PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست ویروسی که cpu رو میسوزونه

rassool
03-02-2009, 15:27
سلام دوستان من یه ویروس میخواهم که cpu رو بسوزونه فقط میخواهم cpu بسوزه نه چیز دیگری ممنون.:46:

MichaelQwerty
04-02-2009, 17:12
تا به حال چنین ویروسی ساخته نشده و هر جایی شنیدی یا در سایتی خواندی که همچین ویروسی هست باور نکن
(من تو چند تا وبلاگ همچیین چیزی رو خوانده بودم و روش ساختشم بود از اونجایی که می دونستم دروغ رو سیستم خودم امتحانش می کردم هیچ اتفاقی نیفتاد)
اگه باشه که نیست تنها راه سوختن یه Cpu از نظر بعضی ها این که فن cpu از کار بیوفته و مشکل اینجاست که ویروس باید تمام مادر بردها رو بشناسه تا به سیستم Fan دسترسی پیدا کنه و نیاز به دانش زبانی مثل اسمبلی برای برنامه نویسی داره
و ویروس نویس ها اکثرا آدم های الاف و بی سواد هستند مثل من
در هر صورت اگه همچین چیزی پیدا کردی (امرا) لینکشو بزار اینجا تا رو سیستمم اجرا کنم LOL

mahdi7610
04-02-2009, 17:19
همچین چیزی وجود نداره .

ehsankalak
04-02-2009, 17:38
وجود داره منتها من هرچی گشتم فقط سورس ناقصشو پیدا کردم !!! یعنی تا بحال از ویروس هایی که به سخت افزار صدمه میزنن چیزی نشنیدین ؟

Maryam-Z
04-02-2009, 17:47
چه چیزا آدم می شنوه!
هارد و مانیتور رو شنیده بودم ولی سی پی یو رو نه!

rassool
04-02-2009, 19:05
ممنون دوستان در مورد مادربرد چی ویروسی هست که بتونه مادربرد رو بسوزونه؟

MichaelQwerty
04-02-2009, 21:20
بله من از یکی که تخصصش در ضمینه تعمییر قطعات کامپیوتر هست( در New York) این سوال در رابطه با CPU یه بار دیگه برای این که مطمئن بشم پرسیدم : که گفت: اگه CPU هم ولتاژش ویروس ببره بالا یا فن از کار بیفته سیستم Restart میکنه و هیچ آسیبی نمیبینه(روی CPU های قدیمی این کار شدنی بود)
و در رابطه با مادربر هم ویروسهایی هستند که این کارو انجام بدن یعنی Motherbord را خراب کنند
ولی این جانب تا حالا ندیدم

aaaammmm87
04-02-2009, 21:24
سلام راستش من تا حالا همچين چيزي رو نديدم البته زياد شنيدم حتي توي اين وبلاگ ها هم همچين مطالبي رو ديده بودم ولي همش دروغ بود خودم اجرا كردم هيچي نشد . ولي فكر ميكنم اگه ولتاژ cpu رو تغيير بديم شايد بشه اونو در دراز مدت سوزوند !

Libra
04-02-2009, 21:55
خب در مورد رم یا سایر قطعات چی ؟ ویروسی هست که اینکارو بتونه انجام بده ؟

Ar@m
04-02-2009, 22:44
سلام راستش من تا حالا همچين چيزي رو نديدم البته زياد شنيدم حتي توي اين وبلاگ ها هم همچين مطالبي رو ديده بودم ولي همش دروغ بود خودم اجرا كردم هيچي نشد . ولي فكر ميكنم اگه ولتاژ cpu رو تغيير بديم شايد بشه اونو در دراز مدت سوزوند !
دقیقا همینیه که گفتی! با تغییر ولتاژ
من چند ماه پیش خوندم یه برنامه نویس روسی تونسته اینکارو بکنه اما کشتنش!

babak19259
04-02-2009, 23:15
دقیقا همینیه که گفتی! با تغییر ولتاژ
من چند ماه پیش خوندم یه برنامه نویس روسی تونسته اینکارو بکنه اما کشتنش!

کیو کشتن ویروس رو یا طرف رو؟؟؟؟؟

Ar@m
04-02-2009, 23:16
طرف رو دیگه
ویروسه هم گم و گور شد!

Hsnti
04-02-2009, 23:21
طرف رو دیگه
ویروسه هم گم و گور شد!

حقش بود! احتمالا" کسانی که سیستمشون رو سوزونده بوده انتقام گرفتن!!
دستشون درد نکنه

Ar@m
04-02-2009, 23:29
دهه بابا بدبخت برنامه نویس اسمبلی بوده کلی هم واسه خودش مخ بوده چی چی رو دستشون درد نکنه

MichaelQwerty
05-02-2009, 11:07
لطفا پست های قبلی رو بخونید بعد هی پست بدین با افزایش ولتاز هم نمیشه همش دروغ اون قدیما میشد حالا اگه ولتاژ CPU رو افزایش بدن سیستم Restart میکنه
اون ویروس نویسه همچین ویروسی ننوشت طرف یه برنامه نویس آماتور بود با چند نفر درگیر میشه بد میکشنش برای این که اسمش جودانه بشه مثل کوروش بزرگ گفتن ویروس نوشته CPU رو میسوزونه (حتما بعدش گفتن ویروس نابود کردن همراه سورسش چه چاخانا)

rassool
05-02-2009, 14:10
دم همتون گرم با این اصلاعاتی که دادید .مرسی می خواستم کامپیوتر رو بفرسم روی هوا که میگید نمیشه.

avecina.ir
05-02-2009, 14:53
سلامم... طرف میشینه گوشه ی خونه الکی از خودش حرف درمیاره 4 نفرم که اطلاعات تخصصی سخت افزار درست و حسابی ندارن باورشون میشه و یک کلاغ میشه 400 کلاغ و حالا بیا از تووووووی اینهمه سایتهای درپیت جمع و جورش کن:13:
آخه vCore یا ولتاژ پردازنده که گیریم بره بالا سیستم کرش میکنه و خاموش میشه نکنه بعضیا فکر کردن که CPU مثل لامپه که به این راحتی بسوزه!!!!:31: اووون حرف هم که یکی از خودش دراورده بودش که نمایشگر CRT ره یه ویروسی هست که منفجر میکنه و از این حرفای بی سرو ته همش چرند بود که بازم کسانیکه با جزئیات نمایشگر اشنا نیستن از خودشون ساخته بودن و چن تا دیگه هم باورشون شده بود:13:.....
ولی ویروس چرنوبیل یک زمانی وجود داشت که باعث پاک شدن EPROM مادربورد و سوختن برد هارد دیسک میشد که کاملن هم منطقی و علمی عمل میکرد و شایعه نبود و شخصن با یگ همچین سیستمی برخورد داشتم.تازه اووونم فقط روی win98 کار میکنه.خواهشن شایعه نسازین و منبع حرفتون سایتهای معتبری مثل ویروس بولتن و.... باشه.هر حرفی رم باور نکنین:46:

MichaelQwerty
05-02-2009, 15:25
آقا اگه می خوای سیستم خودت رو ببری هوا با یه چکش بیفت به جونش عکس cpu بزار اینجا بچها ببینن میشه cpu ترکوند