PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وقتی برف میاد شما هم مشکل connect شدن به اینترنت یا سرعت پایین اینترنت رو دارید؟ ?!؟

DaRiOuShJh
04-02-2009, 12:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هان؟

من که پیر میشم تا وصل شه اگرم وصل شه احیانا با سرعت های عجیب غریب یه رقمی

sms11
04-02-2009, 12:21
نه برای من که سرعت عادی هست
قبول دارم یه کم سرعت میاد پایین ولی محسوس انچنان نیست
اما ماشالا تا یه قطره اب از اسمون میاد پایین دیگه اس ام اسی نمیفرسته و این یعنی افتضاح

Oracle_Eldorado
04-02-2009, 12:52
مال ما حالت عادی اینطوریه !!!
ولی یه بار برف اومد هیچ فرقی نکرد .
نه تو سرعت ، نه توی کانکت شدن .

mehdi_vsgh
04-02-2009, 17:10
برف موجب بروز مشكلاتي در شبكه‌ي فناوري مي‌شود

از آن جايي كه برف سنگين در روز اخير موجب بروز مشكلاتي در حمل و نقل شهري در انگلستان شده بود، برخي از بخش‌هاي فناوري با مشكلاتي رو به رو شده‌اند.

وب سايت‌هاي مسافرتي، از جمله حمل و نقل لندن، TfL، با هجوم صدها هزار كاربر مواجه شده كه همگي نگران آن بودند كه چگونه به محل كار خود برسند.

شبكه‌ي تلفن همراه نيز با هجوم تماس‌هاي تلفني كاربران رو به رو شده است. يكي از سخنگويان TfL در اين زمينه گفته است كه وب سايت‌ آنان به دليل هجم بسيار بالاي كاربران، دچار اختلال شده است.

اين مشكل پس از بارش برف شديد در بيشتر قسمت‌هاي انگلستان به وجود آمده كه موجب ايجاد اختلال در شبكه‌ي حمل و نقل و تعطيلي صدها مدرسه شده است. پيش بيني مي‌شود كه بارش شديد برف همچنان ادامه داشته باشد.

در لندن، شبكه‌ي اتوبوسراني در شهر به طور كلي تعطيل شده، و حمل و نقل مسافران در مترو نيز با تاخير صورت گرفته است.

بارش برف شديد موجب مراجعه‌ي سيل عظيمي از كاربران به وب سايت‌ها شده است، كاربراني كه براي با خبر شدن از سيستم حمل و نقل و يافتن راهي براي رسيدن به محل كار خود به اينترنت پناه آورده‌اند.

در صبح دوشنبه، مراجعه به وب‌سايت‌هاي مسافرت درون شهري در مقايسه با روزهاي قبل تا 800 درصد افزايش يافته است. در روز يادشده، 32.000 كاربر در هر ثانيه از وب سايت‌هاي يادشده بازديد كرده‌اند. درخور توجه آن كه سايت مسافرت درون شهري فعال بوده، اما به دليل تعداد بالاي بازديد كننده، سرعت كمتري داشته است.

حمل و نقل لندن، TfL، نيز شاهد افزايش بي سابقه‌ي كاربران بوده است. اين سايت براي مدت كوتاهي با مشكل رو به رو شده، اما به طور كامل متوقف نشده است.

افزون بر افزايش بي سابقه‌ي بازديد كنندگان برخي وب سايت‌ها، شبكه‌ي تلفن همراه نيز افزايش قابل توجهي را تجربه كرده است و افراد از بروز مشكلاتي در برقراري ارتباط خبر داده‌اند كه به دليل تماس‌هاي بسيار كاربران بوده است.

به دليل افرادي كه ناگزير شده‌اند كار خود را در منزل انجام بدهند، در روز دوشنبه تقاضا براي اتصال به اينترنت به وسيله‌ي پهن باند نيز تا 20 درصد افزايش يافته است.

مترجم: شاتل
منبع: BBC News

پ ن: چه ربطی داشت؟!! نمیدونم خودم هم

ehsankalak
04-02-2009, 17:41
مگه اینترنت sat داری که با مشکل کاهش سرعت مواجه میشی ؟
فکر نکنم روی دیال آپ و adsl تاثیر محسوسی بزاره! برای من که تا حالا اتفاق نیفتاده .

avecina.ir
04-02-2009, 18:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هان؟

من که پیر میشم تا وصل شه اگرم وصل شه احیانا با سرعت های عجیب غریب یه رقمی
سلامم..
راستش تووووی خونه قبلی وقتیکه بارون میومد خط adsl منم بدجور کند و مشکلدار میشدش دلیلشم تاثیر منفی رطوبت هوا روووی قسمت اتصالات معیوب و اکسید شده ی سیمهای مسی مخابراتیه.ولی توووی این یکی خوووونه این مشکلات نیستش

برف موجب بروز مشكلاتي در شبكه‌ي فناوري مي‌شود

از آن جايي كه برف سنگين در روز اخير موجب بروز مشكلاتي در حمل و نقل شهري در انگلستان شده بود، برخي از بخش‌هاي فناوري با مشكلاتي رو به رو شده‌اند.

وب سايت‌هاي مسافرتي، از جمله حمل و نقل لندن، tfl، با هجوم صدها هزار كاربر مواجه شده كه همگي نگران آن بودند كه چگونه به محل كار خود برسند.

شبكه‌ي تلفن همراه نيز با هجوم تماس‌هاي تلفني كاربران رو به رو شده است. يكي از سخنگويان tfl در اين زمينه گفته است كه وب سايت‌ آنان به دليل هجم بسيار بالاي كاربران، دچار اختلال شده است.

اين مشكل پس از بارش برف شديد در بيشتر قسمت‌هاي انگلستان به وجود آمده كه موجب ايجاد اختلال در شبكه‌ي حمل و نقل و تعطيلي صدها مدرسه شده است. پيش بيني مي‌شود كه بارش شديد برف همچنان ادامه داشته باشد.

در لندن، شبكه‌ي اتوبوسراني در شهر به طور كلي تعطيل شده، و حمل و نقل مسافران در مترو نيز با تاخير صورت گرفته است.

بارش برف شديد موجب مراجعه‌ي سيل عظيمي از كاربران به وب سايت‌ها شده است، كاربراني كه براي با خبر شدن از سيستم حمل و نقل و يافتن راهي براي رسيدن به محل كار خود به اينترنت پناه آورده‌اند.

در صبح دوشنبه، مراجعه به وب‌سايت‌هاي مسافرت درون شهري در مقايسه با روزهاي قبل تا 800 درصد افزايش يافته است. در روز يادشده، 32.000 كاربر در هر ثانيه از وب سايت‌هاي يادشده بازديد كرده‌اند. درخور توجه آن كه سايت مسافرت درون شهري فعال بوده، اما به دليل تعداد بالاي بازديد كننده، سرعت كمتري داشته است.

حمل و نقل لندن، tfl، نيز شاهد افزايش بي سابقه‌ي كاربران بوده است. اين سايت براي مدت كوتاهي با مشكل رو به رو شده، اما به طور كامل متوقف نشده است.

افزون بر افزايش بي سابقه‌ي بازديد كنندگان برخي وب سايت‌ها، شبكه‌ي تلفن همراه نيز افزايش قابل توجهي را تجربه كرده است و افراد از بروز مشكلاتي در برقراري ارتباط خبر داده‌اند كه به دليل تماس‌هاي بسيار كاربران بوده است.

به دليل افرادي كه ناگزير شده‌اند كار خود را در منزل انجام بدهند، در روز دوشنبه تقاضا براي اتصال به اينترنت به وسيله‌ي پهن باند نيز تا 20 درصد افزايش يافته است.

مترجم: شاتل
منبع: Bbc news
پ ن: چه ربطی داشت؟!! نمیدونم خودم هم
کاملن بیربط بودش.از شما که کاربر فعالین بعید بود:46:

Retired User
04-02-2009, 19:44
همين الان مشهد داره برف مياد ولي سرعتش تغيير آنچناني نكرده

DaRiOuShJh
04-02-2009, 20:11
نه برای من که سرعت عادی هست
قبول دارم یه کم سرعت میاد پایین ولی محسوس انچنان نیست
اما ماشالا تا یه قطره اب از اسمون میاد پایین دیگه اس ام اسی نمیفرسته و این یعنی افتضاح

مال ما حالت عادی اینطوریه !!!
ولی یه بار برف اومد هیچ فرقی نکرد .
نه تو سرعت ، نه توی کانکت شدن .

مگه اینترنت sat داری که با مشکل کاهش سرعت مواجه میشی ؟
فکر نکنم روی دیال آپ و adsl تاثیر محسوسی بزاره! برای من که تا حالا اتفاق نیفتاده .

سلامم..
راستش تووووی خونه قبلی وقتیکه بارون میومد خط adsl منم بدجور کند و مشکلدار میشدش دلیلشم تاثیر منفی رطوبت هوا روووی قسمت اتصالات معیوب و اکسید شده ی سیمهای مسی مخابراتیه.ولی توووی این یکی خوووونه این مشکلات نیستش

کاملن بیربط بودش.از شما که کاربر فعالین بعید بود:46:

همين الان مشهد داره برف مياد ولي سرعتش تغيير آنچناني نكرده
ای بابا
عجیبست ها
چرا پس برای من اینطوریه
با چند تا isp مختلف هم امتحان کردم

باز دیش اینا قوی ترن اگه خیلی ابرها قطرشون زیاد نباشه مشکل پیدا نمیکنه
ولی تا برف میاد یا اصلا نمیتونم وصل شم یا با سرعته افتضاحو dc یه مداوم:13:
دایال هستم ها البته

mehdi_vsgh
04-02-2009, 21:15
کاملن بیربط بودش.از شما که کاربر فعالین بعید بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو پی نوشت گفتم که بی ربطه!!!

===========
الان تهران داره برف میاد ولی سرعت من هیچ تغییری نکرده
البته من adsl بیدم
شما با کارت شاتل هم تست بگیر ببین بازم اینطوریه؟

Saman-tci
04-02-2009, 21:30
برای منم فرقی نداره .....
دوست من فکر نکنم بارون و برف یا بهتر بگم رطوبت ربطی به اختلال توی سیستم adsl داشته باشه .....

DaRiOuShJh
04-02-2009, 21:46
تو پی نوشت گفتم که بی ربطه!!!

===========
الان تهران داره برف میاد ولی سرعت من هیچ تغییری نکرده
البته من adsl بیدم
شما با کارت شاتل هم تست بگیر ببین بازم اینطوریه؟

:46:من با شاتل، داتک و سپنتا کار میکنم
الان برف کمه باز
اون صبحی اینجا خفن داشت میزد سیگناله ماهواره که کلا صفر بود هیچ بعد از 200 بار کانکت شدن با سرعته 9.2 وصل شد! (معمولا با 50.6 یا 45.2 وصل میشم)

برای منم فرقی نداره .....
دوست من فکر نکنم بارون و برف یا بهتر بگم رطوبت ربطی به اختلال توی سیستم adsl داشته باشه .....

دایال چی؟

avecina.ir
04-02-2009, 21:51
دوست من فکر نکنم بارون و برف یا بهتر بگم رطوبت ربطی به اختلال توی سیستم adsl داشته باشه .....ربط داره.مگه اینکه از خود مخابرات تا خود مودم سیستم شما فیبر نوری کشیده باشن.یخورده تووووی گوگل جستجووو کنین یا دروس مخابرات 1 و 2 ره مطالعه کنین:46:

در عمل با تاثير فاکتورهاي مختلفي از قبيل نوع و کيفيت سيم مسي بين کاربر و isp، کيفيت خط (از نظر نويز، حرارت و رطوبت محيط، ...)، کيفيت تجهيزات نصب شده توسط کاربر و isp، و ...
حتی رطوبت هم ممکن است که با ایجاد خاصیت سلفی و خازنی تشکیل یک فیلت.ر پائین گذر بده و عملا همان پهنای باند ناچیز موجود را هم فیلت_ر کند

akhoond
05-02-2009, 09:55
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داریوش خان ، بهتره یه زنگی ، چیزی به مرکز بزنی ، داستان ما هم همین طوری بود ...

داستان از شبکه آشغال مخابرات آب می خوره ، ما هر سال وقتی زمستان می شد ، اوایل هر پاییز ، با اولین بارون ، مشکلات ما هم شروع می شد ، قطعی های مکرر تلفن ، در 24 ساعت ، شاید 5 ساعت ، همه خطوط می خوابید ، قطعی های وسط مکالمه رو هم اضافه کنید ، اون موقع که پی سی ام بود و دی اس ال نداشتم ، دیال بود و تلفن ، هر دو مشکل داشت ، تا آخر زمستان ...

پارسال پیار سال ها ، به مرکز گیر دادم ( خودمونیم ها ، من مهندس گیر دادن ام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :31:) طرف اومد ، گفت مشکل داخلیه ، رفت ، فرداش زنگ زدم ، خالی بندی ، گفتم داخلی رو عوض کردم ، اما باز قطعی دارم ، اومد ، گفت مشکل پی سی امه ، پی سی ام رو عوض کرد ، اما افاقه نکرد ، باز گیر دادم ، اخر سر ، طرف به این نتیجه رسید که از مرکزه ، تلفن زد به همکارش ، گفت سیم ارت این خط رو عوض گفت ( دقیقا نمی دونم چیه ) از اون موقع ، یه کم مشکلات کمتر شد ، اما کامل حل نشد تا این که کابل بر گردون شد و تمام ....

فکر می کنم برای شما هم همین قصه پر غصه باشه ، یه اقدامی بکن ، شاید نتیجه داد ....:11::11:

مخلصیم

mshiraz.2009
05-02-2009, 12:22
بابا برف که خوبه. هوا اگه ابری هم بشه سرعت اینترنت ما افت می کنه.

DaRiOuShJh
05-02-2009, 13:05
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داریوش خان ، بهتره یه زنگی ، چیزی به مرکز بزنی ، داستان ما هم همین طوری بود ...

داستان از شبکه آشغال مخابرات آب می خوره ، ما هر سال وقتی زمستان می شد ، اوایل هر پاییز ، با اولین بارون ، مشکلات ما هم شروع می شد ، قطعی های مکرر تلفن ، در 24 ساعت ، شاید 5 ساعت ، همه خطوط می خوابید ، قطعی های وسط مکالمه رو هم اضافه کنید ، اون موقع که پی سی ام بود و دی اس ال نداشتم ، دیال بود و تلفن ، هر دو مشکل داشت ، تا آخر زمستان ...

پارسال پیار سال ها ، به مرکز گیر دادم ( خودمونیم ها ، من مهندس گیر دادن ام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :31:) طرف اومد ، گفت مشکل داخلیه ، رفت ، فرداش زنگ زدم ، خالی بندی ، گفتم داخلی رو عوض کردم ، اما باز قطعی دارم ، اومد ، گفت مشکل پی سی امه ، پی سی ام رو عوض کرد ، اما افاقه نکرد ، باز گیر دادم ، اخر سر ، طرف به این نتیجه رسید که از مرکزه ، تلفن زد به همکارش ، گفت سیم ارت این خط رو عوض گفت ( دقیقا نمی دونم چیه ) از اون موقع ، یه کم مشکلات کمتر شد ، اما کامل حل نشد تا این که کابل بر گردون شد و تمام ....

فکر می کنم برای شما هم همین قصه پر غصه باشه ، یه اقدامی بکن ، شاید نتیجه داد ....:11::11:

مخلصیم

:10:به به به
سلام! دسته شما درد نکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خدا رو شکر برادر این قد ها هم اوضاعه ما خیط نیست
ولی از وقتی که این کابله ایران قطع شد سرعته اینترنتم هم گند زد!
قبلش راحت 5-6 دانلود داشتم ولی الان به 3 هم زورکی میرسه:19:

بابا برف که خوبه. هوا اگه ابری هم بشه سرعت اینترنت ما افت می کنه.

آخر ما نفهمیدیم دمه روباه رو باور کنیم یا اونیکی ........ چی بود اصلا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Retired User
05-02-2009, 21:14
الان كه روزه بعد از برفه سرعتم شده 5 كيلو بايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حتما يه تاثيري داره