PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از بين بردن Trojan Horse

bi7323
31-01-2009, 21:08
با سلام خدمت دوستان :10:
مدتيست كه سيستم من دچار ويروس Trojan Horse شده و فقط از طريق Symantic شناسائي مي شه ، اما نميتونه اونو پاك كنه !!

لطفا كمك كنيد كه اين مهمون ناخونده رو چجوري بيرون كنم ؟؟؟؟:18::18::18:

يادم رفت بگم .... وقتي يك شب سيستمم خاموشه و صبح فردا بمحض روشن كردن و اتصال به اينترنت اين ويروس دوباره فعال ميشه و Temp هاي زيادي با شماره هاي مختلف ايجاد ميكنه .

ممنون از كمك و راهنمائي شما :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsankalak
31-01-2009, 21:11
netbios رو disable کن فکر کنم حل شه!

bi7323
02-02-2009, 08:39
آخه روشنتر بگو از کدوم مسیر netbios رو disable کنم؟؟؟؟؟؟ قربونت برم جناب ehsankalak

MichaelQwerty
02-02-2009, 22:30
کانکشن مورد نظرتو باز کنproperties کلیک کن به تب networking برو بر روی internet portocol(tcp/ip دبل کلیک کن به قسمت advnced برو به تب Wins برو disable net bios over tcp/ip رو فعال کن ( آخیش تموم شد)

bi7323
04-02-2009, 08:20
این کارو هم کردم ولی باز نشد.
با تشکر از راهنمایی دوستان

MichaelQwerty
04-02-2009, 13:12
trojan horse اسم یه ویروسه؟؟ فکر نکنم به نرم افزارایی میگن که اطلاعاتی از کامپیوتر می دزده
اگه مشکلاتی مثل Folder option و سرعت کامپوتر پایین نمیاره می تونی Zone alarm نصب کنی تا هر وقط خاصت به جایی وصل بشه جلوی وصل شدنشو بگیری (اگه اطمینان داری تروجان هست)
یه بررسی کن ببین شاید از ویروس ها باشه که از طریق Autorun.inf پخش می شه
برای این کار هم از طریق cmd این دستور تایپ کن
dir c: /a
ببین فایلی به اسم Autorun.inf وجود داره یا نه؟

doost joon
04-02-2009, 15:45
با سلام خدمت دوستان :10:
مدتيست كه سيستم من دچار ويروس Trojan Horse شده و فقط از طريق Symantic شناسائي مي شه ، اما نميتونه اونو پاك كنه !!

لطفا كمك كنيد كه اين مهمون ناخونده رو چجوري بيرون كنم ؟؟؟؟:18::18::18:

يادم رفت بگم .... وقتي يك شب سيستمم خاموشه و صبح فردا بمحض روشن كردن و اتصال به اينترنت اين ويروس دوباره فعال ميشه و Temp هاي زيادي با شماره هاي مختلف ايجاد ميكنه .

ممنون از كمك و راهنمائي شما :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین غنچه ی ناشکفته ی باغ p30world اگه می تونی باید یکسری trojan remover نصب کنی که تو اینترنت هم پر از نسخه های free هست که معمولا هم کم حجم هستن
معمولا کار آدم رو راه میندارن منتها الان اسم خاصی رو به خاطر نمیارم اگه بتونی این نسخه های جدید رو search کنی خوب بهتر
بعدش هم اگه خوشت نمیاد Anti virus تون رو uninstall کن با اون های دیگه امتحانش کن
معمولا MCAfee جواب میده:31:
به هر حال موفق باشی