PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا کمک : مشکل با ie

picher_s
31-01-2009, 08:14
سلام به همه.
سیستم بانک کشاورزی(منم کارشناس کامپیوتر مدیریتمونم) بر پایه Web هست و برای استفاده از این سیستم حتما باید با IE کار کرد شرکت پشتیبانی کننده نرم افزار میگه حتما IE منم با FireFox , Opera تستیدم دیدم نمیشه.
یه مشکلی که خیلی وقته وقتمو گرفته اینه که IE وقتی می خوتد یه سری تراکنش های خاص رو انجام بده Error خفن می ده که IE شما مشکل داره و همون پنجره مزخرف SEND , Dont Send میاد و بعدشم بسته میشه.
سیستم عامل WinXp SP2 است.
چندین بار IE رو پاک کردم و دوباره نصبیدم.چندین بار IE 7 به بالا رو هم نصبیدم.سرویس پکم رو هم چندین بار عوض کردم ، نشد که نشد...:41:
جالب تر از این؛ یه بار یه سیستم Winش رو هم عوض کردم بازم Error تو همون تراکنش ها Error میداد.:19:
ببینید بچه ها فقط تو یه سیستم با عوض کردن ویندوز هم درست نشد و بقیه وقتی Winشون ر عوض کردم درست شدن....
لطفا کمک کنید....:10:

king emperor
02-02-2009, 19:09
خسته نباشي حتما اشكال از سرور بانك كشاورزي

اول برو از روي سيستمهاي ديگه امتحان كن بعد شلوغ كاري كن عزيز جان

picher_s
03-02-2009, 08:18
خسته نباشي حتما اشكال از سرور بانك كشاورزي

اول برو از روي سيستمهاي ديگه امتحان كن بعد شلوغ كاري كن عزيز جان

دمتون گرم.
با ie 8 که از تو سایت مایکروسافت دونلود کردم حل شد.:31:

*Batman*
03-02-2009, 08:23
Ie 8 یکی از پر ایراد ترین محصولات مایکروسافت بوده تاالان.البته وقتی نسخه فاینالش بیاد مشکلاتش حل میشه.
ولی من الان شدیدا با نسخه rc1 مشکل دارم.جالبه که مشکل شما رو حل کرده.البته اگر ورژن 7 رو آپدیت می کردید شاید بهتر بود.

picher_s
03-02-2009, 09:17
ie 8 یکی از پر ایراد ترین محصولات مایکروسافت بوده تاالان.البته وقتی نسخه فاینالش بیاد مشکلاتش حل میشه.
ولی من الان شدیدا با نسخه rc1 مشکل دارم.جالبه که مشکل شما رو حل کرده.البته اگر ورژن 7 رو آپدیت می کردید شاید بهتر بود.

بخدا من از این چیزاش خبر ندارم.:41:
ممنون از راهنماییت.
اما 7 صلام نجوبید.حتی نسخه بتاش.
ممنون میشم اگه نسخه توپی دیدی بخبری تا ما هم استفاده کنیم.
با تشکر .