PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشي با 1.000.000 تومان

deicide
03-02-2009, 12:21
سلام به همگي
يه گوشي مي‌خوام بخرم. 1.000.000 تومن هم پول دارم.
البته خودم خيلي حرفه‌اي نيستم ولي خوب هوس كردم يه گوشي اين مدلي بخرم.
از لحاظ مولتي مديا خوب باشه. با داشتن يه پلير خوب به راحتي بشه باهاش موسيقي گوش كرد.
از يه سيستم عامل خوب بهره ببره.
دوربين زياد مهم نيست در حد 2 مگا پيكسل كافيه.
و .....

Iman_m123
03-02-2009, 12:40
سلام

خیلی زیاد میخوای هزینه کنی که
اگر PPC میخوای 1.000.000 بدی بد نیست مثلا diamond و ...

ولی میتونی N96 بگیری گوشی خیلی خوبی هم هست
ولی حدود 400 تومان هم میتونی گوشی های زیادی بگیری مثلا N78 یا N81

البته اگر هم که ویندوز موبایل میخوای داشته باشه میتونی گوشی : HTC touch Pro بگیری ولی دوربینش 3.2 هست و فکر میکنم موزیک پلیرشم خوب نباشه
گوشی HTC Touch HD هم هست گوشی خیلی خوبیه ولی قیمت و اینا رو نمیدونم :31:

موفق باشی :40:

احمدصالح پور
03-02-2009, 12:44
HTC Touch HD بدون شک با این پول بهترین گزینه هستش ..از ال سیدی عالی و بزرگش(سینما خانگی:27:)لذت ببر و البته امکانات فوق العاده دیگر .....بهترین گزینه ممکن بدون شک

احمدصالح پور
03-02-2009, 12:46
Iman_m123 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فعــــــــــــــلا" امضا تموم کــــــــردیم !
برو فـــــــــردا بیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

ایمان جان پس چی شد این امضاء؟؟؟ما هلاک این امضاتیم....

9vin
03-02-2009, 13:23
:40:htc hd بگير.:40:
خودمم ميخوام بگيرم:11:

اماستیاف
03-02-2009, 13:48
منم اگر اینقدر پول داشتم HTC Touch HD میگرفتم .

S@nti@go_s&k
03-02-2009, 14:01
سلام.............
در مورد سوال اول پیکسون از مولتی مدیای قوی بهره برده
سوال دومتون سیستم عامل خوب ویندوز و سیمبین هستش که با ویندوز من x1 , hd ,omnia رو پیشنهاد میدم و از سیمبین n85 , n96
در مورد دوربین هم براتون مهم نبود.
ولی یکی از گوشی هایی که همه این مشخصاتو داره + یک دوربین خوب نسبت به بقیه اونها i8510 هستش
.......................

sonamy1
03-02-2009, 14:15
عنوان تاپیک را که دیدم اومدم بهت پیشنهاد کنم که HTC Touch HD بگیری ولی قبل از من دوستان پیشنهاد کرده بودند ..

بدون شک بهترین و حرفه ای ترین گوشی در حال حاظره همین گوشیه ..با گارانتی یاس : 885000

deicide
03-02-2009, 15:46
ممنون از همه دوستان
ضمن احترام به عزيزاني كه به غير از HTC Touch HD نظر دادند، ظاهراً همه نظرها به HTC Touch HD معطوف شده.

dorna
03-02-2009, 17:13
شماها که همه پیشنهاد میدید پاک پی سی بگیره ببینید اصلا خوشش میاد باهاش کار کنه چون من خیلی ها رو دیدم که یکی دو روز بیشتر نتونستند با پاکت پی سی کار کنند
میگه گوشی میخواهم که توی موزیک خوب باشه خوب یه نگاهی به گوشی های سری w سونی اریکسون بزن
حالا قرار نیست که چون یه تومن داره حتما بره اچ دی بخره که....... خود دوستان میدونند که گوشی های پاکت پی سی واسه چیز دیگه ای ساخته شده

Michael Ropy
03-02-2009, 18:33
نظر من هم HTC Touch HD هست واقعا گوشی محشریه به قول احمد صالح پور ال سی دیش سینمای خانگیه!

victor203
03-02-2009, 18:53
دوست عزیز من به شما i8510 سامسونگ رو پیشنهاد میدم
چون هم از نظر مولتی مدیا قویه هم با کلاسه هم 16 گیگ حافظه داره هم divx پخش میکنه خلاصه امکاناتش عالیه
ppc گوشی های عالی هستن اما نه در ضمینه مولتی مدیا
باز هم نظر خودت شرطه

metapex
03-02-2009, 19:15
فکر نمیکنم از نظر قابلیتهای چند رسانه ای در حال حاضر بهتر از Apple iPhone وجود داشته باشه.
و شک ندارم که هیچ سیستم عاملی بهتر از Mac OS X نمیونه کاربر رو راضی کنه.

merikh_merikh
03-02-2009, 19:16
دبلیو960 هم گزینه ی خوبی میباشد.

merikh_merikh
03-02-2009, 19:17
فکر نمیکنم از نظر قابلیتهای چند رسانه ای در حال حاضر بهتر از apple iphone وجود داشته باشه.
و شک ندارم که هیچ سیستم عاملی بهتر از mac os x نمیونه کاربر رو راضی کنه.
سیستم عامل خوبی هست ولی هنوز نیاز به کار کردن داره تا بهتر بشه

*TaBaSoM*
03-02-2009, 21:39
با سلام ..
من هم در درجه ی اول گوشی HTC Touch HD رو پیشنهاد می دم بهتون و در درجه ی بعدی هم می گم که می تونید با هزینه ی کمتری N82 نوکیا که واقعا از خیلی لحاظ عالی هست رو بگیرید .
W960 هم مورد بدی نیست .
با تشکر :11:

Iman_m123
03-02-2009, 22:03
به نظر من touch HD نسبت به امکاناتش نمیرزه

البته گوشی خوبی هست ولی خب گرونه

گوشی i8510 هم گوشی خوبیه ولی در مورد صدا نمیدونم
به نظر من اگه خواستی هم میتونی روی گوشی های :

5800 و N85 هم فکر کنی
مخصوصا 5800 که تاچ اسکیرین هست و اکسپرس

موفق باشی :40:

mehraboon_mh
04-02-2009, 01:10
من هم apple iphone3G v رو پیشنهاد می دم...فقط باید با مشکل بلوتوثش کنار بیای:46:

Bahador.p
04-02-2009, 02:33
سلام ببین اگر می خواهی یک گوشی مولتی مدیا و با کیفیت بالای صدا بگیری شک نکن اول i8510 بعد n96 بعد hd از لحاظ کیفیت صدا i8510 فوق العاده است این پیشنهاد من بود

merikh_merikh
04-02-2009, 09:03
به نظره من اینا خوبن:
n96
w960

perjixen
04-02-2009, 09:20
دوست عزیز فقط یه نکته درباره آیفون بگم .......

فقط باید با مشکل بلوتوثش کنار بیای
این مشکل حل شده ........ و میتونی روی آیفون بلوتوث دار هم حساب باز کنی....!!

البته گوشی رو با برنامه هک کردن ......
;-)

deicide
04-02-2009, 09:46
شماها که همه پیشنهاد میدید پاک پی سی بگیره ببینید اصلا خوشش میاد باهاش کار کنه چون من خیلی ها رو دیدم که یکی دو روز بیشتر نتونستند با پاکت پی سی کار کنند
میگه گوشی میخواهم که توی موزیک خوب باشه خوب یه نگاهی به گوشی های سری w سونی اریکسون بزن
حالا قرار نیست که چون یه تومن داره حتما بره اچ دی بخره که....... خود دوستان میدونند که گوشی های پاکت پی سی واسه چیز دیگه ای ساخته شده

با شما موافقم ولي خوب htc يه پيشنهاد اغوا كننده است.

نظر من هم htc touch hd هست واقعا گوشی محشریه به قول احمد صالح پور ال سی دیش سینمای خانگیه!

متاسفانه هنوز از نزديك نديدم

دوست عزیز من به شما i8510 سامسونگ رو پیشنهاد میدم
چون هم از نظر مولتی مدیا قویه هم با کلاسه هم 16 گیگ حافظه داره هم divx پخش میکنه خلاصه امکاناتش عالیه
ppc گوشی های عالی هستن اما نه در ضمینه مولتی مدیا
باز هم نظر خودت شرطه

اين گوشي هم امكانات فوق‌العاده‌اي داره. دوربين 8 مگا و 16 گيگ حافظه. فقط اينكه تا الان گوشي سامسونگ نداشتم ولي مي‌تونه تجربه خوبي باشه.

فکر نمیکنم از نظر قابلیتهای چند رسانه ای در حال حاضر بهتر از apple iphone وجود داشته باشه.
و شک ندارم که هیچ سیستم عاملی بهتر از mac os x نمیونه کاربر رو راضی کنه.

اتفاقا يكي از انتخاب‌هاي خودم هم اپل بود ولي نداشتن بلوتوث خيلي عجيبه. مي‌ترسم موردهاي اينجوري باز هم داشته باشه.

دبلیو960 هم گزینه ی خوبی میباشد.

يه زماني عاشقش بودم و البته w950 داشتم. ولي چيزي برتر از اين مي‌خوام.

من هم apple iphone3g v رو پیشنهاد می دم...فقط باید با مشکل بلوتوثش کنار بیای:46:

بله ولي كنار اومدن باهاش سخته. ما كه شديدا به بلوتوث عادت نداريم.

سلام ببین اگر می خواهی یک گوشی مولتی مدیا و با کیفیت بالای صدا بگیری شک نکن اول i8510 بعد n96 بعد hd از لحاظ کیفیت صدا i8510 فوق العاده است این پیشنهاد من بود

مرسي عزيز. من يه جورايي با موسيقي گره خوردم . به خاطر همين يه گوشي با قابليت بالاي مولتي مديا ميخوام بخرم. ممنون از راهنمايي تون.

merikh_merikh
04-02-2009, 15:02
دوست عزیز به نظر من ان96 گزینه ی بسیار مناسبی میباشد.
ولی من اگه جای شما بودم با این پولم یکی از دو کار پایین را میکردم:
1)300تومان برای دبلیو960 میدادم که شخصن در موسیقی قبولش دارم البته شاید یه مقدار گرون تر باشه و باقی پول را نگه میداشتم تا بتونم یه مقدار بزارم روش و یه لپ تاپ خوب بگیرم.
یا
2)بازم یه گوشی دبلیو960 و باقیه پول هم یه دوربین و اگه دوست داشتی میتونی یه ام پی تری پلیر هم بگیری.
اگر نمیتونی رو پولت اضاف کنی مورد دو را پیشنهاد میکنم که میتونی به جای دوربین و ام پی تری پلیر چیزای دیگه را جایگزین کنید مثلن دوربین و پی اس پی........
میدونم به احتمال زیاد شاید الان صدای دوستان در بیاد که این مطالب ربطی به این تاپیک نداره....من گفتم که این کارو من میکردم به شما هم گفتم شاید دوست داشتید مثل من عمل کنید.در غیر این صورت میتونی یه ان96 بگیری که گوشی بسیار خوب و با امکاناتی هم هست

deicide
04-02-2009, 15:37
دوست عزیز به نظر من ان96 گزینه ی بسیار مناسبی میباشد.
ولی من اگه جای شما بودم با این پولم یکی از دو کار پایین را میکردم:
1)300تومان برای دبلیو960 میدادم که شخصن در موسیقی قبولش دارم البته شاید یه مقدار گرون تر باشه و باقی پول را نگه میداشتم تا بتونم یه مقدار بزارم روش و یه لپ تاپ خوب بگیرم.
یا
2)بازم یه گوشی دبلیو960 و باقیه پول هم یه دوربین و اگه دوست داشتی میتونی یه ام پی تری پلیر هم بگیری.
اگر نمیتونی رو پولت اضاف کنی مورد دو را پیشنهاد میکنم که میتونی به جای دوربین و ام پی تری پلیر چیزای دیگه را جایگزین کنید مثلن دوربین و پی اس پی........
میدونم به احتمال زیاد شاید الان صدای دوستان در بیاد که این مطالب ربطی به این تاپیک نداره....من گفتم که این کارو من میکردم به شما هم گفتم شاید دوست داشتید مثل من عمل کنید.در غیر این صورت میتونی یه ان96 بگیری که گوشی بسیار خوب و با امکاناتی هم هست

يه نكته‌اي كه به نظرم خيلي جالب اومد اينه كه بچه‌هاي اينجا چقدر از روي خلوص نيت و پاكي دل همديگه رو راهنمايي مي‌كنن و يه طوري نظر ميدن كه انگار خودشون مي‌خوان اين پول رو هزينه كنن. اين واقعا قابل ستايشه و با زدن دكمه تشكر نمي‌شه اين محبت رو جبران كرد.

دوست عزيز پيشنهاد خوبي بود . هيچ وقت به داشتن يه لپ تاپ فكر نكرده بودم.

GiggleClub
04-02-2009, 18:59
شدیدن توصیه میکنم iPhone یگیری
راست کارته !

حالا خود دانی

merikh_merikh
04-02-2009, 21:04
شدیدن توصیه میکنم iphone یگیری
راست کارته !

حالا خود دانی
ایفن گوشی خوبی هست ولی ایراد هایی داره که باید منتظره گوشی های بعدی از این شرکت باشیم تا شاهد گوشی های بهتر و کاملتری باشیم

Reza82N
05-02-2009, 17:41
شدیدن توصیه میکنم iphone یگیری
راست کارته !

حالا خود دانی

نظر منم همينه!

M@hdi-B
05-02-2009, 22:02
به نظر من یه 1100 بخر 950 تومن هم قرض بده به من n97 که اومد برم بخرم. بعد عید 1000000 تومن بهت می دم.:31:
گوشیت مجانی در میاد.:20:

hasanmotori
06-02-2009, 01:16
به نظر من یه 1100 بخر 950 تومن هم قرض بده به من n97 که اومد برم بخرم. بعد عید 1000000 تومن بهت می دم.:31:

بابا n97 چيه؟
من مي دونستم سامسونگ نمي زاره نوكيا ديگه نفس بكشه
ي سر برو تو فروم سامسونگ ببين چه كرده (i8910)
به نظر من شما همون ايفونو بگير چون انقدر نرم افزار داره كه هيچ وقت ازش خسته نميشي
hd هم خيلي خوبه

hasanmotori
06-02-2009, 01:26

بابا n97 چيه؟
سامسونگ ي بار ديگه نزاشت نوكيا نفس راحت بكشه:31:
ي سر به انجمن سامسونگ بزن(i8910) احتمالاً از n97 هم زودتر مياد:8:

به نظر من شما همون ايفون رو بگيري از همش بهتره درسته كه بعضي مشكلات رو داره ولي در عوض انقدر نرم افزار باحال داره كه هيچ وقت ازش خسته نميشي
hd هم خوبه

Farshadd
06-02-2009, 12:23
بابا n97 چيه؟
سامسونگ ي بار ديگه نزاشت نوكيا نفس راحت بكشه:31:
ي سر به انجمن سامسونگ بزن(i8910) احتمالاً از n97 هم زودتر مياد:8:

به نظر من شما همون ايفون رو بگيري از همش بهتره درسته كه بعضي مشكلات رو داره ولي در عوض انقدر نرم افزار باحال داره كه هيچ وقت ازش خسته نميشي
hd هم خوبه

سلام.

ببخشید مگه سامسونگ هم 8910 داره؟؟
تا جایی که میدونم 8910 مال نوکیا بود.

لطفا راهنمایی کنید.

:12:

R@R#M@N
06-02-2009, 13:42
البته هنوز این مدل رو نمایی نشده
فعلآ 2 تا عکس ازش لک شده !! شما میتونی توی این لینک اطلاعاتش رو ببنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

میشه گفت کاملترین گوشی دنیا تا به الان !!! البته باید تا 16 فوریه صبر کنید تا در بزرگترین نمایشگاه و همایش موبایل توی بارسلونا رونمایی بشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

deicide
07-02-2009, 10:59

اگه از بچه‌هاي تاپيك بررسي موسيقي متال بودي حرفي نداشتم

بابا n97 چيه؟
من مي دونستم سامسونگ نمي زاره نوكيا ديگه نفس بكشه
ي سر برو تو فروم سامسونگ ببين چه كرده (i8910)
به نظر من شما همون ايفونو بگير چون انقدر نرم افزار داره كه هيچ وقت ازش خسته نميشي
hd هم خيلي خوبه

واقعا بين اين دو سه تا گير كردم.

میشه گفت کاملترین گوشی دنیا تا به الان !!! البته باید تا 16 فوریه صبر کنید تا در بزرگترین نمایشگاه و همایش موبایل توی بارسلونا رونمایی بشه

جدا اين گوشي بهترين گوشي دنياست؟

hasanmotori
07-02-2009, 13:03
نه اين بهترين نيست!!! فردا يعني 9 فوريه بهترين گوشيه سال توسط سامسونگ معرفي ميشه!!!

merikh_merikh
07-02-2009, 13:17
به نظره من نمیشه گفت کاملترین گوشی دنیا.من از این گوشی اطلاعاتی ندارم ولی مثلن اگه این گوشی لمسی باشه شاید یکی از لمسی خوشش نیاد و اگرم لمسی نباشه شاید یکی لمسی بودن براش خیلی مهم باشه .........
بنابراین نمیشه گفت که بهترین در دنیا.
یک گوشی که نمیتونه هم لمسی باشه هم غیر لمسی یا این که هم سیمبین باشه هم ویندوز......هر کس یکی از اینا به کارش میاد....
امیدوارم منظورمو درست بیان کرده باشم

PC°BASE
07-02-2009, 13:44
سلام به همگي
يه گوشي مي‌خوام بخرم. 1.000.000 تومن هم پول دارم.
البته خودم خيلي حرفه‌اي نيستم ولي خوب هوس كردم يه گوشي اين مدلي بخرم.
از لحاظ مولتي مديا خوب باشه. با داشتن يه پلير خوب به راحتي بشه باهاش موسيقي گوش كرد.
از يه سيستم عامل خوب بهره ببره.
دوربين زياد مهم نيست در حد 2 مگا پيكسل كافيه.
و .....

یه دفگی بگو آیفون 3g ، مدل 16 گیگ میخوای راحت !:10:

deicide
08-02-2009, 09:06
یه دفگی بگو آیفون 3g ، مدل 16 گیگ میخوای راحت !:10:

شايد هم منظورم همين بوده :31:

Antivirus II
09-02-2009, 15:43
به نظر Touch HD بگیر ، خیلی گوشیه توپیه تازه یه چیزی هم برات باقی میمونه ....

ninja3000sh
10-02-2009, 23:51
دوست عزیز با توجه به اینکه خودتان گفته اید زیاد حرفه ای نیستید من پیشنهاد میکنم پاکت پیسی نگیری(همون htc touch hd)و یا هر مدل دیگر.
به نظر من شما میتونید iphone 3g رو انتخاب کنی که هم راحتی خاص داره و هم کلاس داره.من خودم الان اکسپریا دارم و با اینکه ایفون رو دوست دارم جاش رو با یه دونه ایپاد تاچ پر کرده ام.تو راحتی کار ایفون یا ایپاد تاچ یه چیزه دیگه هستند.بخصوص تو قسمت مولتی مدیا ایفون راحتر از اکسپریا و یا هر پاکت پیسی دیگه عمل میکنه.
اگه هم میخواهی سیستم عامل سیمبین بخری نه طرف i8510 برو و نه طرف n96 .چون هر دو تا هم مشکل باطری دارند.
شما میتونی با نصف همون پولت n95 8gb بگیری و حال کنی.و مطمئن باش n95 8gb راضیت میکنه.
در کل من پیشنهاد میکنم:از بین iphone 3g یا n95 8gb یکیش رو انتخاب کنی.
موفق باشی.

Farshadd
14-02-2009, 00:44
البته هنوز این مدل رو نمایی نشده
فعلآ 2 تا عکس ازش لک شده !! شما میتونی توی این لینک اطلاعاتش رو ببنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دستت درد نکنه.

ولی به نظر من اصلا کامل نیست.

به نظر من گوشی کامل برای هر شخص میتونه یه گوشی باشه و برای شخص دیگه، گوشیه دیگه. ولی در حالت کلی میشه جمع آیتم ها و ویژگی ها رو دلیل بر کامل تر بودن دانست که متاسفانه خیلی کاملتر از اینم هست.

این 8910 نه کیبرد کامل داره و نه ویندوز موبایل و ...
و همین دو مورد کافیه که بگیم کامل نیست و کامل تر از این رو باد منتظر بود. مثلا اگه تاچ پرو یه فلش زنون داشت به نظر من یه گوشی کامل بود. ( برخی هم از اندازه صفحش گلایه دارن که به نظر من از این بزرگتر باعث میشه گوشی بزرگتر بشه و این یه عیب به حساب میاد)

اما از دید دیگه میتونیم کاملترین گوشی رو اینجوری تشخیص بدیم که برترین ها رو در خودش جمع کرده باشه. مثلا دوربین 8510+ صدای مثلا n95 8g در اسپیکر + صدای w960 در هندزفری + سیستم عاملshift و +...+ یک قیمت معقول

:12: