PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد از بین بردن یک فایل؟

mohammadnasri
02-02-2009, 19:47
با سلام

من توی تموم درایوهام یک فایل ناشناس بنام ( Drive ) وجود داره با حجم صفر که هر چی پاکش میکنم بازم درایوم را که میبندم و دوباره باز

میکنم هستش . با آنتی ویروس ( macafee و symantec ) هم اسکن کردم چیزی نشون نداد . لطفاً کمک کنید چطوری حذفش کنم.

red_swallow
02-02-2009, 21:50
از برنامه Unlocker استفاده کردی ؟
یه تست بزن ببین چی میشه

mohammadnasri
02-02-2009, 22:00
از برنامه unlocker استفاده کردی ؟
یه تست بزن ببین چی میشه

من با حذف فایل مشکلی ندارم فایل به راحتی پاک میشه ولی وقتی درایو را میبندم و باز میکنم دوباره هست!؟

MichaelQwerty
02-02-2009, 22:29
این بحث را در بخش اورژانس سیستمهای بدبخت مطرح کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

red_swallow
02-02-2009, 22:36
من با حذف فایل مشکلی ندارم فایل به راحتی پاک میشه ولی وقتی درایو را میبندم و باز میکنم دوباره هست!؟

از Shredder ها استفاده کردین ؟ مثل TuneUP Shredder

روش زیر رو هم تست کن
وارد درایو شوید و از منوی Tools گزینه ...Folder Options رو انتخاب کنید
از تب View تیک گزینه های Hide extensions for known file types و Hide protected operating system files (Recommended رو برداشته و در سوال ÷رسیده شده Yes را بزنید و همچنین فایلها را از حالت مخفی در بیاورید یعنی گزینه Show hidden files and folders رو فعال کنید.
سپس از داخل درایوها ، فایلهای با نامه boot.ini رو حذف کرده و بدون باز کردن درایو ، کامپیوتر را ریستارت کنید

mohammadnasri
03-02-2009, 18:44
از Shredder ها استفاده کردین ؟ مثل TuneUP Shredder

روش زیر رو هم تست کن
وارد درایو شوید و از منوی Tools گزینه ...Folder Options رو انتخاب کنید
از تب View تیک گزینه های Hide extensions for known file types و Hide protected operating system files (Recommended رو برداشته و در سوال ÷رسیده شده Yes را بزنید و همچنین فایلها را از حالت مخفی در بیاورید یعنی گزینه Show hidden files and folders رو فعال کنید.
سپس از داخل درایوها ، فایلهای با نامه boot.ini رو حذف کرده و بدون باز کردن درایو ، کامپیوتر را ریستارت کنید
با سلام خیلی ممنون مشکل حل شد فقط به جای فایل Boot یک فایل Autorun باعث این مشکل میشد که پاکش کردم .