PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالتي درباره كامپيوتر هاي ميكنتاش

khaiyam
24-01-2006, 14:21
من سوالاتي درباره كامپيوتر هاي ميكنتاش داشتم
1. برنامه هايي مثل كرل و فتوشاپ كه تو پي سينصب ميشه ميشه روش نصب كرد
2. مزيت كامپيوتر ميكنتاش نسبت به pc چی هست
3. مزیت PC نسبت به میکنتاش چی هست
4. سیستم عامل ان چی هست
4. ویندوز XP روی ان نصب میشه

_LOVE_CODER_
24-01-2006, 15:21
1 - برنامه هاي گرافيكي در اصل مال ماكينتاش هستند كه ورژني از انها هم بر روي پي سي زده شده
2 - نيدونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (يعني اطلاعاتم در اين مورد كمه)
3 -بازم نيدونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (يعني اطلاعاتم در اين مورد كمه)
4 - MAC OS
5 - خير

ولي در كل سخت افزار مكينتاش براي كارهاي گرافيكي بهتر از پي سي هست و قيمتش هم گرون و نرم افزارش هم كم گير مي اد

'POP'
24-01-2006, 15:31
من سوالاتي درباره كامپيوتر هاي ميكنتاش داشتم

آقا خيالت رو راحت كنم.به همن نسبتي كه سيستمهاي Mac كمياب(ناياب) هست ، به همون نسبت هم كسانيكه ازش سرشون دربياد كميابند. حتي يك نمايندگي بيشتر توي ايران نداره و لوازمش بسيار كمياب و برنامه هاش از اون كمياب تره.
;)

Elfin-D
24-01-2006, 16:58
سلام
برنامه هاش كه توي پايتخت ريخته
تا اونجا كه من خبر دارم مكينتاش مشهوره به هنگ نكردن و اين يك حسن هست نسبت به پيسي.مثلا شما يك افكت رو كه اجراي اون 7-8 ساعت طول ميكشه رو اگر بخوايد با پي سي امتحان كنيد ممكنه وسط كار هنگ كنه و خداحافظ

Navid
25-01-2006, 17:11
سلام . من مدت یه ماه با این سیستم عامل کار کردم . چیزایی که ازش می دنم . ( برتری نسبت به pc ) :
1- سرعت بالاتر
2-راحتی کار بیشتر
3-امنیت بیشتر
4- گرافیک بالاتر و زیباتر
5- ...

کلا سیستم بسیار خوش دست و خوبی هست . اگه به من بود که ویندوز رو می زاشتم کنار - جدی می گم !
ولی برتری که pc داره اینه که برنامه های بسیار زیادی ازش موجوده و پشتیبانی ازش بهتر هست ( منظور از پشتیبانی اینه که اگه مشکلی داشتی می تونی راحت راه حلش رو گیر بیاری )
جهت اطلاعات بیشتر می تونی به مجله شبکه و یا سایت این مجله مراجعه کنی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khaiyam
25-01-2006, 21:52
ممنونم از راهنمايي هاي شما

saeid_2001
26-01-2006, 17:21
مكينتاش يه زماني خداي كار گرافيكي بود و ساختار cpu براي كار گرافيكي بود و چون تمامي قطعات منحصر به خوده مكينتاش هست براي همين به بهترين نوع ممكن قطعات با هم مچ ميشنو بهترين سرعت رو ميدن البته تا چند وقت پيش مكينتاش كاملا عقب افتاده بود و يك كامپيوتر p4 براحتي ميتونست حتي در كارهاي گرافيكي مكينتاش رو سوكس كنه ولي بعد بازگشت اقاي جابز مدير قديمي مكينتاش مكينتاش دوباره جون گرفت و با IBM قرار داد بست كه الانم پردازنده هاشو IBM توليد ميكنه و قدرت خوبيم دارن ولي ديگه كاملا نميشه گفت كه مكينتاش در حال حاضر هم خيلي از نظر گرافيكي از كامپيوترهاي معمولي سرتره چون در اين سالهاي اخير حقيقتا AMD و Intel رشد خيلي خوبي كردن و همراه با اونها صنعت كامپيوترهاي desktop معمولي هم خوب رشد كرده ولي هنوزم شايد يه گرافيست يا انيماتور حرفهاي اگه بخواد يه كامپيوتر براي كارش بخره بازم سراغ apple بره البته فروش اصلي اپل در امريكا هست