH_OOO
09-02-2009, 23:48
ببین با این صحبت ها نباید سریع جوگیر بشی...
یه نگاه دقیق به این جمله بنداز...چی تحلیلش میکنی؟؟؟
اینکه ما خیلی پیشرفت کردیم؟؟؟

حالا فرض کن تو اون جلسه که این حرف زده شه باشی....اون موقع منظور رو چی میگیری؟؟؟
منظور اینه که "تو ایران که اینقدر کشور عقب افتاده ای هست هم هنرمند پیدا میشه...شما که تو بهترین کشور هستید زیاد مغرور نشید"...منظور اینه...نه اینکه از ما تعریف کنن...

یه چیز دیگه...خوب اصلا این به بحث ما مربوط نمیشه...ما داریم از خلاقیت صحبت میکنیم....من خودم عاشق کارای خلاقانه هستم....ولی خوب یه بار گفتم...برای تمرین و یادگیری نکات باید از کارای پیشکسوتا و بزرگای این کار الگو بگیریم و نکته برداری کنیم بعد که راه افتادیم شروع به بروز خلاقیت هامون کنیم..

Snap CG
10-02-2009, 20:23
ببین با این صحبت ها نباید سریع جوگیر بشی...
یه نگاه دقیق به این جمله بنداز...چی تحلیلش میکنی؟؟؟
اینکه ما خیلی پیشرفت کردیم؟؟؟

حالا فرض کن تو اون جلسه که این حرف زده شه باشی....اون موقع منظور رو چی میگیری؟؟؟
منظور اینه که "تو ایران که اینقدر کشور عقب افتاده ای هست هم هنرمند پیدا میشه...شما که تو بهترین کشور هستید زیاد مغرور نشید"...منظور اینه...نه اینکه از ما تعریف کنن...

یه چیز دیگه...خوب اصلا این به بحث ما مربوط نمیشه...ما داریم از خلاقیت صحبت میکنیم....من خودم عاشق کارای خلاقانه هستم....ولی خوب یه بار گفتم...برای تمرین و یادگیری نکات باید از کارای پیشکسوتا و بزرگای این کار الگو بگیریم و نکته برداری کنیم بعد که راه افتادیم شروع به بروز خلاقیت هامون کنیم..

:10:
منظورم دقیقا این بود که کسی از یک انیماتور انتظلر طراحی خلاقانه نداره معمولا این کار رو گروه دیگری انجام میدن که شما بهتر از من واردی و برای کار های خلاقانه وجود طراح های نو آور لازمه وگرنه نمیشه. بعدشم نه تنها اینجا هر جا که بری برای موفقیت باید هزینه پرداخت کنی هیچ فرد موفق خلاق و ... نه یه شبه به جایی رسیده و نه امکانات فوق العاده داشته درست برعکس این نیازه که انگیزه رو تولید میکنه. :11: