PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با برنامه ollydbg

ebrahimjan
01-02-2009, 00:42
با سلام خدمت دوستان

من یه مشکلی با برنامه OLLYDBG110 دارم و اون اینه که این نرم افزار پلاگین OllyDump رو نمی خونه منظورم اینه که من این پلاگین رو تو پوشه olbg110 ذخیره کردم ولی زمانی که برنامه رو اجرا میکنم و میخام باهاش کار کنم گزینه ای به نام Dump debugged process تو منو راست کلیک من نیست . اگه دوستان راهنماییم کنند ممنون میشم و یا اگه کسی این گزینه تو سیستم کامپیوترش اجرا میشه لطف کنند و برنامه OLLYDBG رو همراه با پلاگین مربوطه تو سایت آپلود کنند که من ازش استفاده کنم.

با تشکر

amirgooran
01-02-2009, 18:11
شما برای استفاده از پلاگین های برنامه OllyDBG باید مسیر پوشه ای که فایل های پلاگین در آن موجود است را به برنامه بدهید.برای این کار در منوی options گزینه Appearnce و سپس در تب Directories آدرس پوشه Plugins جایی که پلاگین ها را ذخیره کرده اید به برنامه بدهید.
اگر هم این کار را درست انجام داده اید و باز هم پلاگین درست عمل نمی کند ممکن است پلاگین شما با نسخه ای از OllyDBG که در اختیاز دارید سازگاری نداشته باشد.از این ورژن که جناب هخامنش معرفی کرده استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ebrahimjan
12-02-2009, 08:01
با سلام خدمت شما

من آموزشهای شما رو خوندم برای بدست آوردن سریال فیشینگ و یا کرک کردن نرم افزار ها آیا یک روش ثابت وجود دارد چون من مقاله ها و آموزشهای دیگر دوستان رو می خوندم هر کدام از یه روش مخصوص و جداگانه این کارها رو انجام می دند مثلا برای کرک هر نرم افزار از یک روش جداگانه استفاده می کنند تا جایی که من کیج شدم و نمی دونم از کدام روشها برای کرک نرم افزاری باید استفاده کرد من می خواستم از شما خواهش کنم اگه روش ثابتی برای این کار وجود داره من رو راهنمایی کنید.

با تشکر از شما

[ali]
18-03-2009, 22:15
سلام
من هم یک مشکل داشتم امیدوارم جواب بدید با اجرای برنامه این ارور می یاد:
udd directory absent
---------------------------
UDD Directory absent
UDD directory 'C:\WareZZZ & RuleZZZ\CrackSoft\Olly\odbg110' doesn't exist. Please specify valid path in Options|Appearance|Directories, otherwise breakpoints, comments and analysis data will be lost after debugged program terminates.
OK
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نسخه های مختلف 1.10 را امتحان کردم راه حل چیست؟