PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خجالت => عرق کردن شدید

ramin_6969
31-01-2009, 15:46
سلام دوستان پزشکی پی سی ورلد من نوجوونی 18 ساله هستم وقتی چند تا دختر هرجا تو اتوبوس ، سوپر مارکت ، ویدیو کلوپ و .... میبینم بدجوری عرق میکنم و خجالت میکشم آیا راهی هست که عرق نکنم ، راستی کسی اینجا این مشکلو داره؟؟؟ ببخشید سوالم خیلی ضایعست!

mshiraz.2009
31-01-2009, 16:04
یعنی دنبال دارو هستی یا راه چاره؟

starpars
31-01-2009, 17:45
واقعا چرا باید اینجوری بشی . بابا اینقدر به این دخترا رو ندید ناسلامتی پسری گفتن دختری گفتن. اصلا دیگه فکر عرق کردن هم نکن دلو بزن به دریا اونوقت متوجه میشی که اصلا دخترا با اون چیزی که توی ذهن تو هستن خیلی فرق میکنن بر خلاف ظاهرشون یا اون طوری که تظاهر میکنن بیچاره ها خیلی آدمای ساده ای هستن بعضی هاشونو وقتی هنوز نمیشناسی فکر میکنی برای خودش چه برو بیایی به هم زدن ولی وقتی یه مدت باهاشون آمد و رفت میکنی میبینی که بنده خدا ها چه افکار ساده ای تو ذهنشون هست , باور کن

rambo_1386
31-01-2009, 20:09
واقعا چرا باید اینجوری بشی . بابا اینقدر به این دخترا رو ندید ناسلامتی پسری گفتن دختری گفتن. اصلا دیگه فکر عرق کردن هم نکن دلو بزن به دریا اونوقت متوجه میشی که اصلا دخترا با اون چیزی که توی ذهن تو هستن خیلی فرق میکنن بر خلاف ظاهرشون یا اون طوری که تظاهر میکنن بیچاره ها خیلی آدمای ساده ای هستن بعضی هاشونو وقتی هنوز نمیشناسی فکر میکنی برای خودش چه برو بیایی به هم زدن ولی وقتی یه مدت باهاشون آمد و رفت میکنی میبینی که بنده خدا ها چه افکار ساده ای تو ذهنشون هست , باور کن

ایول اینو خوب اومدی خیلی سادن خیلی

ARASH66
31-01-2009, 21:30
سلام دوستان پزشکی پی سی ورلد من نوجوونی 18 ساله هستم وقتی چند تا دختر هرجا تو اتوبوس ، سوپر مارکت ، ویدیو کلوپ و .... میبینم بدجوری عرق میکنم و خجالت میکشم آیا راهی هست که عرق نکنم ، راستی کسی اینجا این مشکلو داره؟؟؟ ببخشید سوالم خیلی ضایعست!
سلام بر شما، شما همیشه سرت رو بالا بگیر و تو صورت مخاطبت نگاه کن و اصلا فکر هیچ چیزی رو نکن :40:

rosonery
02-02-2009, 23:04
خودتو مغرور نشون بده.دخترا میمیرن برا پسرای مغرور:دی
اگه با این وضعیت بری دانشگاه برا دخترها سوژه میشی.سعی کن بر خجالتت غلبه کنی.بیشتر فعالیت اجتماعی داشته باش.اگه هم مشکلت حادتر از ایناست برو پیش یه روانپزشک.به نظر من مشکل تو عدم اعتماد بنفس هستش.
موفق باشی

as13851365
03-02-2009, 09:18
وقتی که در موقعیتی قرار می گیرید که احساس کرما می کنید به عبارتی تپش قلب خود را خودتان بالا می برید و از بینی نفس می گشید و اگر کمی هم شروع به حرف زدن کنی که فکر کنم با عرق خودتان غرق بشید و باید گروه نجات رو خبر کرد

در این موقع خیلی آرام باش و با دهان نفس بگش و اصلا درباره موقعیت فکر نکن

ایول اینو خوب اومدی خیلی سادن خیلی

ساده بودنش که خوب آره ساده هستن ولی عرق کردن دوستمان مربوط به استرس و هیجانی است که خودشان ایجاد می کنند

اگر فقط در این جور مواقع ( بررخورد با دخترها) دچار چنین مشکلی می شی می تونی تصور خودت را تغییر بدی

NMR
03-02-2009, 09:35
[
اونقدرها که فکر میکنی ساده نیستن فقط خیلی احساساتی اند:11::11:
quote=rambo_1386;3448482]ایول اینو خوب اومدی خیلی سادن خیلی[/quoteBhj