PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام از نظر شما بهتر است؟ می خوام بخرم : KE990 Viewty LG یا 6220 Classic Nokia کمـــکم کنید!

chia.h
02-02-2009, 20:12
دوست عزیز ویوتی بیشتر از دو گیگ ساپورت نمیکنه!!
منم بیشتر از یه ماهه که دارم با این انتخاب شما ور می رم!!
به نظر من ویوتی عالیه با اون قیافه ی باکلاس.من تو این هفته می خرمش

Michael Ropy
03-02-2009, 09:25
به نظرم ویوتی رو یه بار تجربه کن اگه دنبال فضای بیشتر و بلوتوث بهتر نیستی وگرنه همون 6220 رو بگیر.

merikh_merikh
03-02-2009, 09:43
اگه میخای تفریحی گوشی بگیری و بعد از یه مدت کوتاه گوشی را عوض کنی ال جی بگیر در غیر این صورت 6220.
چون گوشی های الجی از کیفیت پایینی برخوردارن.ولی نوکیا که دیگه لازم نیست در موردش بگم که چه کیفیت خوبی داره...

perjixen
03-02-2009, 10:06
چون گوشی های الجی از کیفیت پایینی برخوردارن.
100% مخالفم ........ گوشی های ال جی ... علاوه بر کیفیت بالای بدنه ( بر عکس اون چیزی که به نظر میاد) ؛ از ثبات سیستمیه بهتری نسبت به نوکیا بر خوردار هستن.....!!!

ساپورت تا 8 گیگ (اگر اشتباه نکنم!)
تا 2 گیگ پشتیبانی میکنه ...... که گویا رده جدیده این گوشی تا 4 رو هم ساپورت میکنه ( اولی رو مطمئنم چون داشتمش ، دومی رو دقیق نمیدونم.).

خدمات پس از فروش افتضاح (گوشی خراب بشه آواره خیابون هایید به دنبال جایی برای درست کردن!)
100% مخالفم ....... این گوشی تنها گوشی موجود در ایران که گارانتیش 3 ماه تعویض بدون قید شرط رو داره...!!
من خودم یه دونه پرشین تله کامش رو داشتم (البته دسته برادرم بود.) تمامیه هزینه های گوشی مثل تغیر فریمور گوشی و نرم کردن دکمه هاش .... رو برام مرکز گارانتی بدون هزینه انجام داد....!!
گارانتی تعویض 3 ماه هم که دیگه هیچی....!!

هیچ گارانتی این کارو انجام نمیده ....... حتی میکروتل با این همه ابوهت ...... گارنتی های سونی و نوکیا رو هم که بیخیل...!!

و اما باید دید شما از گوشی چه انتظاری دارید........!! که بشه بهتر راهنمایی تون کرد......!!

Michael Ropy
03-02-2009, 18:38
یه نکته: اگه دنبال زیبایی هستی ویوتی رو بگیر چون هم خودش و هم (خصوصا) سیستم عاملش (فلش یو آی). باید از نزدیک ببینی تا بفهمی!

احمدصالح پور
03-02-2009, 18:54
اگه میخای تفریحی گوشی بگیری و بعد از یه مدت کوتاه گوشی را عوض کنی ال جی بگیر در غیر این صورت 6220.
چون گوشی های الجی از کیفیت پایینی برخوردارن.ولی نوکیا که دیگه لازم نیست در موردش بگم که چه کیفیت خوبی داره...
دوست عزیز حکم کلی صادر کردن برای هر برندی اشتباه محضه اینکه مثلا" بگیم گوشی های ال جی بیکیفیت هستن همین گوشی های بی کیفیت(از نظر شما) تو فیلمبرداری کل گوشی های سونی اریکسون رو جمع میکنه میذاره تو جیبش (120فریم در ثانیه)....

merikh_merikh
03-02-2009, 19:12
دوست عزیز حکم کلی صادر کردن برای هر برندی اشتباه محضه اینکه مثلا" بگیم گوشی های ال جی بیکیفیت هستن همین گوشی های بی کیفیت(از نظر شما) تو فیلمبرداری کل گوشی های سونی اریکسون رو جمع میکنه میذاره تو جیبش (120فریم در ثانیه)....
من از لحاز کیفیت بدنه و همچنین سخت افزار البته به غیر از دوربین و نرم افزار ها گفتم و به حرفی هم که زدم مطمعنم.
یه زمانی یکی از نمایندگی های ال جی دست یکی از اشناهامون بود.....
البته این فقط نظره منه.

benshayesteh
04-02-2009, 06:54
سلام
استادان محترم یه مسئله ریز اینکه من می خوام بدون گارانتی بخرم و اینی که استاد عزیزمون Perjixen فرمودند فکر می کنم مربوط به گارانتی داراش باشه و معلومه که گارانتیش مث سونی اریکسون،نوکیا و... الکی نیست چون نزدیک به 50000 تومن به خاطر گارانتی بهش افزوده میشه
در مورد اینکه بنده از گوشی چه انتظاری دارم فکر می کنم همه باید متوجه شده باشن اینکه من به دوربین خیلی اهمیت می دم چون این دو جفتشون کمرافون هستن . نکته دوم اینکه من Touch Screen رو خیلی ترجیح می دم ولی می ترسم یهو از دستمون افتاد (البته از این نظر که دوستان می گن بدنش خیلی قویه) گوشی از لحاظ نرم افزاری مشکل پیدا کنه یا اینکه مثلا زیاد باهاش کار کنی هنگ زیاد بکنه یا قاطی کنه بریزه بهم ولی خوب نوکیا رو که می شناسید اصلا توی این خطها نیست بکوبش به دیوار می یاد می خوره تو صورت خودت! نکته سوم که خیلی مهمه و در ابتدای بحث هم گفتم خز نبودن هستش که 6220 رو شرط میلیونی باهاتون می بندم تا قبل از عید مثل k750 توی دست مردم و بروبچ ریخته خواهد شد (آخه کجا دیدی با 215000 تومن بهت گوشی 5 مگاپیکسلی بدن!!!اونم با gps؟؟؟؟!!!!)
این نظرات من بود و روزی که یک کدوم از اینارو بخرم حتما بهتون اطلاع می دم
یه مسئله کوچیک اینکه باورتون می شه من منتظرم که این تاپیک ببینم بحثش به کجا می رسه و خبرگان توی این کار چه چیزی بهم پیشنهاد می کنن تا برم بخرم
با ارادت نسبت به همه

merikh_merikh
04-02-2009, 08:58
به نظره من برای شما ال جی خوبه.

perjixen
04-02-2009, 09:33
سلام.

استادان محترم یه مسئله ریز اینکه من می خوام بدون گارانتی بخرم و اینی که استاد عزیزمون Perjixen فرمودند فکر می کنم مربوط به گارانتی داراش باشه و معلومه که گارانتیش مث سونی اریکسون،نوکیا و... الکی نیست چون نزدیک به 50000 تومن به خاطر گارانتی بهش افزوده میشه
بله این حرف شما درسته ...... ولی تفاوت قیمت گوشی های گارانتی دار در برندهای ال جی و سامسونگ به اندازه سونی و نوکیا نیست.......!!! viewty با گارانتیش حدود 280 باید باشه ...... بدون گارانتی 230 هم میشه پیدا کرد...... که اگر من باشم با گارانتی رو میگیرم......!!

چون گوشی های ال جی ، گوشی هایی نیستن که اگر براشون مشکلی پیش اومد کسی هر کسی بتونه اون مشکل رو بر طرف کنه.....!! برای همین میگم با گارانتی ...... که شاید بهتر باشه.....!!

درباره دوربین هم ...... من 6220 رو عکساش رو ندیدم ...... ولی میدونم کیفیت عکسهای viewty از n82 پایین تره .....!!
(این جمله رو فقط برای مقایسه گفتم.).
از اون طرف ..... viewty یه پدیده بی چون و چرا در زمینه فیلم برداری هست ........!!

درباره برنامه و مشتقات اضافی دو گوشی ......... بدون شک 6220 موفقتره ...... البته برای viewty هم برنامه و تمهای فوق العاده یی هست .... که میتونی به تاپیکش توی کلوپ ال جی یه سری بزنید ..... و مسلما به پای نوکیا نمیرسه ...... که اونم به خاطر وجود یه سیستم عامله پایداره.......!!!
(ولی من به شخصه از سیمبین خوشم نمیاد .دي.).

و اما ...... به نظرم بزرگترین مشکل viewty که مطمئنن اذیت میکنه ...... تاچ بودن اون و عدم داشتن کیبورد فیزیکیه مناسب هست ... البته با داشتن کیبورد مجازی در حالت افقی ... و لذت کار با اون این مشکل کمتر به چشم میاد ..... ولی وقتی پشت فرمان اتومبیل ..... یا مثلا زمستون توی بیرون هستی .... این مشکل خودش رو نشون میده......!!

در عین حال ....... من بودم میرفتم سمته ..... VIEWTY .....
;-)

CinemaTik
04-02-2009, 14:07
سلام

دوست من ، من خودم همین تازگی ها 6220 کلاسیک خریدم :27: ! این تاپیک شاید بتونه برات مفید باشه . . .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

merikh_merikh
04-02-2009, 15:07
و اما ...... به نظرم بزرگترین مشکل viewty که مطمئنن اذیت میکنه ...... تاچ بودن اون و عدم داشتن کیبورد فیزیکیه مناسب هست ... البته با داشتن کیبورد مجازی در حالت افقی ... و لذت کار با اون این مشکل کمتر به چشم میاد ..... ولی وقتی پشت فرمان اتومبیل ..... یا مثلا زمستون توی بیرون هستی .... این مشکل خودش رو نشون میده......!!

به نظره من این واقعن برای یک گوشی لمسی مشکل بزرگی به حساب میاد

MohandesMCD
04-02-2009, 17:23
اگه فقط دوربین برات مهم viewty خیلی عالیه.فقط یک نکته رو بگم که اگه فیلم بگیری و واسه کسی بفرستی طرف نمیتونه ببینه فیلمتو/چون 120 فریم در ثانیه فیلمبرداری میکنه این گوشی
گوشی های زیر 5مگا پیکسل 15 فریم در ثانیه
و گوشی های 5 مگا پیکسل 30 فریم در ثانیه فیلم میگیرن
البته این یه قانون کلی هست و نمیشه عمومیت داد.مثل 5800 که دوربینش 3 هست ولی 30 فریم در ثانیه فیلم میگیره

mani_lak62
09-02-2009, 00:46
سلام . ویوتی کیفیت عکس برداریش حرف نداره. بین 5mp ها خیره کننده اس. آخه یکی از دوستام داشت.باورم نشد اون عکسو با گوشیش انداخته باشه.قطعات سخت افزاریش و کلیدهاش هم کیفیت خوبی داشتن.گوشی با کلاس و تکی هست.

Antivirus II
09-02-2009, 02:22
واقعا ویوتی گوشیه بیسته ، دوربینش در حد تیم ملیه ....

eman_releeh
21-02-2009, 16:19
سلام بيخود از دوربين اين گوشي تعريف نكنيد افتضاحه

meghdaad
22-02-2009, 02:14
بد عکس میگیره؟
2 نمونه عکس گرفته شده توسط ویوتی اینجا یرای اطلاع دوستان میگذلرم.البته عکسها کوچک شدند.
به نظر من که کمتر گوشی میتونه باش رقابت کنه!
تنظیمات هم
ایزو خودکار
پارتی مد
ماکرو

1-2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عکس از لینک کلوپ ویوتی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

KERMANSHA
25-02-2009, 15:20
ال جی 100% بهتره

Michael Ropy
25-02-2009, 17:01
منم میگم الجی ویوتی.

با یکی دو عکس دیدن نمیشه قضاوت کرد. شما باید در هر وضعیتی گوشی رو درست تنظیم کنید. اگه ویوتی درست تنظیم بشه عالی میگیره.

Ali Delkhosh
25-02-2009, 17:43
بدون شك ويوتي بهتره ، من دارم رو عكسبرداريش نميشه حرف زد

eman_releeh
26-02-2009, 17:22
فقط در حالت ماكرو خوب ميگيره اقا مقداد من گوشيو دارم اگه ميخواي حقيقت معلوم بشه از حالت ماكرو خارجش كن

mhshaker71
28-02-2009, 23:32
من نوکیا رو ترجیه می دم.