PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگر این ویروس باشه جدیدترین آنتی ویروس ها حریفش نیستند!

mohyy
01-02-2009, 11:56
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
دو روز پیش سیستمم مشکلی در اجرای اتوران درایوها پیدا کرد و وقتی روی درایوی کلیک می کنم باز نمی شود و یک پیغام خطا مبنی بر اینکه فلان فایل recycler پیدا نمی شود می دهد.
کارهایی که من انجام دادم و به نتیجه نرسیدم عبارتند از:
1 - ویروس کشی با جدیدترین ورژن nod32 آپدیت شده و سپس نصب دوباره ویندوز
2 - ویروس کشی با برنامه ی تروجان هانتر ( TrojanHunter5.0 ) برای پیدا کردن تروجان
عکس خطایی که ویندوز می ده رو هم میذارم. لطفا کمکم کنید. ( نمی دونم چطور باید عکسش رو بذارم)
راستی وقتی ویندوز رو عوض می کنم درایوی که فرمت کردم و ویندوز رو توش نصب کردم ( درایو D ) برای اولین بار با کلیک کردن باز می شه ولی وقتی یک بار سیستم رو ری استارت می کنم مثل بقیه ی درایو همون پیغام خطا رو میده.
ممنونم

MichaelQwerty
01-02-2009, 12:45
پیغام خط مربوط به فایل Autorun.inf هستش که مخفی
از طریق run بنویس C: برای درایو c

alex_love
01-02-2009, 12:47
کامپیوتر شما به ویروس اتوران آلوده شده شما حتما از طریق کابل usb یه درایوی رو که ویروسی بوده به کامپیوتر وصل کردید البته من یه نوعشو دیدم که از طریق سی دی یا دی وی دی آلوده به autoply.exe که از نسل اتوران هستش سیستم رو الوده می کرد به بخش زیر برو مطمعنا مشکلت حل می شه چون من از طریق همین بخش چندین بار از دست این ویروس خلاص شدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali_vdo
01-02-2009, 16:31
چرا حریف هستند !
Kasper2009 شناسایی و پاک میکنه ! ( خودم دهتا فلش رو پاک کردم )
ولی یکم کرم میریزه و ارور هارو بعد پاکسازی داری که اگه زرنگ باشی میتونی با ساختن یه فایل اوتوران الکی Replace اون راحت درستش کنی .
اسمشم Autorun.pfs هست فکر کنم .

MichaelQwerty
01-02-2009, 17:55
Autorun.pfs نه autorun.inf

mohyy
01-02-2009, 19:41
سلام
از همگی ممنونم
بالاخره پاکش کردم . همون اول هم فکر می کنم پاک شده بود و فقط فایل autorun.inf که توسط ویروس ساخته شده بود باقی مانده بود و به همین علت نمیذاشت اوتوران درایوها فعال بشه. به این ترتیب عمل کنید حریفش میشید:
1- ویروس کشی کل سیستم توسط یه ویروس کش جدید و آپدیت شده
2- پاک کردن فایلهای autorun.inf از توی هر درایو ( این فایل اوتوران اینف مخفی هست و برای دیدنش یه راه حل ساده وجود داره اگه ضرورتی داره بگید تا توضیح بدم.)
3- یه ری استارت بکنید تا اتوران درایوهاتون دوباره ساخته بشه و همه چیز درست بشه
با تشکر از راهنمایی همه بچه ها

MehranVB
01-02-2009, 19:58
ویروس Autorun.inf و New Folder.exe رو اگه پاک کنید دوباره ایجاد میشه (مگر اینکه با آنتی ویروس پاک شده باشه)
راه خلاصی اون رو من توی یه تاپیک دیگه نوشتم که اینجا هم مینویسمش:

دوستان راه حل دور زدن ویروس autorun.inf و new folder.exe اینه:
1- cmd رو از توی run اجرا کنین.
2- این رو تایپ کنین:
Attrib -s -h -r c:\autorun.inf
3- حالا این رو تایپ کنین:
Del c:\autorun.inf
الان این فایل پاک شده ولی دوباره ساخته میشه! واسه اینکه دیگه ساخته نشه این رو تایپ کنین:
Mkdir c:\autorun.inf
این کارو با همه درایوها بکنین و بعدش آنتی ویروستون رو اجرا کنین تا ویروسو پیدا کنه...

راههای دیگه هم هست، اگه این راه واستون عمل نکرد بگین تا بقیه رو بگم...