PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای Boot کردن

Master
24-01-2006, 09:05
سلام یه نرم افزار برای بوت کردن می خواستم . اگه نیاز به اموزش داره لطفا بزاری د . لطفا Anti Boot هم قرار بدید و بگید اساس کاره این بوت کردن چیه(می دونم یه بسته )packet با حجم زیاد می فرسته که پورتها ی سیستم تحمل دریافتشو ندارن و بعدRestart . نمی دونم چرا بعضی مو قع ها وی ندوز می پره :blink: :blink: :blink: ) تو ضیح بدید .ممنونم

KING ESFANDIYAR
24-01-2006, 15:41
سلام یه نرم افزار برای بوت کردن می خواستم . اگه نیاز به اموزش داره لطفا بزاری د . لطفا Anti Boot هم قرار بدید و بگید اساس کاره این بوت کردن چیه(می دونم یه بسته )packet با حجم زیاد می فرسته که پورتها ی سیستم تحمل دریافتشو ندارن و بعدRestart . نمی دونم چرا بعضی مو قع ها وی ندوز می پره :blink: :blink: :blink: ) تو ضیح بدید .ممنونم

سلام عزيزم

اول كه خوب بايد بفرمايي چه جور بوتي ميخواي.........................
خوب ما يه بوت ساده ميتونيم داشته باشيم اونم با استفاده از يك فلاپي ساده...........در اين حالت وقتي دستگاه رو با اين فلاپي بوت ميكني وارد محيط ساده و قدرتمند MS-DOS ميشي..........
براي ساخت اين نوع فلاپي بوت ، فلاپي رو داخل فلاپي ذرايو ميذاريم و بعد اونرو FORMAT ميكنيم.......اما نه فرمت ساده......يه CHECK BOX هست كه نوشته COPY SYSTEM FILE .........داخلش رو تيك مي زنيم.........

در اين حالت علاوه بر اينكه فلاپي فرمت ميشه ، پس از فرمت فايلهاي مربوط به بوت نيز در داخل فلاپي ريخته ميشه.

اين فايلها عبارتند از :

COMMAND.COM
IO.SYS
MS-DOS.SYS
DRVSPACE.BIN يا در سيستمهاي كمي قديمي : DBLSPACE.BIN

پس از اينكه فلاپي رو فرمت كرديم و فايلهاي فوق به طور خودكار درفلاپي ريخته شد، كار نموم ميشه و حالا ما يك فلاپي بوت MS-DOS داريم........................

اگه فلاپي رو باز كنيم توش فقط COMMAND.COM رو خواهيم ديد...........و سه تاي ديگه ديده نميشن
چون خصلت مخفي (HIDDEN) دارند.............

در زمان بوت و پس از اينكه BIOS سيستم رو كامل شناسايي و تست كرد و به مرحله بوت رسيد ، فايلهاي مربوطه از فلاپي خونده ميشن و بر روي MAIN MEMORY ذخيره ميشن..........

COMMAND.COM شامل فرمانهاي داخلي سيستم عامل MS-DOS هست.......عينا اين فايل در ويندوز هم وجود داره كه اگه از سيستم ما حذف بشن يا دستكاري بشن سيستم عامل دچار مشكل ميشه.........و اينجاست كه MS-DOS برتري و قدرت خودش رو به ويندوز نشون ميده..............(بر خلاف ذهن عامه داس يكي از قويترين سيستمهاي عامل طراحي شده توسط MICROSOFT هست.اخرين ورژنش 7.10 هست كه تابستان 83 واخر شهريور اراده شد
از امكانات جالب داس كپي مستقيم فلاپي به فلاپي بدون نياز به INTERFACE و HARDDISK هست....يا سرعت بالاي اون در حذف ، ساخت، كپي كردن MOVE و....... هست.)

IO.SYS داراي اطلاعات مربوط به پورتها و دستگاهي ورودي و خروجي است
MS-DOS.SYS براي اجراي داس مورد نيازه و بعضي فرمانهاي خارجي رو در خودش داره مثل FORMAT و ....
DRVSPACE.BIN و DBLSPACE.BIN فرمانها و دستورات مربوط به كار هارد ديسك رو تو خودش داره..........

اين فايلهاي ابتدايي براي يك بوت ساده و ابتدايي.....................

اين فايلها نبايد صدمه بخوره چون سيستم عامل رو دچار مشكل ميكنه.............

اما اينكه فرموديد كه چرا سيستم عامل ويندوز ميپره به خاطر اختلال در REGISTERY هست. شما ميتونيد با برنامه TUNEUP يا REGISTERY MECHANIC 5.0 يا برنامه هاي مشابه تا حد زيادي از اين مشكلات جلوگيري كنيد.......

اگه قويتر ميخواي عزيز بگو..................

Master
24-01-2006, 19:45
سلام . کینگ جان . نوشدارو بعد از مرگ سهراب . وقتی ویندوز پرید و دیگه بالا نمی یاد چطوری از tune up استفاده کنیم . بازم ممنونم . ولی من این تاپیک رو برای بو ت کردن و یا جلو گیری از بوت شدن در چت روم ما زدم . از اطلا عات مفید و کاملت ممنونم . اگه لینکی داری زحمتشو بکش . شما توی این سایت می تو نید بهترین Booter ها و Anti Boot ها رو پیدا کنید . فقط اول باید عضو شید . بعد که شدید وارد قسمت Download شین و هر چی خواستید دنلود کنید > لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Master
24-01-2006, 20:50
اینم یکی دیگه . هم نامه خودمه :Master Booter:لینک :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(تو ويندوز 98 اجرا ميشه .و همينطور داس . در اکس پی اجرا نمیشه)

KING ESFANDIYAR
24-01-2006, 23:15
سلام . کینگ جان . نوشدارو بعد از مرگ سهراب . وقتی ویندوز پرید و دیگه بالا نمی یاد چطوری از tune up استفاده کنیم . بازم ممنونم . ولی من این تاپیک رو برای بو ت کردن و یا جلو گیری از بوت شدن در چت روم ما زدم . از اطلا عات مفید و کاملت ممنونم . اگه لینکی داری زحمتشو بکش . شما توی این سایت می تو نید بهترین Booter ها و Anti Boot ها رو پیدا کنید . فقط اول باید عضو شید . بعد که شدید وارد قسمت Download شین و هر چی خواستید دنلود کنید > لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزيز سو تفاهم شده ..........من منظورتون رو اشتباه برداشت كردم فكر كردم برنامه اي براي بوت كامپيوتر ميخوايد.
اين مطالبي كه نوشتم همه براي راه اندازي سيستم هست ................البته شما هم بايد درست و كامل اشاره ميكردي......فرموده بودي برنامه براي بوت ..............نگفتي بوت ياهو و .... البته اشاره به بوتر و انتي بوتر كرده بودي...................... حقيقتش من يه خورده زياد سرم شلوغه و نياز به يه استراحت اساسي دارم و يه چند وقته از اين سوتيا ممكنه بدم!!! دعا كنيد مشكلاتم ومشكلات همتون برطرف بشه .................ان شاا...

royaye_talkh55
25-01-2006, 13:31
سلام به اينجا مراجعه كن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M E H D I
25-01-2006, 13:42
سلام

بوتر ياهو مسنجر 7 اگه بخواين من ميذارم لينكشو. اما فقط يه دونه از آپشن هاش كار ميكنه و اون هم ساين آوت ميكنه( Don't Send).

ehsan6010
25-01-2006, 13:54
سلام
لطفا نرم افزار درج2 كه داراي نيم ميليون بيت شعر است را برام بذارين متشكرم

khatat
25-01-2006, 14:05
سلام

اولا که ورودت رو تبریک میگم ثانیاً فکر نکنم اینجا جاش باشه ثالثاً این نرم افزار رو من دارم و یک سی دی کامل هست ( 700 MB ) ثالثاً فکر کنم نه تو بتونی دانلود کنی نه من آپلود کنم رابعاً می تونی از بازار تهیش کنی :biggrin:

Master
26-01-2006, 13:07
سلام

احسان خان . سلام . اینجا جای بحث در مورد بوت کردن و ایناست و مسایل غیر از این بر خلاف قوانین هست که صحبت بشه . لطفا تو جه بیشتر داشته باشید

Master
26-01-2006, 21:26
QUOTE=moslem.b][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یکی دیگه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE]

اینم دوتا لینک از طرف مسلم خان عزیز

omid.com
29-01-2006, 14:47
مستر عزيز ما همش بهت دردسر ميديم اوني كه گفتي اينم يكي هم اسمه خودم رو اگه ميشه مرحله به مرحمه بنويس رفتم توي اون صفحه چيكار كنم تا يه برنامه بوت رو دانلود كنم و بتونم استفاده كنم باعثه شرمندگي. امير مو’منين : ندانستن عيب نست نپرسيدن عيب است

Master
29-01-2006, 18:38
امید جون شما پست خصوصیت راهاندازی شد . تا دقیقا برات تو ضیح بدم .امید جان من نمی دونم دقیقا مشکل شما چیه . تو دنلود مشکل داری یا استفاده از برنامه ؟

Master
30-01-2006, 17:32
شما وقتی وارد اون صفحه میشید(روی لینک کلیک می کنید) بطور اتوماتیک بایستی دنلود شما شروع بشه . ولی اگه نشد زیر این خط Your download of Master Booter will automatically start in a few seconds...کلیک کنید( رویه Click here if it doesnt .
Click here if it does not.
(این بوتر تنها در ویندوز98 اجرا میشه .برای دنلود اونایی که تو ویندوز xp هم اجرا میشه به تاپیک مرتبط مراجعه کنید

omid.com
31-01-2006, 16:58
مستر جان سلام من نميدونم چطوري برات پيغام شخصي بدم روي اسمت كه كليك كردم و ميخواستم پيغام شخصي بدم نوشته بود نميتونم اينو اول يادم بده لطفا مثله اينكه من سر تا پا مشگلم نه ضمنا" براتون نوشتم توي تاپيكم كه چي ميخوام جداي از اين اون دوتا لينكي كه توسط مسلم خان بود من پاينيشو دانلود كردم ولي آپشن هاشو كه باز ميكنم يه سري حروف مثته نوشته هاي يوناني مي ياد فكئ كنم زيپ شدس خلاصه كه ما بلاخره نتونستيم يه برنامه براي بوت دانتود كنيمو باهاش كار كنيم فقط شرمندت ميشيم و هي برات پوست مينويسيم اگه نزديك من بودي كه مييومديو كارمو راه مينداختي منم حداقل از خجالتت در ميومدم قربانت اميد

Master
03-02-2006, 12:28
حتما به اینجا سر بزنید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]