PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید رم

Amin_0913
03-02-2009, 23:44
سلام
یه رم معرفی کنید با قیمت 60با 2 گیگ حافظه و مچ با مین giga p45ds3
یا کروشال و یا کراس ایر

SADEGH 7
03-02-2009, 23:52
سلام
یه رم معرفی کنید با قیمت 50 با 2 گیگ حافظه و مچ با مین giga p45ds3
دوست عزیز من دو تا پیشنهاد می کنم:
1-دو تا رم 2 گیگ آبی patriot بخری.که قیمتش می شه 43 تومن.
2-دو تا رم 1 گیگ قرمز patriot بخری که حدود 35 تا 50 تومن می شه.(ببخشید قیمت دقیق ندارم.)
رم های آبی به خاطر اینکه تایمینگ کمتری دارن ارزون ترن. من قدیم دو تا 1 گیگ قرمز داشتم در حالت دوال ویستا بهش امتیاز 5.9 داده بود.الآن دوتا 2 گیگ آبی دارم در حالت دوال ویستا بهش امتیاز 5.6 داده.
البته در اینکه رم های corsair و کروشیال از patriot بهترن شکی نیست ولی قیمتشون بالای 50 تومن می شه.
موفق باشی

D3vil_A
04-02-2009, 00:45
دوست عزیز من دو تا پیشنهاد می کنم:
1-دو تا رم 2 گیگ آبی patriot بخری.که قیمتش می شه 43 تومن.
2-دو تا رم 1 گیگ قرمز patriot بخری که حدود 35 تا 50 تومن می شه.(ببخشید قیمت دقیق ندارم.)
رم های آبی به خاطر اینکه تایمینگ کمتری دارن ارزون ترن. من قدیم دو تا 1 گیگ قرمز داشتم در حالت دوال ویستا بهش امتیاز 5.9 داده بود.الآن دوتا 2 گیگ آبی دارم در حالت دوال ویستا بهش امتیاز 5.6 داده.
البته در اینکه رم های corsair و کروشیال از patriot بهترن شکی نیست ولی قیمتشون بالای 50 تومن می شه.
موفق باشی
قرمز ها رد میشن!
شما اون مدل های کراسیر رو باید با سری های وایپر ........... پاتریوت مقایسه کنید نه با اون سری های ضغیف
ببین دوست من شما با 65 تومن می تونی 2 تا 2 گیگ او سی زد گلد بگیری با باس 800 خیلی عالی هستند!

Kianoosh
04-02-2009, 11:27
قرمز ها رد میشن!
شما اون مدل های کراسیر رو باید با سری های وایپر ........... پاتریوت مقایسه کنید نه با اون سری های ضغیف
ببین دوست من شما با 65 تومن می تونی 2 تا 2 گیگ او سی زد گلد بگیری با باس 800 خیلی عالی هستند!

تایید!:5:

کرسیر هم دو مدل داره دوال 2*2 اولی حدود 55 و دومی حدود 70 فکر کنم باشه!

SADEGH 7
04-02-2009, 18:44
قرمز ها رد میشن!
رفیق اگه بخوایم خیلی تخصصی صحبت کنیم قرمز ها می شن Blood Iron ولی خوبه آدم وقتی می خواد پست بده سعی کنه تا حد ممکن عامیانه صحبت کنه تا هرکس که خیلی آماتور هم هست (مثل من) بتونه منظورتو متوجه بشه.
در این مورد صحبت شما درسته.البته مدل های corsair و کروشیال از این مدل های patriot که من معرفی کردم بهتره. ولی خب همونطور که شما گفتی اصلا مقایسش درست نیست.
موفق باشی

D3vil_A
04-02-2009, 19:05
«ه اشتباه نکینید سری های بلود آبی ... با سری LLK Viper ....... فرق میکنه! اصلا پاتریوت سری های زیادی داره که قیمت های سر سام آوری داره و اصلا تو ایران بعضی از مدل هاش نیست!

alborz_k
04-02-2009, 20:31
قرمز ها رد میشن!
سلام . سری وایپر پاتریوت ، جزء رم های مرغوب محسوب می شه و اون رو باید با سری dominator کرسیر مقایسه کرد و نه xms2 !!! کلأ این سری پاتریوت قیمت و کارایی کمی کمتر از کرسیر xms2 دارند!