PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آخرش يك برنامه درست pdf فارسي پيدا نشد

MAPNAZ
24-01-2006, 16:03
يك نفر يك برنامه همراه با كرك تبديل متن هاي pdfفارسي به wordكه درست هم كار كند و جملات را بهم نريزد معرفي كند . در تاپيكking esfandiyar هم چندتا معرفي شده بود كه درست تبديل نميكردند
سايتي كه خودم معرفي كردم خيلي بهتر از اين برنامه ها كار مي ده.

zodiac
24-01-2006, 16:55
سلام
عزيزجون من سه سال هست كه تمام سايت ها و سرچ انجين ها را مرور كردم و چيزي پيدا نكردم .
همه مبدل ها براي زبان فارسي مشكل دارند و كامپلكس اسكريپت را ساپورت نمي كنند .
مطمئن باشد اگر پيدا شد شما بي نصيب نخواهيد ماند .

tohave
24-01-2006, 19:43
سلام

نه خیر فعلا پیدا نشده

goldfish
25-01-2006, 02:19
ما هم تو ش موندیم فعلا

*Batman*
25-01-2006, 02:59
يعني Adobe Acrobat 7.0 Professional هم نميتونه اين كارو انجام بده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Miranda
25-01-2006, 03:16
يعني Adobe Acrobat 7.0 Professional هم نميتونه اين كارو انجام بده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظور فايل PDF به فارسي است براي ويرايش / نه اينكه مطالب فارسي را به PDF تبديل كنيم .

*Batman*
25-01-2006, 03:49
ببخشيد من منظورتون رو نفهميدم.

عكس بالا خاصيت جابجايي داره(به همديگه تبديل ميشن)
علاوه بر تبديل مطالب فارسي به PDf ميتونيد PDF روهم به Word تبديل كنيد.

tohave
25-01-2006, 05:31
بت من جان سلام

طرز شناسایی حروف فارسی تقریبا پیچیده تر از حروف دیگس. برای همین وقتی با این برنامه ها میخوای تبدیل به وُرد کنی، میبینی خرچنگ قورباغه تحویلت میده. مشکل فونت هم نیستها ، مشکل از یه جای دیگس. یعنی فکر نکنی ما فونت فایل پی دی اف رو به سیستم نمیدیم نه، همه چیز مرتبه الا برنامه ای کف بتونه اینکار رو بکنه. چند تا شرکت عربی میگن موفق شدن اینکار رو انجام بدن ولی برنامه هاشون گرونه و تو اینتر نت نمیشه پیدا کرد

MAPNAZ
25-01-2006, 08:24
سلام
بچه ها اگر نرم افزاري وجود ندارد حتما به سايت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سري بزنيد چون تقريبا بطور كامل pdfفارسي را به word تبديل كرده وبه mail شما مي فرستد.
يا حق

zodiac
25-01-2006, 14:07
سلام
بچه ها اگر نرم افزاري وجود ندارد حتما به سايت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سري بزنيد چون تقريبا بطور كامل pdfفارسي را به word تبديل كرده وبه mail شما مي فرستد.
يا حق

سلام
وقتي صحبت از تبديل مي شود براي دگرگوني و اصلاح است .

وقتي PDF فارسي را به Word Document تبديل مي كنم بالطبع قصد تغيير فونت / اندازه / پاراگراف مطلب مد نظر است .
سايت يادشده مطالب شما را منطبق با زباني كه درپاكستان رايج است تبديل مي كند و نسبتا خوب است اما فقط 24 صفحه رايگان براي شما تبديل مي كند كه 30% افت و جابجايي و ناخوانايي دارد .
و اما فايل Doc تبديل شده از نظر تغييرات فونت براي من امكان پذير نبود با توجه به اينكه تمام تنظيمات سيستم براي فارسي تنظيم شده .

سايت ياد شده از فرمت هاي PDF, TIF, JPG, GIF, BMP, DOC, RTF, TXT, XLS پشتيباني مي كند و سرعت ترجمه خوبي دارد .....
اما يك نرم افزار دردست نيست و بصورت آف لاين كار نمي كند . يعني صرفا 40% كاريردي است .

MAPNAZ
25-01-2006, 15:19
zodiakعزيز
آيا بهتر از اين سراغ داري؟

zodiac
25-01-2006, 15:51
zodiakعزيز
آيا بهتر از اين سراغ داري؟

من منكر محبت و زحمت شما نيستم . شما در واقع وظيفه اصلي خو در انجمن را كه كمك و راهنمايي ديگران است انجام داده ايد و جاي بسي قدرداني دارد .
اما بحث بر سر نرم افزارهاي آف لاين و قابل نصب است كه هنوز دردسترس نيست . اين سايت قبلا در همين انجمن معرفي شده بود .
موفق باشيد عزيز دل